Jusuru بررسی بین المللی – است Jusuru راست صفحه اصلی بر اساس کسب و کار فرصت برای شما ؟

[ad_1]

Jusuru بین المللی است که مقر آن در آناهایم, کالیفرنیا. Jusuru است و در عین حال یکی دیگر از جدید MLM شرکت آب و در حال حاضر بیش از حد شلوغ و بسیار فوق العاده رقابتی بازار آب. این Jusuru نوشیدنی حاوی یک اختراع BioCell کلاژن II که ظاهرا فراهم می کند مواد لازم برای حمایت از مفاصل و سلامت پوست. این است منحصر به فرد در بازار آب متاسفانه…هیچ. Jusuru جذاب وب سایت شرکت آمده است: Jusuru زندگی ترکیبی است از یک برش لبه مایع nutraceutical که باعث پیری سالم و فعال مفاصل و جوان به دنبال پوست.* در Jusuru.com شما اطلاعات بیشتر در مورد Jusuru زندگی ترکیب و آنچه باعث می شود آن را بسیار منحصر به فرد و موثر است. همچنین شما خواهید آموخت که چگونه های Jusuru با دیگران می تواند کمک به شما کسب درآمد اضافی. ما به شما خوش آمدید به تجربه طعم شدید در هر قطره از نوآورانه ترین سوپر و مکمل های غذایی.

این Jusuru طرح جبران خسارت ارائه می دهد 9 راه برای کسب درآمد:

فروش مستقیم ترجیح مشتری جایزه, سریع, شروع, جایزه, تیم کمیسیون Enroller جایزه توربو بی نهایت پاداش, رهبر, بررسی بازی, رهبری, استخر و یک ماشین پاداش. در بالای این 9 راه برای کسب درآمد نیز وجود دارد 35.000 دلار جایزه نقدی برای درآمد کارشناسی ارشد ریاست جمهوری سفیر وضعیت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Jusuru بین المللی طرح پرداخت شما باید وب سایت خود را.

Jusuru متحده که خود محصول “راه اندازی شد با یک مفهوم ساده است – برای ارائه موثر و منحصر به فرد محصول حمایت انحصاری و تحقیقات علمی است که این شرکت معتقد است که بسیار موثر آن خواهد شد فروش خود را در حالی که اجازه می دهد مستقل از نمایندگان برای کسب درآمد”.

در حال حاضر من هیچ شکی نیست که Jusuru محصول یک محصول خوب اما من یک مشکل در اینجا است. این شرکت می گوید: “Jusuru بسیار موثر آن خود را خواهد فروخت” این درست نیست برای هر محصول و آن را گمراه کننده است به هر یک توزیع کننده جدید. هیچ چیز به فروش می رساند خود را در MLM و اگر آن را به شما را دریافت 35.000 دلار جایزه نقدی برای درآمد کارشناسی ارشد ریاست جمهوری, سفیر, وضعیت خودرو و غیره… اظهارات مانند: آن را خود فروش هستند غیر مسئولانه و ترک این شرکت به مردم خواستار Jusuru اومدی. که آن را یک کلاهبرداری است. آن است که یک فرصت کسب و کار.

بیایید چیزی راست راست در حال حاضر. وجود دارد مقدار زیادی از پول می شود ساخته شده در Jusuru یا هر شبکه بازاریابی شرکت آب که برای ماده, اما شما باید بدانید که آنچه شما انجام, شما باید بدانید که چگونه به بازار است. من مطمئن هستم که Jusuru ارائه می دهد آن را توزیع کنندگان به دنبال خوب اما بسیار بی اثر تکرار به وب سایت شرکت که همه چیز برای ترویج شرکت و چیزی به نام تجاری شما. در MLM یا هر کسب و کار مردم از مردم نه فرصت ها به خصوص در بیش از اشباع آب کسب و کار. آنها تقریبا در همه یکسان است. من آب میوه در یخچال که من خرید از دوستان که در 3 نوع مختلف از شرکت های بازاریابی شبکه ای. همه آنها می گویند همان چیزی که به شما احساس و نگاه جوان! مفاصل شما را به خوبی احساس و قلب و فشار خون خود را خواهد…آره آره آره. همه آنها یکسان و یا نزدیک به حال همان. بنابراین شما نیاز به نه بود. شما نیاز به نام تجاری خود را به عنوان یک رهبر در صنعت MLM است. شما می خواهید مردم را به پیوستن به شما در اولین فرصت خود را دوم. هنگامی که شما موقعیت خود را به عنوان یک رهبر وجود دارد خواهد بود یک خط از انتظار مردم برای پیوستن به خود را Jusuru کسب و کار.

چگونه شما خودتان را جدا از جمعیت ؟ با آموزش و پرورش و سیستم های است که به شما ارائه یک راه حل است. راه حل این است که باید بیشتر در آگهی تماس با شما از شما می توانید رسیدگی و کسب درآمد از این آگهی که آیا آنها عضویت خود را Jusuru کسب و کار و یا پیوستن نیست. مهم این است که شما نیاز به ترویج خودتان به عنوان یک متخصص است که می تواند با ارائه یک راه حل برای مبارزه, شبکه بازاریابان و پس از آن فرصت کسب و کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.