Ardyss واقعی است فرصت MLM

[ad_1]

در حالی که گوش دادن به یک مکالمه من شنیده ام کسی می گویند که Ardyss بود غیر قانونی هرمی است. درست نیست. Ardyss شده است در اطراف برای بیش از 20 سال است. اکثر شرکت های متقلب حرکت خواهد کرد به چیز دیگری قبل از 20 سال است. آن است که یک جامد شرکت بازاریابی شبکه ای با توزیع در سراسر جهان است. آن آغاز شد و در مکزیک به عنوان یک تولید کننده لباس. این شرکت با تجربه رشد مداوم و تصمیم به حرکت از یک مدل کسب و کار سنتی به بازاریابی شبکه ای (MLM) ، خط محصول خود را افزایش داده و آنها ترکیب صنعت پوشاک با تغذیه با موفقیت بزرگ است. خود ستاد است که در حال حاضر در لاس وگاس.

تمرکز اصلی این شرکت آن است BodyMagic 2 مرحله سیستم. این سیستم شامل چند محصولات از جمله بدن تغییر شکل و لباس و آب سالم نوشیدنی آنتی اکسیدان ها, مولتی ویتامین های چاق, گیربکس, مراقبت از پوست, محصولات, و خیلی بیشتر. بررسی از مشتریان شده اند بسیار مثبت است.

چگونه کسب و کار کار می کند ؟ سه راه وجود دارد برای تبدیل شدن به یک Ardyss توزیع کننده. سطح اول است که 30 دلار هزینه ورود با $100 مرتبه اول; Autoship به سطح بعدی. Autoship نیاز به 100 دلار ماهانه حمل و نقل که توزیع کننده می توانید استفاده کنید و یا فروش در خرده فروشی (خرید در عمده فروشی). این یک راه خوب برای تولید برخی از درآمد. بالاترین سطح 300 دلار PowerStart سطح که شامل محبوب PowerPak محصولات.

شرکت در برنامه برای هر یک توزیع کننده برای پیدا کردن 5 نفر که ملحق خواهد شد. شما پس از آن شما را تشویق 5 به انجام چیزی مشابه به همین. این یک مشترک استراتژی بازاریابی در کسب و کار MLM. آن را کاهش می دهد این کار به یک سطح قابل کنترل. یک توزیع کننده ممکن است در نهایت با بسیاری از بیش از 5 اما از آن است که آسان تر به تمرکز بر روی تعداد کمتری برای اولین بار در. هنگامی که انجام شده است شما آن را انجام دهید و بیش از بیش.

فرمول موفقیت با Ardyss است به همان اندازه به عنوان با دیگر شرکت های MLM.

اول شما باید بسیار آشنا با وب سایت دفتر پشت. این جایی است که شما یادگیری در مورد محصولات, سیاست, جبران خسارت و نحوه پیشرفت در این شرکت است. به ارزشمند رهبر شما باید بسیار آشنا با این. این واقعا یک معامله بزرگ – پس از همه آن است که کسب و کار شما. شما باید در مورد آن می دانیم. پس از این می آید بازاریابی و مانند اکثر شرکت های MLM Ardyss است رفتن به شما آموزش سنتی است. خانواده و دوستان تماس سرد غریبه آگهی خرید شنود مردم در مراکز ، آنها نمی خواهد به شما آموزش قرن 21 راه برای انجام بازاریابی شبکه ای.

راه جدید با استفاده از اینترنت و تمام ابزار است که همراه با آن است. اگر شما آن را درست انجام دهد, شما را پیدا خواهد کرد و چشم انداز آینده را برای شما به جای شما نیاز به تعقیب آنها. بزرگترین مشکل MLM مردم در صورت عدم منجر می شود. روش های جدید انجام یک کار بزرگ غلبه بر این. در جهان امروز کلید خود را به موفقیت با Ardyss یادگیری چگونه به بازار آنلاین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *