Eric Worre – این Agel افسانه در نقد و بررسی

[ad_1]

یکی از مهمترین اگر نه تا حد زیادی پر رونق بازاریابان MLM در تمام دوران Eric Worre ساخته شده است میلیونرهای بیشتر از Kellogg's دارای دانههای ذرت. خوب نزدیک به اندازه کافی به هر حال. آن را مانند به نظر می رسد اگر او چیزی می گوید آن را تبدیل به طلا قبل از کلمات حتی می توانید آن را به گوش خود را.

نه زرق و برق دار سخنران و یا زرق و برق دار فردی مانند بسیاری از “شخصی آموزش تجارت” 45 سال, مینه سوتا, بومی,'s سبک است مستقیم به جلو و زمان پاسخگو است. طریق است که من به دنبال او می گوید: آنچه که او به بیان و شما'd بهتر توجه چرا که او می کند't زمان به تکرار آن است. او می آید که در سراسر راه و به عنوان یک اثر شما را لاغر به توجه و چسبیدن به هر کلمه. این ساخته شده است که او را بزرگ MLM مربی و مشاور برای میلیون ها نفر از مردم است.

Worre کردم او ابتدا در ویژه توسعه به صورت جدی در سال 1994 در حالی که او تاسیس TPN – The People's شبکه. وجود او شکل گرفته و بیش از 900 ساعت از توسعه شخصی تلویزیون. اگر چه من گمان می کنم آن می توانست بیشتر شده است.

در سال 1998 او به فروش می رسد TPN و پس از آن انجام انواع مشاوره کار برای چند سال است که شروع اضافی خود کمک نوع شبکه است که نمی't واقعا برداشت توسط تلویزیون حق بیمه به عنوان بخشی از هر کدام بسته است. پس از به پایان رسید این را به عنوان به خوبی به عنوان احساس او می تواند در وجود همه چیز ایجاد تنوع در زندگی مردم اریک واقعا شروع به تمرکز بر MLM به عنوان یک مثبت و توانمند سازی روش به مردم اثر کند.

این روزها Worre در تراز وسط قرار دارد خود را همراه با شرکت Agel, LLC یک تغذیه شرکت است که می گوید آنها را حفظ سود آور ترین طرح پرداخت غرامت به تاریخ. این مجموعه ای است به نام Quadra طرح و به نظر من شما می خواهید برای دریافت یک توزیع کننده تماس شما به طور کامل و روشن آن را در جزئیات. جزئیات من هم پاشید و در وب سایت رسمی خود بودند کمی ناقص در بهترین.

می گوید: این سایت: “بنیانگذاران Agel طراحی طرح خود را از زمین تا. آنها بهترین عناصر از انواع طرح و سپس اضافه ابتکاری جدید تاب. نتیجه این ترکیب ما Quadra-طرح یک رویکرد منحصر به فرد است که هل می دهد بسیار فراتر از بهترین برنامه های از گذشته است. آن است که در کوتاه ترین سودآور طرح تا کنون توسعه یافته است. “اما هنوز خرید در برای ورود به سطح distributorship است که بیش از 35 $ است. سطوح عملکرد همه به نظر می رسد با چیزهای سرد مانند خودرو و کمک هزینه جزئی سفر استرداد وجه قابل مقایسه با تعداد بی شماری از برنامه های اضافی وجود دارد. آنها را با مراجعه به خود را هدایت به عنوان “الماس دو الماس” و غيره در دست است که برخی اموی overshadowing.

در یکی از آخرین فیلم در مورد استخدام آقای Worre توصیه به بازاریابان MLM به “صحبت کردن دو نفر در یک روز, مهم نیست که چه کسی و یا چگونه شما رویکرد آنها یا …” در ادامه می گویند: “من'm قصد ندارم به شما بگویم چه می گویند, I ' m فقط می خواهم به شما بگویم به چیزی می گویند. “این به او می دهد اندکی کمتر از آن به نظر می رسد از زمین و بیشتر مانند اعتماد به نفس خوب است که او به نظر می رسد.

هنوز هم هر چند Worre همچنان به انجام خود انگیزشی و الهام بخش, الهام بخش زبان چیزی به عنوان به خوبی در برخی از راه به عنوان یک Agel بچه ها و گاهی اوقات بدون. آنچه او برای گفتن در webinar ها به طور مداوم به نقطه و سنگ جامد است. او تمایل به نگه داشتن چیزهای بسیار کلی است که خوب است آن را به عنوان اجازه می دهد تا یک به منظور توسعه روش خود را.

این حقیر میل که این سرمقاله کمک در درک خود را از این گریزان MLM رهبر Eric Worre.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *