Scentsy – دنیای شمع را به شما سود

[ad_1]

Scentsy مستقیم, فروش شمع wickless شرکت که مقر آن در نصف النهار آیداهو. Scentsy بازار محصولات شمع به زنان که علاقه مند به ساختن پول اضافی از خانه از طریق پارتی,'s. این است که جدید و یا پیشگامانه روش تولید, فروش, اما Scentsy یک خط محصول بزرگ و آنها قادر به ماندن رقابتی با قیمت پایین و کیفیت محصولات.

Scentsy متعلق به اورویل و هایدی تامپسون و فروش محصولات خود را از طریق یک میدان نیروی فروش از 40,000 فروش مستقل نمایندگان شناخته شده به عنوان مستقل Scentsy مشاوران. Scentsy بازارهای wickless شمع و دیگر محصولات از جمله شمع بخار, اتاق, اسپری, ماشین, شمع, سفر قوطی های موجود در بخار و بیش از 80 متفاوت معطر واکس.

نه تنها آنها ارائه محصولات بزرگ اما Scentsy ارائه می دهد یکی از این سخاوتمندانه ترین طرح جبران خسارت در این صنعت است. اجازه می دهد بحث در مورد آنچه که انتظار می رود زمانی که شما پیوستن به Scentsy.

اول شما این کیت که شامل بیش از 200 دلار در محصول برای تنها $ 99. این کیت شامل نمونه محصول و ادبیات با موفقیت به میزبان یک حزب در خانه.

دوم شما می توانید یک شرکت سایت تکراری است که آهنگ های شما و تیم خود را فروش و کمیسیون. این یک سرویس رایگان برای سه ماه و سپس هزینه آن 10 دلار ماهانه. این سرویس به طور معمول $ 20 – $ 40 ماهانه با شرکت های دیگر.

Scentsy می بالد تا 25% کمیسیون در فروش شخصی و 9 ٪ کمیسیون در زیرمجموعه خود را's فروش. این به نظر می رسد بزرگ, اما, شما نیاز به خواندن چاپ خوب در کمیسیون. شما باید شخصا به فروش (یا خرید) $ 150 در یک چهارم این است که با این واقعیت است که آن را باید در یک ماه از آن در سه ماهه. سه ماه در یک ردیف از 50 دلار حساب نمی آید. به کسب و کمیسیون در تیم خود را, شما باید یک مشاور سرب واجد شرایط. سرب مشاور کسی است که $ 500 شخصی و $ 1000 در گروه عمده حجم در یک ماه و یک فعال مقدم Scentsy مشاور (سطح 1). این است که 9 درصد از صحبت های بالا در این سطح شما کسب 2 درصد از زیرمجموعه خود را و این سومین سطح از مشاور. شما باید آن را به سطح ششم برای دریافت کامل 9% کمیسیون.

من معتقدم که Scentsy است که یک شرکت بزرگ را درگیر می شود. با این حال من می دانم که تیم قادر به تولید 9% کمیسیون دشوار ساخت. آیا شما می دانید آنچه در آن طول می کشد به شخصا ضامن 10-30 تکرار یک هفته ؟ Scentsy یک شرکت بزرگ آنها دو چیز است که همیشه ایستادگی کردن یک محصول می کند که تکیه بر روی هر محصول دیگر به کار و خانواده گرا شرکت.

Scentsy تحویل یک فرصت بزرگ است. اجازه مخزن بازاریابی شما نشان دهد که چگونه به نوبه خود فرصت را به موفقیت آنلاین. با کلیک بر روی آخرین لینک و یادگیری برای موفقیت!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *