SEO – درک دلایل برای سایت رها

[ad_1]

موفقیت هر کسب و کار آنلاین وابسته به محبوبیت وب سایت کسب و کار. به منظور موفقیت صاحبان کسب و کار نیاز به اطمینان حاصل شود که وب سایت همیشه کافی بازدید کنندگان است. زمانی که بازدید کنندگان به طور منظم از یک سایت آن را رها کرده و نه آن را دوباره ببینید در آینده آن را به نام سایت رها. آن را خوب است برای هر کسب و کار به عنوان آن می تواند آسیب های تصویر و شهرت سایت و کسب و کار آن را نشان دهنده. سایت رها نیز تاثیر می گذارد رتبه بندی یک سایت در نتایج موتورهای جستجو. موتورهای جستجو نادیده گرفتن این سایت ها که رها شده توسط بازدید کنندگان به طور منظم.

به منظور اطمینان حاصل شود که سایت خود برخوردار مطلوب رتبه در موتورهای جستجو, شما باید درک کنند که چرا بازدید کنندگان در حال ترک سایت خود ، در اینجا 10 دلیل برای وب سایت رها:

1) هیچ محتوای به روز شده – هنگامی که محتوای سایت به روز شده است از زمان به زمان بازدید کنندگان خسته شدم از وب سایت پس از یک دوره معینی از زمان و آنها را رها کند.

2) طول می کشد زمان برای بارگذاری – اگر بازدید کنندگان پیدا کردن که سایت طول می کشد بیش از حد طولانی برای بارگذاری آنها را نمی خواهد دوباره آن را ببینید. تغییر در زمان بارگذاری وب سایت می تواند نتیجه مشکلات با راه حل های میزبانی.

3) بیش از حد بسیاری از تبلیغات – بازدید کنندگان نمی بازدید از یک وب سایت که باز می شود بیش از حد بسیاری از تبلیغات است که ممکن است اجازه نمی دهد آنها را به آزادانه از طریق فهرست وب سایت.

4) Uninspiring محتوا – اگر محتوای سایت است و نه الهام بخش به اندازه کافی کاربران اینترنت را نمی خواهد دوباره بازدید از وب سایت.

5) سخت به حرکت – کاربران همچنین رها کردن آن وب سایت است که پیدا کردن آنها سخت به حرکت از طریق.

6) طراحی غیرجذاب – اگر طراحی و چیدمان سایت قادر به جلب توجه بازدید کنندگان آنها را رها و آن را در هیچ زمان.

7) سخت بر روی چشم – چند بار که بازدید کننده پیدا کنید که طرح و رنگ وب سایت بسیار سخت در چشم خود و به طوری که آنها آن را رها.

8) کپی مطالب – اگر آنها پیدا کردن که محتوای وب سایت است و کپی از سایت های دیگر آنها را رها کند و فهرست اصلی سایت به جای.

9) نرم افزارهای مخرب و ویروس – اگر آنها احساس می کنید که وب سایت شده است دانلود ویروس و تروجان در سیستم های خود را, آنها نمی خواهد آن را دوباره ببینید.

10) از دست دادن علاقه – بازدید کنندگان همچنین می توانید ترک این سایت اگر آنها از دست دادن علاقه با کسب و کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.