Vollara بررسی است – Vollara مشروع صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار ؟

[ad_1]

در این Vollara نقد و بررسی, من امیدوارم که برای ارائه پاسخ به برخی از سوالات کلیدی است که شما ممکن است درخواست خود را در مورد شرکت. که Vollara? چه آنها ارائه دهد ؟ آنها ارائه یک خانه فرصت کسب و کار مشروع است که بهترین راه حل مناسب برای من و خانواده ام ؟ Lets begin من Vollara نقد و بررسی.

Vollara یکی از آخرین بازاریابی شبکه ای و فروش مستقیم کسب و کار است که ظاهر شده در بازار با منشاء خود را که قدمت آن به ژانویه 2010. اما پدر و مادر خود شرکت الکترولوکس یک اسمیتسونیان شرکت به رسمیت شناخته شده است که در سال 1924 تاسیس شد و دارای 50 میلیون نفر از مشتریان راضی است. خود رهبری و قدرت مالی کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که Vollara تبدیل خواهد شد و باقی می ماند یک موفقیت واقعی و تلاش برای تبدیل شدن به بهترین شرکت در صنعت خود.

Vollara نیروهای با یک پررونق بهداشت و سلامتی صنعت ارائه محصولات برای کمک به شما در بهبود سلامت خود را از داخل به خارج است. آنها در ارائه محصولات در رابطه با کاهش وزن, سلامتی, شیوه زندگی, محصولات برای کمک به پیری, آلرژی, سلامت استخوان, هضم انرژی و گلوکز پشتیبانی به نام تنها چند. آنها بر این باورند که محیط زیست خلوص است همچنین کلیدی برای زندگی یک زندگی سالم ارائه تصفیه هوا, سیستم های تصفیه آب و راه حل های لباس های شسته شده تمیز کردن لباس های شسته شده خود را تنها با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده و یا مواد شیمیایی دیگر.

Vollara ارائه می دهد چند سطح بازاریابی (MLM) فرصت کسب و کار برای کسانی که نه تنها لذت بردن از محصولات است که آنها را, اما همچنین می خواهم رستگار از آنها را به عنوان آنها به اشتراک گذاشتن محصولات خود را با دیگران است. شما پرداخت خواهد شد و کمیسیون بر اساس فروش شخصی و پاداش خواهد شد به عنوان شما شخصا حمایت از توزیع کنندگان جدید به تیم خود.

به عنوان یک Vollara توزیع کننده شما لذت بردن از 9 سطح مختلف از جبران به عنوان شما در رسیدن به فروش و شروع به ساخت یک سازمان بزرگ آموزش آن در زیرمجموعه خود را به تکراری تلاش های خود را. این غرامت سطوح عبارتند از:

1. خرده فروشی سود

2. ترجیح مشتری و فروش سود

3. ترجیح داده پاداش مشتری

4. سریع شروع به جایزه

5. رهبر تیم توسعه پاداش

6. تیم پاداش

7. اجرایی سطح مطابق با جایزه

8. رهبری جایزه, استخر

9. چندین جایزه مراکز

به عنوان شما در رسیدن به سطح موفقیت خود را در Vollara کسب و کار و افزایش فروش شخصی و فروش تیم خود را به عنوان یک کل شما شروع به حرکت می کند تا از طریق صفوف در درون خود سازمان است. این به شما توانایی برای واجد شرایط برای بهره مندی از این گزینه های جبران خسارت.

در آماده سازی برای این Vollara نقد و بررسی متوجه شدم که Vollara ارائه اطلاعات عمومی به عنوان سرمایه گذاری خواهد شد که از شما مورد نیاز برای شروع خود را Vollara کسب و کار. شما نیاز به تماس با یک توزیع کننده به طور مستقیم به یادگیری این جزئیات مهم است.

به نظر من Vollara یک فرصت قانونی ارائه می دهد که محصولات با ارزش بالا و تقاضا را به مشتریان خود. با این حال چند سطح بازاریابی کسب و کار است که با بهره گیری از روش های سنتی درگیر در بازاریابی شبکه ای. معنای آموزش است که شما دریافت خواهد شد بر اساس تماس با عزیزان برای خرید محصولات و استخدام آنها را برای پیوستن به تیم خود را. شما را به شرکت در خانه احزاب و محصول را نشان می دهد. متاسفانه تنها با استفاده از این روش منجر به 97 درصد نرخ شکست در این صنعت است. اگر شما تمایل به موفقیت در Vollara کسب و کار شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به طور موثر خود را در بازار کسب و کار و نه تنها بستگی دوستان و خانواده برای ایجاد موفقیت است. اگر شما به این توصیه سپس Vollara ارائه می دهد بسیاری از پاداش و پتانسیل خود را برای موفقیت است.

مثل همیشه, من برای شما آرزوی موفق باشید در جستجوی خود را برای یک خانه بر اساس کسب و کار فرصت برای شما و خانواده خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *