Internet Marketing SEO – چگونه املاک و مستغلات می تواند به دست آوردن مخاطبان

[ad_1]

سال 2007 در انجمن ملی از Realtors مطالعه نشان داد که 84 درصد از تمام homebuyers استفاده از اینترنت به عنوان منبع اولیه اطلاعات است. با چنین زمان و منابع محدود این روزها مصرف کنندگان مایل به انجام یک کمی بیشتر از خر خر کردن کار به دنبال خانه به ارزش نگاه کردن است. این است که اهمیت عکس های حرفه ای نوشته شده بازاریابی آنلاین کپی SEO و بهینه سازی موتور جستجو را به بازی می آیند.

“آنچه که ما پیدا کردن است که فروش املاک و مستغلات است که به شدت رقابتی” گفت: پروفسور استیو ساویر از پن امور خارجه علوم اطلاعات و تکنولوژی بخش. “مصرف کنندگان اطلاعات بیشتر در آنها تقاضا خدمات بیشتر و آنها را بیشتر عوامل و مدل های کسب و کار را انتخاب کنید از بیش از همیشه قبل از.”

پس چگونه می تواند محلی عوامل املاک و مستغلات و شرکت های پیش رو در این محیط رقابتی? Internet marketing SEO بسیار مهم است ، اول از همه در نظر گرفتن اهداف کلی خود و اهداف. رسیدن به مخاطبان بزرگتر این است که یک هدف یک حرفه ای املاک و مستغلات ، در گذشته ملکی تا به حال به زیر قرارداد هنرمندان چاپگر و copywriters برای ساخت استادانه درست شده جزوه و بروشور و پستی مستقیم مواد که بیشتر از نه زخم در زباله.

با هزینه-اثربخشی ترافیک-کارگردانی بازاریابی آنلاین استراتژی SEO (مانند ایمیل / خبرنامه بازاریابی و بهینه سازی موتور جستجو), کسب و کار حرفه ای می توانید دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را. مثلا برای چیزی شبیه به 250 دلار در ماه ، realtors می توانید با ارسال ایمیل خبرنامه به بیش از 5000 مشترک. بسیاری از homebuyers در نظر گرفتن زمان خود و در انتظار بازار در حال حاضر, بنابراین آن را به زمان مناسب برای شروع به جمع آوری افراد با یک پیشنهاد به آنها ارسال آخرین خانه برای grabs در بازار خود را به عنوان به خوبی به عنوان منطقه اتفاقات اطلاعات در محله و اعضای ویژه-تنها ارائه می دهد (که آنها را ذخیره کنید — نه تنها زمان بلکه پول نیز هست.)

بهینه سازی موتور جستجو یکی دیگر از بازاریابی آنلاین تاکتیک جستجوگرها است که می تواند عملکرد enormous, نتایج و مدیران از همه صنایع را پیدا کنید که به سادگی بازسازی برخی از سایت خود را با محتوای موجود می تواند تمام تفاوت در جهان وقتی که می آید به دید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.