6 Free SEO Tools به Powercharge مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها شما

[ad_1]

هر جستجوگرها حرفه ای موافق است که انجام جستجوگرها barehanded یک بن بست برخورد. جستجوگرها نرم افزار باعث می شود که وقت گیر و پر زحمت کار خیلی سریع تر و آسان تر است. وجود دارد تعداد زیادی از ابزار جستجوگرها طراحی شده برای خدمت به هر هدف از بهینه سازی وب سایت. آنها به شما کمک به دست در هر مرحله از جستجوگرها با شروع تحقیقات کلمه کلیدی و در پایان با تحلیل از مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها شما نتایج.

امروزه شما می توانید یک طیف گسترده ای از کاملا رایگان SEO tools موجود در وب است. و این نمای کلی از محبوب ترین free SEO tools در حال رفتن برای کمک به شما انتخاب آنهایی است که می توانید وب سایت خود محبوبیت افزایش می یابد.

Google AdWords Keyword Tool

کلمات کلیدی ذخیره کردن پایه و اساس سنگ از هر مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها. از این رو کلمات کلیدی کشف و facet این گام اولیه در راه به بالا گوگل. البته شما ممکن است قرار دادن بر روی کلاه تفکر خود را و لیست کلمات کلیدی خود را. اما این است که مانند یک شات در تاریکی از ایده های خود را ممکن است به طور قابل توجهی متفاوت از نظر مردم واقعا وارد کنید در گوگل.

در اینجا گوگل AdWords Keyword Tool می آید در دستی. با وجود این واقعیت است که این ابزار در اصل با هدف کمک Google AdWords تبلیغ شما می توانید استفاده از آن برای تحقیقات کلمه کلیدی بیش از حد. Google AdWords Keyword Tool کمک می کند تا شما در پیدا کردن کلمات کلیدی که به هدف را نشان می دهد رقابت برای کلمات کلیدی انتخاب شده به شما اجازه می دهد دیدن برآورد حجم ترافیک فراهم می کند لیستی از پیشنهادات خود را در کلمات کلیدی محبوب. Google AdWords Keyword Tool یک کاربر-رابط کاربری دوستانه و علاوه بر این آن را کاملا رایگان. شما می توانید با استفاده از برخی دیگر از پرداخت جایگزین ابزار مانند Wordtracker یا کشف کلمه کلیدی است که ممکن است موثر باشد و همچنین, اما Google AdWords Keyword Tool نهایی رهبر در میان کلید واژه رایگان ابزار پژوهش.

XML Sitemaps ژنراتور

به مطمئن شوید که تمام صفحات خود را دریافت crawled شده و ایندکس شده شما باید مجموعه نقشه برای وب سایت خود را. آنها مانند آماده-به-خزیدن شبکه برای عنکبوت های گوگل است که آنها را قادر می سازد تا به سرعت پیدا کردن آنچه در صفحات در محل هستند و آنهایی که به تازگی به روز شده است. نقشه را می توان همچنین مفید برای بازدید کنندگان انسان پس از آنها سازماندهی کل ساختار محتوای وب سایت و ایجاد وب سایت ناوبری بسیار ساده تر. XML نقشه سایت ژنراتور اجازه می دهد تا شما را تشکیل می دهند XML ROR نقشه است که می تواند فرستاده شده به گوگل, یاهو! و تعداد زیادی از دیگر موتورهای جستجو. این جستجوگرها ابزار همچنین به شما اجازه می دهد تولید HTML sitemaps که بهبود ناوبری وب سایت برای انسان و بازدید کنندگان سایت خود را دوستانه.

SEO کتاب Rank Checker

برای بررسی اینکه آیا خود را بهینه سازی کمپین باد داغ و یا سرد, شما نیاز به یک خوب رنک, چک کردن ابزار اندازه گیری نوسانات وب سایت خود را رتبه بندی. SEO کتاب Rank Checker می تواند کمک بزرگی در آن است. این یک فایرفاکس پلاگین در که به شما امکان اجرا و چک کردن صفوف در سه: Google, Yahoo! و بینگ و به راحتی صادرات داده های جمع آوری شده. همه شما باید انجام دهید این است را وارد کنید شما آدرس وب سایت و کلمات کلیدی شما می خواهید برای بررسی موقعیت خود را برای. که در آن است و در چند ثانیه, جستجوگرها, کتاب Rank Checker شما فراهم می کند با نتایج رتبه بندی خود را. آن را سریع و آسان در استفاده و رایگان.

بک لینک تماشای

لینک ها مثل آس trumps در گوگل محبوبیت بازی است. نکته این است که بیشتر به کیفیت لینک خود را در پیوند با مشخصات بالاتر وب سایت شما رتبه. به همین دلیل خوب ابزار جستجوگرها برای لینک های تحقیق و تجزیه و تحلیل است که باید در زرادخانه خود را. Backlink تماشای آنلاین است backlink جستجوگر کمک می کند که شما نه تنها دیدن چه سایت های که لینک به صفحه خود را, اما همچنین به شما می دهد برخی از داده ها برای تجزیه و تحلیل جستجوگرها مانند عنوان لینک صفحه متن لنگر از لینک آن را می گوید که آیا لینک dofollow یا nofollow برچسب و غیره. اشکال فقط از این ابزار این است که آن را به شما می دهد فقط 1000 بک لینک در هر وب سایت بدون در نظر گرفتن تعداد واقعی بک لینک از یک وب سایت است.

رقابت

رقابت[dot]com فراهم می کند یک استخر بزرگ از داده های تحلیلی به ماهی از. این یک ابزار برای نظارت و تجزیه و تحلیل رقابت آنلاین فراهم می کند که دو دسته از خدمات رایگان سایت تجزیه و تحلیل ترافیک و مبتنی بر اشتراک جستجو پرداخت تجزیه و تحلیل است که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از برخی از ویژگی های اضافی. رقابت و بیرونی ابزار جستجوگرها است که شما اجازه می دهد ترافیک و تعامل معیارهای یک وب سایت مشخص شده و پیدا کردن سایت برای affiliating و ساختمان پیوند اهداف است. رقابت بزرگ است کلید واژه تجزیه و تحلیل پس از آن اجازه می دهد تا شما را اجرا و تحلیل خود را بر روی خط رقبای کلمات کلیدی. برخی از ویژگی های دیگر به ذکر است در حال زیر دامنه تجزیه و تحلیل, صادرات به CSV, برچسب زدن و غیره.

SEO PowerSuite.

SEO PowerSuite است همه در یک جستجوگرها ابزار است که اجازه می دهد تا شما را پوشش می دهد همه جنبه های بهینه سازی وب سایت. آن را متشکل از چهار ابزار جستجوگرها برای ناخن همه وظایف جستجوگرها. حسابرس وب سایت بزرگ پا-برای ایجاد فوق العاده محتوا برای وب سایت خود را. آن را تجزیه و تحلیل شما بالای 10 آنلاین رقبا و آثار یقین طرح بر اساس بهترین شیوه بهینه سازی در تو رفتگی در دیوار شما. رتبه Tracker بزرگ در وب سایت خود موقعیت های نظارت و تولید بیشتر کلیک کنید-مولد کلمات. جستجوگرها است powercharged سئو, نرم افزار backlink بررسی و تجزیه و تحلیل. این تنها ابزار جستجوگرها است که شما اجازه می دهد کشف تا 50000 بک لینک در هر وب سایت و تولید گزارش با آماده برای استفاده و بهینه سازی وب سایت استراتژی است. و آخرین و پیشرفته ترین در این ردیف است LinkAssistant. آن را یکی از ویژگی های غنی از نیروگاه ابزار جستجوگرها برای پیوند ساختمان و مدیریت است که شانه های اصلی جنبه های offpage بهینه سازی.

نسخه رایگان از این چهار ابزار به شما اجازه مقابله با اصلی بهینه سازی چالش است. شما همچنین می توانید یک نسخه توسعه یافته از SEO PowerSuite با ویژگی های پیشرفته خود را بهینه سازی کمپین کامل.

جمع همه چیز را ما می توانیم نتیجه بگیریم که وجود دارد مقدار زیادی از ابزار های SEO که هرگز سوزاندن یک سوراخ در جیب شما و اجازه دهید شما را به طور موثر اجرا وب سایت خود را بهینه سازی مبارزات انتخاباتی با حداقل هزینه و تلاش است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.