Vitamark را نقد کنید – شما می توانید پول را با ویتا علامت ؟

[ad_1]

بنابراین شما گرفته اند گام بعدی به تحقیق Vitamark بین المللی و, که بزرگ است. اما شما احتمالا آگاه از میزان شکست بالا در این صنعت و در هیچ شرکت بازاریابی شبکه ای است و تا کنون این تغییر. من می خواهم به شما اجازه می در بر صادقانه حقیقت در اینجا آن را واقعا در مورد Vitamark بین المللی در واقع بازاریابی در داخل این صنعت است.

سود واقعی می آید از دانستن اینکه چگونه آن که به بازار. هرگز ترویج ویتا علامت گذاری در صف مقابل مردم نمی خواهید به شنیدن در مورد آن (آنها احتمالا در یک شرکت MLM). این است همه چیز در مورد موقعیت خود را به عنوان یک رهبر و ارائه چیزی از ارزش به چشم انداز و در بازگشت آنها شما را دنبال کنید.

شما ببینید آن را در مورد شرکت خود را به دلیل وجود دارد به همین دلیل هر کس می خواهد به کار با رهبران در شرکت شما و نه مبتدی بازاریاب شبکه است که به دنبال آن “سوپراستار” چشم انداز بازاریابی Vitamark چشمگیر (به یاد داشته باشید که مردم نمی مراقبت در مورد کسب و کار). چرا؟!? به این دلیل که آنها نگه داشتن ارزش و دانش است که آنها می توانند از طریق بازاریابی.اگر شما را در درک این مفهوم کلیدی شما خواهد بود قادر به به طور کامل تغییر چگونه شما رویکرد بازاریابی شبکه ای و Vitamark برای همیشه لطفا برای.

این است که چرا شما نمی به فروش کسب و کار شما در front end; شما خود را در بازار و تخصص خود را Vitamark کسب و کار خواهد بازار خود را در پایان دادن به عقب پس از شما شکایت ساخت با چشم انداز. اعتماد من در این یکی. بالا بگیر می دانم که چگونه به بازار این راه و جذب مقدار زیادی از آگهی به دلیل جرم گرفتن در معرض از Google AdWords, رسانه های اجتماعی و غیره. و از آنجا که آنها در حال ارائه خیلی ارزش چشم انداز خود را نمی تواند کمک کند اما به درخواست برای اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار شما!

ما تماس جاذبه های بازاریابی فرایند جذب همفکر چشم انداز به شما به طور خودکار با نام تجاری خود را و چه مقدار شما باید ارائه دهد. این که چگونه رهبران در ویتا علامت گذاری و بازاریابی شبکه ای کسب و کار و به اعتقاد من رهبران مردم تنها در داخل صنعت ما است که آن را بزرگ. دیوانه, متعجب?

به طور کلی اگر شما هنوز هم می خواهید برای پیوستن به Vitamark بین المللی پس از آن که بزرگ است. من قصد ندارم به هر گونه حمایت زیرا من یک توزیع کننده و من برای آنها کار نمی کند. اما بسیاری از افراد وارد این صنعت و پیوستن به یک کسب و کار بدون دانستن چگونه به بازار یکی است.

هنگامی که شما به طور موثر می تواند بازار ویتا علامت شرکت و تبدیل شدن به یک بگير بالا مهم نیست چه کسب و کار شما در واقع مردم خواهد شد, درخواست برای پیوستن به آن با کارت های اعتباری خود را در دست چون آنها می دانند که شما کمک خواهد کرد که آنها بیش از هر کس دیگری خواهد شد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *