CieAura را نقد کنید – آیا این تراشه است و آن را برای واقعی ؟

[ad_1]

سریع و ساده بررسی جدید شرکت توسعه محصول در مراحل ابتدایی به نام CieAura شفاف هولوگرافی تراشه. داستان یا واقعیت ؟

در نگاه اول ممکن است آن را دشوار است به رسمیت شناختن ارزش CieAura تراشه. این ظاهر بودن اساسا روشن اما رنگارنگ عکس برگردان با یک پشتوانه مهم برای آن است. اما به عنوان شما را بررسی علم در پشت آن شما شروع به درک آن گسترده تر مفاهیم و کاربردهای. آنچه شما باید اساسا فیزیکی علوم از سنین همراه با 3000 ساله چینی دارویی شیوه های ابداع شده در قرن 21 با لیزر و هولوگرافی فن آوری است.

هر کس می خواهد رهایی از درد اجازه می دهد تا چهره آن است. وجود ندارد یک فرد تنها من می دانم که ترجیح می دهند به طور مستمر در درد و نه به دنبال کمک. یکی از مسائل رو بیشتر از ما نیاز به یک پزشک مراجعه صدور نسخه و محدودیت در کار با توجه به عوارض جانبی مرتبط با آن نسخه. نه به ذکر است هزینه همراه درگیر اگر شما لازم نیست که خوب بیمه.

شفاف هولوگرافی تراشه:

– هیچ تجویزی لازم برای خرید محصول در عرضه نامحدود.

– هیچ ماده شیمیایی انتقال به بدن ؟ هیچ جزء مواد شیمیایی. برای کسانی از شما با ایمنی حساس مشاغل است که تکیه بر دوره ای تست مواد مخدر.

– با این نسخهها کار خود را با بدن زیستی-میدان مغناطیسی به منظور افزایش توانایی خود را به عملکرد در اوج عملکرد.

– مشتریان باید در نظر احساس نتایج تقریبا بلافاصله ،

– هزینه حدود $55 دلار برای عرضه یک ماه اگر شما عضو نیستید. که در آن به جای محصول در شما هنگامی که شما آن را در مقابل شما “چگونه می توانم به شما استفاده از آن” است گنجانده شده در بسته بندی است که آن را ارائه ،

– شما باید هیدرات کاملا نوشیدن مقدار زیادی از آب 8-10 لیوان در روز. در حال حاضر منظور من H20 “آب” نه آبجو, نوشابه چای یا نوشیدنی مورد علاقه خود. که احتمالا ممکن است معنی برخی از بازدیدکننده داشته است مکرر به حمام نیز هست. فقط چیزی که به نظر در فعالیت های روزانه خود را.

-مسائل مربوط به با Decals به طور بالقوه می تواند آمده در هنگام حمام کردن و یا تغییر لباس است. هیچ نگرانی در شما با توجه به برخی از اضافی.

فرصت:

همانطور که با هر گونه گسترش شرکت CieAura به نظر می رسد برای به چالش کشیدن دیگر بهداشت و سلامتی شرکت های خارج وجود دارد رقابت برای کسب و کار شما. با این فرصت را به تبدیل شدن به یک خرده فروش شما می توانید ثبت نام مشتریان و دریافت کمیسیون. این نقطه شروع خواهد شد و تقریبا شما هزینه $39 و 39 دلار در ماه در خودرو-کشتی برای محصول. شما به عنوان پیشرفت شما قادر به دریافت اضافی پرداخت کمیسیون و پاداش در افزایش در CieAura طرح پرداخت غرامت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.