Give a damn campaign بررسی است give a damn campaign شبکه راه خود را به تجمل و رفاه?

[ad_1]

می give a damn campaign به شما یک زندگی پر از تجمل و رفاه? و آنها می توانند شما ارائه شیوه زندگی جدید خود را بیش از مسافت های طولانی?

این give a damn campaign بررسی در نظر گرفته شده است برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از نکات کلیدی در مورد فکر می کنم قبل از اینکه شما تصمیم به پیوستن به این کسب و کار است. من نه نمایندگی این شرکت پس از این بررسی کاملا بی طرفانه.

Give a damn campaign نقد و بررسی

Give a damn campaign جدید شبکه بازاریابی کسب و کار با هدف قرار دادن 4 به سرعت در حال توسعه بازار مناطق:

1. بهداشت و سلامتی

2. مراقبت شخصی

3. مراقبت در منزل و

4. فن آوری است.

Give a damn campaign رسما شروع آن قبل از راه اندازی فاز در آوریل 29, 2010 در سانتا مونیکا ، این شرکت پروژه های خود را رسمی راه اندازی برای مدتی در سپتامبر 2010.

تیم اجرایی

Michael S. هان بنیانگذار و نوآورانه نیروی هدایت give a damn campaign. قبل از شروع این فرصت آقای هان تاسیس Envion در ژانویه 2002. آقای هان چندین سال تجربه و سرمایه گذاری های قابل توجهی در کسب و کارهای مختلف از جمله انرژی های تجدید پذیر و مخابراتی و اینترنت و بازاریابی مستقیم.

آنتونی هو از بنیانگذاران این شرکت به عنوان یک مقام ارشد اجرایی در چندین شرکت های فورچون 500.

این شرکت در اینترنت, سایت lyf.com به شما کامل تر مشاهده کامل اجرایی تیم است. از آنچه من در این کسب و کار است که کارکنان با رهبری جامد قرار در سراسر جهان رشد.

محصولات خود را – در اینجا یک بررسی سریع از خود به 4 دسته بندی محصولات:

1. بهداشت و سلامتی

LYFSOURCE A2 مهاجرت و پناهندگی کانادا — را فراهم می کند فوق العاده خواص آنتی اکسیدانی توت acai با در ومزه نرم جویدن است که شما می توانید روزانه به عنوان یک مکمل غذایی.

LYFSOURCE Q2 EFE-دارای کورستین ویتامین B3 و اسید فولیک و ویتامین C طراحی شده است به شما انرژی بیشتر و استقامت و تمرکز ذهنی.

2. مراقبت شخصی

آرایه ای از صورت و پوست محصولات مراقبت از پوست برای پاک کردن و دوباره جوان است. این ارائه را نیز فراهم می کند یک قند انار و چای سفید نوشیدنی که شما را افزایش می دهد پوست را تب و تاب بودن.

3. مراقبت در منزل

یک گروه از محصولات زمین دوستانه طراحی شده برای به روز کردن ضد عفونی و تمیز می کند.

4. تکنولوژی

Give a damn campaign شبکه ارائه, اینترنت, تلفن, پیام رسانی یکپارچه و خدمات بی سیم.

فرصت کسب و کار

طرح پرداخت غرامت ارائه می دهد 7 راههای توزیع کننده می توانید پول را. آن است که مبتنی بر بازاریابی چند سطحی unilevel طرح پرداخت را از طریق 9 سطح. این طرح متشکل از خرده فروشی fastrak درآمد پاداش استخر و رتبه پیشرفت است.

مربیگری و آموزش

این شرکت متمرکز بر ارائه فردی مربیگری و آموزش برای کمک به هر یک از توزیع کنندگان خود را به خوبی انجام دهد. آنها با تمرکز بر نشان دادن مردم سنتی بازار گرم, شبکه, استراتژی بازاریابی است.

است give a damn campaign برای شما مناسب است ؟

این شرکت به نظر می رسد می تواند موقعیت خوبی برای شکستن آن به بازارهای هدف. آن را به یک قوی مدیریت با تجربه و به خوبی تامین می شود. چیزی است که شما باید در نظر بگیرید هر چند از آن است که یک شرکت جدید و فقط درصد کمی از جدید شرکت های MLM آخرین طولانی تر از سال اول خود را.

زمانی که فکر کردن در مورد این کسب و کار و یا هر گونه دیگر MLM عامل تعیین کننده در موفقیت شما است. این محصولات هستند و این شرکت چیزی است که شما می خواهم به استفاده از خود را ؟ و به اشتراک گذاری با خانواده و دوستان ؟

آیا شما برنامه ریزی برای انجام زمانی که شما از افرادی که می شناسید به اشتراک گذاری خود را با نام تجاری کسب و کار جدید ، این چیزی است که بسیاری از افرادی که به بازاریابی شبکه ای موفق برای فکر کردن و برنامه ریزی برای.

پول بالا سازان پیوستن به بازاریابی شبکه ای کسب و کار امروز آموخته اند که چگونه برای تولید جریان بی پایان منجر با کیفیت بالا برای شرکت خود را. آنها متوجه است که بدون چشم انداز بالقوه آنها به زودی خواهد شد از کسب و کار.

بالا بگیر یادگیری به استفاده از اینترنت توسعه کسب و کار خود در سراسر جهان است. آنها کشف کردند که یک راه برای ترکیب MLM سنتی بازار گرم استراتژی با آنلاین روش های بازاریابی. آنها کشف کرده اند که چگونه به نام تجاری خود را به عنوان رهبران و جذب مردم برای تبدیل شدن به یک عضو از تیم خود را.

آنها را به اعضای تیم ارزش بیش از و بالاتر از آنچه این شرکت آموزش می توانید آنها را آموزش دهد. آنها در حل مشکل کلیدی جدید چند سطحی بازاریابان مقابله با: عدم وجود پول در آینده است. آنها کمک به اعضای تیم خود پول به سرعت در حال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *