Jusuru نقد و بررسی – فقط یکی دیگر از سحر و جادو آب شرکت MLM?

[ad_1]

اگر شما شده است در نبض صنعت بازاریابی شبکه ای به شما نخواهد شد نا آشنا با Jusuru فرصت است. Jusuru اخبار در همه جا و تا کنون این همه مثبت بوده است. وجود امواج تلاش برای مجموعه خود را جدا از هر دیگر “سحر و جادو آب” فرصت رشد در نرخ استثنایی…هر چند آنها به طور فعال در حال رشد که آیا آنها قادر خواهید بود به مجموعه خود را جدا کرده و در عین حال دیده می شود.

Jusuru افتتاح شد درهای خود را در ماه گذشته و در حال گسترش است به طور قابل توجهی. این nutraceutical شرکت دارای اختراع ثبت شده در چند اختراع BioCell کلاژن II®. غنی است که در یک ماتریس از مفاصل و پوست حمایت از هیالورونیک اسید و کلاژن و کندرویتین سولفات در ترکیب با عجیب و غریب غنی از آنتی اکسیدان میوه ها از سراسر جهان. Jusuru با استفاده از به زودی به تریلیون دلار صنعت غذایی و با استفاده از بازاریابی شبکه ای به عنوان یک مدل کسب و کار برای رسیدن به توده ها. در اینجا که در آن شما خودتان بپرسید “آیا من خرید این محصول و اقامت در یک خودرو – حمل و نقل اگر من نمی ساخت یک کسب و کار ؟ و یا “آیا من به Costco و انتخاب کنید تا به چیزی که ممکن است یا ممکن است همان خواهد بود.”

دو دلیل مهم که چرا شما باید از خودتان بپرسید برخی از سوالات جدی…

1. شما نمی خواهید به توان درگیر با یک شرکت است که با استفاده از یک حیله محصول به فشار پول در اطراف.

2. در اینجا شما شماره یک اعتراض چه بسیار ویژه در مورد محصول خود را که من باید پرداخت بیست دلار بیشتر از چیزهای دیگر.

در حال حاضر اجازه دهید به بخشی از سرگرم کننده…چگونه می توانم شما را پول و مقدار زیادی از آن با Jusuru!? این شرکت تصمیم به استفاده از یک طرح پرداخت به نام unilevel ارائه می دهد که 9 راه برای کسب درآمد است. این مهم است به خاطر داشته باشید که برخی از طرح پرداخت بهتر از دیگران هستند اما شما باید مراقب باشید برای همیشه نگاه به کل تصویر برای تعیین اینکه آیا یا نه یک شرکت برای شما مناسب است. آن پایین می آید به این…آیا این طرح پرداخت پاداش شما برای اینکه یک رهبر. و به یک رهبر در صنعت MLM به سادگی به معنی…

فروش تعداد زیادی از Jusuru محصولات, استخدام, قوی, اعضای تیم و آموزش همه تکراری تلاش های خود را.

Jusuru ارائه می دهد یک کیت استارتر برای حدود 40 دلار است که شامل آموزش و خود را تکرار وب سایت. این شرکت با استفاده از MLM سنتی استراتژی و تاکید بر ساخت لیست خود و صحبت کردن به بازار خود را گرم و در حال گسترش به صورت محلی. حتی اگر من موثر بازاریاب شبکه اینترنت من هنوز هم به شدت تشویق کسب و کار سنتی تکنیک های ساختمان. هر موفقیت MLM سازمان ساخته شده است پایه و اساس از چندین اثبات اصول. من به شدت تشویق هر کسی که جدی در مورد ایجاد جریانهای چندگانه درآمد منفعل باقی مانده به ترکیب هر دو آنلاین و آفلاین روش برای ایجاد حرکت عظیم و ماندگار موفقیت است.

اگر Jusuru است خودرو شما انتخاب می کنید برای استفاده از, من می خواهم شما را تشویق به آموزش آن به بازار با موفقیت به بازار هدف خود را. خود را ایجاد پیشنهاد فروش منحصر به فرد و موقعیت خود را به عنوان یک رهبر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *