LG 42LH3000 نقد و بررسی

[ad_1]

LG 42LH3000 چهل و دو اینچ ال سی دی پانل مسطح روی صفحه نمایش با رزولوشن 1080p و کیفیت بلندگو ویژگی های سیستم, انرژی, صرفه جویی در پیشرفت و مولتی مدیا قابلیت. این محصول ارائه شده از ال جی دارای اتصالات استاندارد برای بازی صدای فراگیر و اجزای دیگر (من. E. Blue-ray پلی استیشن و غیره.).

این یک HD آماده ال سی دی صفحه نمایش به عنوان تعریف شده توسط استاندارد اروپا. کیفیت تصویر قابل مقایسه با اکثر مدل های دیگر در بازار. اکثر وب سایت بر اساس نظرات مشتریان به نظر می رسد بیش از محتوای با کیفیت تصویر. LG 42LH3000 دارای سه نوع حالت مشاهده: سینما, ورزش و بازی. این مدل همچنین اجازه می دهد تا کاربر را به تنظیم کیفیت تصویر از طریق یک کنترل راهنمای برنامه برای کسانی که می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن بیشتر خود ال سی دی صفحه نمایش برای مشاهده بهینه لذت بردن. صفحه نمایش پویا کنتراست 50000:1 است که به عنوان قابل توجه به عنوان برخی از پلاسما مجموعه. تلویزیون فرآیندهای فریم در 50 هرتز فرکانس است که تا حدودی متوسط در بهترین حالت و می تواند یک نگرانی در هنگام مشاهده بالا اقدام, صحنه های با حرکت سریع.

این تلویزیون منحصر به فرد ترین ویژگی است که احتمالا خود سیستم صوتی. LG اتحاد استراتژیک قرار داده سخنرانان خود را به جلو گودی به منظور افزایش صوتی برای افزایش نقطه شیرین ارائه غنی تر و گسترده تر از صدای زمینه. این “نامرئی بلندگو سیستم..’ است که سود اضافه شده بودن تنظیم شده توسط مارک لوینسون.

مصرف کننده می تواند بیشتر خود را افزایش لذت گوش دادن با انتخاب یکی از پنج تنظیمات صدا: Standard, Music, Cinema, Game, و ورزش است. یکی دیگر از افزایش در دسترس بر روی LG 42LH3000 است ‘Clear Voice 2’ فن آوری است. این تکنولوژی اجازه می دهد تا برای صدای به تقویت شود در حالی که کاهش سر و صدای محیط. این می تواند مفید باشد در هنگام تماشای فیلم است که حاوی مقدار زیادی از پس زمینه صدا کردن. ال سی دی دارای خروجی صدا 20W پورت برای نصب یک سیستم صدای فراگیر و دالبی دیجیتال قابلیت.

LG 42LH3000 نیز شامل سه اسلات HDMI برای اتصال به تعریف بالا دستگاه های مانند Blue-ray بازیکنان و برخی از کنسول های بازی است. این پنل همچنین دارای دو Scart سوکت برای اتصال به دیگر غیر HD قطعات مانند دی وی دی. این صفحه نمایش قادر است که متصل به یک کامپیوتر از طریق کامپیوتر و رابط.

بر خلاف برخی از رقبای خود در این مدل تنها ارائه می دهد Freeview, دیجیتال, زمین تنها, سیگنال, به عنوان مخالف به آرشیو دیجیتال, تلویزیون های ماهواره ای است که اغلب اوقات نیاز به یک ظرف.

صرفه جویی در انرژی فن آوری است که یک جزء کلیدی از LG استراتژی بازاریابی با سه ویژگی های منحصر به فرد. یک صفحه نمایش خاموش تابع اجازه می دهد تا صفحه نمایش خاموش خواهد شد در حالی که این سخنرانان هستند. این مدل همچنین دارای یک حالت آماده به کار که در آن هیچ برق مصرف می شود. شاید منحصر به فرد ترین ویژگی سنسور هوشمند که کنترل روشنایی تصویر و رنگ بسته به محیط اتاق روشنایی محیط زیست است. این ویژگی را در LG 42LH3000 میان کارآمد ترین صفحه نمایش مسطح تلویزیون که معیارهای صرفه جویی در انرژی و اعتماد است.

این صفحه سیاه و سفید تلویزیون وزن آن کمی بیش از 17 کیلوگرم با پایه که قابلیت چرخش و 178 درجه زاویه دید. جالب است که یکی از ویژگی های کلیدی وجود ندارد در این مدل تصویر در تصویر قابلیت. محدوده قیمت برای LG 42LH3000 است از 499 پوند انگلیس به کمی تحت 700 پوند انگلیس بسته به خرده فروش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *