Baidu PPC (پرداخت برای هر کلیک) ققنوس لانه برای افزایش قرار گرفتن در معرض وب سایت

[ad_1]

هنوز هم حاکم عالی بیش از چندین موتور جستجوی دیگر شرکت ها در کشور, Baidu چینی تولید شده و در عین حال یکی دیگر از خدمات با کیفیت بالا برای مشتریان خود Baidu PPC ققنوس لانه. Baidu PPC ققنوس لانه نیز نامیده می شود Baidu Search Marketing Pro, برنامه ای برای موتور های جستجو تبلیغ. این برنامه با هدف به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد برای دستکاری خود حساب PPC در موتور جستجو را قادر می سازد آنها را به واجد شرایط برای موقعیت های بالا در نتایج Baidu کلمه کلیدی جستجو. گذشته از رتبه بالا در نتایج وب سایت با به خوبی مدیریت حساب PPC نیز واجد شرایط قرار داده شده در سمت راست از نتایج جستجوی ساخت آنها را بسیار قابل توجه به چشم.

Baidu PPC ققنوس لانه آنلاین ارتقاء های مختلف برای شرکت های تبلیغاتی. این نوع از مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها جایی که مشتریان پرداخت برای موقعیت خود را در نتایج موتورهای جستجو. با چنین سرمایه گذاری حداقل مشتریان تضمین شده از افزایش حجم مشتریان. این است که از طریق یک مراقب دستکاری PPC حساب با استفاده از کلید واژه پیشنهاد ابزارهای ارائه شده در آن و البته پرداخت هزینه مورد نیاز برای موتور جستجو خدمات.

خود را به مدیریت Baidu PPC ققنوس لانه و جذب متعدد مشتریان بالقوه به دنبال این راهنمای در مورد چگونه به شما استفاده از پرداخت پستها در طول کلیک کنید حساب.

  1. به راه اندازی حساب خود را, رفتن به بایدو وب سایت و کلیک کنید در لینک PPC یا جستجو پرداخت.
  2. سایت این شرکت است که در زبان چینی تنها. بنابراین اگر شما در حال صحبت کردن زبان, اما هنوز هم می خواهید برای تبلیغ در این کشور تماس, Baidu را SEM کارشناسان برای کمک به شما با حساب کاربری خود. کارشناسان به شما کمک خواهد کرد در انتخاب کلمات کلیدی و تبلیغات برای سایت شما.
  3. ساختار خود را Baidu PPC ققنوس لانه حساب شامل حساب خود را از مبارزات انتخاباتی آگهی و کلمات کلیدی خود را و تبلیغات بود. Baidu ققنوس لانه اجازه می دهد تا به کلمه کلیدی مختلف روابط به حساب خود را مانند یک کلمه کلیدی است که به یک تبلیغ و بسیاری از کلمات کلیدی به یک تبلیغ. آشنایی با این قطعات به طوری که شما می توانید استفاده از آنها را به وب سایت خود را بهبود. بهتر است که شما کنترل پول شما صرف برای PPC خود را حساب. نه مدیریت سرمایه گذاری خود را نیز ممکن است خراب کردن شانس خود را برای کسب درآمد از این استراتژی بازاریابی آنلاین.
  4. وجود دارد یک ابزار تحقیقات کلمه کلیدی خود را در PPC حساب از آن استفاده کنید. این کمک خواهد کرد که شما ایجاد محصول و یا مقالات با ویژه هدفمند کلمات کلیدی. اگر به درستی بهینه سازی شده وب سایت خود را قطعا می رسند در نقاط بالا در نتایج موتورهای جستجو.
  5. وجود دارد سه نوع از کلید واژه مسابقات برای وب سایت خود را. این حق گسترده و دقیق منطبق است. مطمئن شوید که شما انتخاب نوع مناسب از کلمات کلیدی در مسابقه برای رسیدن به نتایج مطلوب برای سایت شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *