Mazu جهانی's Mazu طلا نقد و بررسی محصولات

[ad_1]

این مقاله به ارائه یک نمای کلی از آنچه که در پشت Mazu جهانی's محصول برتر به نام Mazu طلا. شرکت تماس محصول “یک مایع سلامت اکسیر” و نشان می دهد که در آن ساخته شده با مواد آلی هستند که برداشت و فرآوری شده با دست. این محصول همراه با یک خوش تیپ قهوه ای تیره بطری با ظریف label و یک طعم منحصر به فرد است که در شما رشد می کند. برچسب خواستار آن را “صنایع تغذیه” در یک بطری و سیاهی که Mazu طلا خواهد شد “تقویت سیستم ایمنی بدن شما محافظت از سلول های خود را و بالا بردن حواس خود را. * در همان زمان این شرکت با احتیاط روشن است که هیچ فواید سلامتی تضمین شده با استفاده از این محصول است که این محصول در نظر گرفته نشده است دارویی و در نتیجه موضوع برای نقد و بررسی توسط FDA.

این شرکت نشان می دهد که این محصولات نتیجه بیش از 40 میلیون دلار در تحقیقات علمی و دریافت 16 بین المللی اختراع ثبت شده است. آنها توسعه اختصاصی فرآیند پالایش مواد تشکیل دهنده فعال در Mazu طلا نوشیدنی که آنها به نام و علامت تجاری Absorbanol . Absorbanol تبلیغ است شامل یک “سفارشی و ترکیبی از زندگی افزایش آلی مواد معدنی و مواد مغذی از زمین و دریا.” در بررسی Mazu's ادبیات به نظر می رسد که وجود دارد سه اولیه تشکیل دهنده فعال متشکل Absorbanol: آلوئه ورا Ecklonia کاوا عصاره و ماده مغذی است. در اینجا این است که خلاصه ای از هر یک:

آلوئه ورا – آلوئه ورا شده است این موضوع بیش از 200 علمی مقالات پژوهشی در سراسر جهان نشان داده شده است که شامل حداقل 75 و مواد مغذی و مواد معدنی از جمله 20, 19, اسیدهای آمینه, 10 ویتامین ها و آب است. یکی از مفید ترین جنبه های آلوئه ورا گزارش شده است که آن را مغایر خواص. مطالعات اخیر نشان داده اند که فراهمی زیستی از مواد مغذی ممکن است زمانی که افزایش صورت گرفته در رابطه با صبر و جذب آب و ویتامین های محلول در چربی را افزایش می دهد به اندازه 200% که گرفته شده با آلوئه ورا و به جای آن از آب. روش پردازش آلوئه ورا نیز مهم است. فوری و در محل پردازش نشان داده شده است به کاهش تخریب مواد مغذی در نتیجه حصول اطمینان از فعالیت آن پلی ساکاریدهای. برای رسیدگی به این گیاهان تازه برداشت شده و سپس بلافاصله ارسال به Mazu's تسهیلات ساخت, واقع فقط 2 ساعت دور. در مرکز هر تازه قطع برگ دست filleted به طور موثر عصاره غنی از مواد مغذی درون ژل.

Ecklonia عصاره کاوا – میلیون ها دلار صرف شده اند در بررسی خواص Ecklonia اجوف یک استاندارد آلی پیچیده منحصر به فرد از مولکول های آبزی است که از یک گونه خاص از جلبک قهوه ای. به عنوان یک محلول در چربی آنتی اکسیدان ECE است که قوی تر و قوی تر از آنتی اکسیدان ها رشد کرده در زمین. ECE's ساختار مولکولی منحصر به فرد اجازه می دهد تا آن را به “دام” بیشتر رادیکال های آزاد از زمین مبتنی بر آنتی اکسیدان ها. آن را نیز فراهم می کند بسیار طولانی به خاطر حفاظت از آن است که 40% محلول در چربی در حالی که بر زمین آنتی اکسیدان منابع آب محلول است. به عنوان یک نتیجه, ECE قادر به نفوذ خون / مغز مانع به طور موثر تر از زمین بر اساس منابع. ECE آنتی اکسیدان گزارش در سیستم شما باقی بماند تا زمانی که 12 ساعت در حالی که دیگر آنتی اکسیدان ها در حال اخراج از طریق ادرار در عرض چند ساعت. دیگر مزایای گزارش ECE شامل افزایش جریان خون و گردش خون و افزایش انرژی و استقامت بهبود کلسترول, سلامت و همچنین به عنوان ضد التهاب و بافت محافظ خواص.

ماده مغذی – میلیون ها نفر نیز صرف مطالعه خواص ماده مغذی و پتانسیل خود را برنامه. آن است که در حال حاضر شناخته شده است که ماده مغذی حاوی مقدار بسیار کم از نزدیک به 70 phyto-nutrients است که نه موجود در نمونه مدرن رژیم غذایی و در واقع این مواد معدنی نشان داده شده است برای کمک به بهینه سازی یک's عملکردهای بدن در هنگام نگهداری در سطح مناسب در بدن است. مطالعات نشان داده اند که ماده مغذی نیز می تواند دارای ترکیبات ضد ویروسی خواص. در انواع مطالعات علمی این ماده طبیعی نشان داده شده است که بالقوه ایمنی بدن بهبود خواص به کمک هر دو در جنگ در برابر ویروس ها استفاده می شود که به عنوان یک اقدام پیشگیرانه و استفاده می شود که در شروع یک ویروس است. تحقیقات همچنین نشان داده است که ماده مغذی کمک در تنظیم و تعادل سیستم ایمنی بدن است که در هنگام کار موثر را کاهش التهاب در بدن است.

در عمده فروشی با قیمت 1 دلار در هر اونس یا 15 دلار در هر بطری (از جمله حمل و نقل و دست زدن) و یک پیشنهاد رژیم روزانه 2 تا 4 اونس Mazu طلا ارزان نیست. که گفت:, این نوشیدنی دارای یک لیست قابل توجه از مواد تشکیل دهنده فعال است که در بالا توضیح داده شد و جالب و طعم منحصر به فرد که به نظر می رسد بهتر است با هر جرعه. که ترکیبی همراه با فرصت برای ایجاد یک درآمد قابل توجهی با یک خانه بر اساس کسب و کار است چه خواهد شد نگه داشتن مردم از پیوستن به Mazu جهانی سازمان و خرید بطری پس از بطری. زمان خواهد شد بگویید که آیا این محصول واقعا ارائه مزایای تبلیغ آن توسط سه مواد تشکیل دهنده فعال, اما اگر آن را ندارد, پس از آن برچسب قیمت آن را به راحتی می توان توجیه و Mazu جهانی خواهد بود رهبری نسبت به موفقیت طولانی مدت است. نگه داشتن در ذهن است که همه کسب و کار از این طبیعت نیاز به یک تعهد مداوم اقدام به منظور موفقیت و اکثر همکاران به طور معمول ترک قبل از اختصاص زمان کافی و تلاش برای رسیدن به موفقیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *