Cat 5, 5E, 6 و 6A کابل – فاصله و سرعت محدودیت

[ad_1]

ساده خلاصه ای از مشخصات برای رایج ترین دسته ها در استفاده از امروز می تواند کمک به تعیین آنچه برای شما مناسب است.

فرکانس-فاصله
دسته 5 تا 100 مگابیت در ثانیه-100 متر (328 فوت)
Category 5e-1 گیگابیت / ثانیه 100 متر (328 فوت)
دسته 6 – 3 گیگابیت / ثانیه 100 متر (328 فوت)
دسته 6A – 10 گیگابیت / ثانیه 100 متر (328 فوت)

اگر شما بسیار کوتاه اجرا می شود, شما ممکن است قادر به استفاده از کابل در یک امتیاز پایین تر از رسمی مورد نیاز است. برای مثال در 10 گیگابیت نرم افزار آن است که معمولا ممکن است برای رفتن تا 35 متر در یک دسته 6 کابل. یکی دیگر از نرم افزار امکان پذیر است 30 پا اجرا در 3 گیگابیت بر Cat 5e کابل که باید کار به درستی دلیل آن را چنین کوتاه اجرا شود. اگر شما لوکس از تلاش کردن کوتاه برنامه های شما ممکن است قادر به کار با کابل امتیاز در یک دسته پایین تر از 100 متر دارای کابل برای سرعت مورد نیاز است.

وجود دارد همچنین ملاحظات زمانی که کابل اجرا می شود در نزدیکی خطوط برق یا چراغ های فلورسنت که در آن این احتمال وجود دارد که افزایش تداخل که ممکن است باید با رسیدگی می شود. در خوبی طراحی مرکز داده کابل طرح وجود دارد اغلب 4 لایه جداگانه از کابل از جمله مس, کابل, فیبر, کابل برق, کابل های زمینی و خطوط. برخی از کابل پوسته باید تداخل ملاحظات است که می تواند نشان می دهد استفاده از (ScTP) به طور کلی محافظ جفت یا (STP) محافظ جفت و کلی محافظ به جای (UTP) unshielded twisted pair کابل.

نصب و راه اندازی نیز بسیار مهم است که مطمئن شوید که سیستم تامین استانداردهای که قطعات طراحی شده برای. درهم و برهم پانچ فراز در 110 پچ پانل ممکن است در اثر عملکرد سیستم.

همچنین یک کابل Cat5E, بلوز قرار دادن سریال به یک سیستم Cat 6 کابل قطعات را تمام Cat 6 اجرا کردن به یک Cat 5e سطح و یا کمتر است.

در نهایت مهم این است که برای طراحی داده های سیستم با نیازهای آینده در ذهن است. اگر سیستم را به روز رسانی می شود در آینده قابل پیش بینی برای رسیدگی به فرکانس های بالاتر و یا دیگر اجرا می شود و یا ترکیبی از هر دو آن است که معمولا بسیار کم هزینه تر از زمانی که هزینه های نیروی کار در نظر گرفته شده اند را به هر گونه تغییرات عمده. بنابراین سطح کابل باید شامل افزایش قابلیت های مورد نیاز در آینده در نصب و راه اندازی اولیه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *