6 معایب استفاده از کارت های کسب و کار رایگان

[ad_1]

گزینه ای برای چاپ رایگان کارت های کسب و کار در دسترس است این روزها. شما می توانید قالب های رایگان آنلاین, آنها را ویرایش و چاپ آنها را به کپی از کارت کسب و کار شما تقریبا بلافاصله. اما وجود دارد یک قیمت پرداخت. معایب خواهد شد مورد بحث در این مقاله است.

طراحی و طرح بندی

یکی از بارز ترین معایب مشهود است در طراحی و طرح بندی. کارت های رایگان هستند که اغلب گزینه های محدود در دسترس است و شما فقط می توانید انتخاب کنید در میان قالب های که در حال حاضر از قبل طراحی شده است. مهم نیست که چگونه بسیاری از قالب های ارائه شده در سایت هنوز هم وجود دارد یک تمایل است که کسی را که قبلا دانلود طراحی مشابه شما بود. بدترین شما حتی ممکن است همان به اشتراک گذاشتن قالب خود را با رقابت است. نتیجه آن است که هنوز هم بهتر است برای ایجاد یک منحصر به فرد و یکی از اصلی حتی اگر شما مجبور به پرداخت برای آن است.

کاغذ و مواد مورد استفاده

گذشته از طراحی و چیدمان کاغذ و مواد استفاده می شود همچنین توجه به وقتی که می آید به اثر. رایگان کارت اغلب در چاپ با کیفیت پایین و نوع کاغذ و یا مواد. اینها به راحتی از چرک و مچاله. در برخی موارد مواد با کیفیت بالا استفاده می شود اما شما برنده't انتظار استثنایی به پایان رساندن. فقط حرفه ای خدمات چاپ می توانید آیتم های مات, براق و صاف به پایان برسد. شما همچنین می توانید درخواست فویل, نقطه, مطرح, چاپ قلم زنی و پوشش UV.

متن و محتوا

تا آنجا که طراحی و چیدمان محدود هستند همین امر به متن و محتوا. رجوع طرح تنها اجازه می دهد تا شما را به ویرایش متن و محتوا است که در حال حاضر از قبل تعریف شده در این نظم و ترتیب به عنوان آنها ظاهر می شود بر روی کارت. شما می توانید't خود را ایجاد کنید مجموعه ای از محتوای متنی با توجه به آنچه در حرفه یا نام تجاری نیاز دارد. شما می توانید't تنظیم مجدد طرح به عنوان به خوبی.

حرفه ای و پرداخت کارت حداقل به شما اجازه می دهد آزادی انتخاب کنید که در آن متن خاص قرار داده خواهد شد. این شامل شخصی و یا اطلاعات شرکت و محصولات یا خدمات ارائه اطلاعات تماس و بیشتر.

هزینه اثربخشی

اکثر کاربران با این تصور که استفاده از مواد است که بیشتر مقرون به صرفه از آنجا که اکثر خدمات چاپ تنها هزینه شما برای حمل و نقل و دست زدن به. در برخی موارد حتی می تواند با ارائه کاملا رایگان. اما از آنجا که مواد مورد استفاده عبارتند از کیفیت کمتر آنها حتی ممکن است به اندازه کافی طولانی برای شما به توزیع آنها. شما ممکن است مجبور به صرف پول دوباره, آن است که آیا برای حمل و نقل و دست زدن به تنها به منظور یک مجموعه جدید در اختیار شما است.

از نظر توزیع وجود دارد,'s هنوز هیچ انکار این واقعیت است که محصولات رایگان از کیفیت کمتر. همانطور که قبلا ذکر آنها خاکی یا مچاله به راحتی. این برگ نامطلوب تصور در شما و یا شرکت شما. شما یا نام تجاری خود را به زودی فراموش خواهد شد لحظه ای که کارت ها دور انداخته شوند.

نتیجه آن است که هنوز بیشتر مقرون به صرفه به پوسته از پول برای, اصلی, طراحی حرفه ای کارت های کسب و کار ساخته شده از مواد با کیفیت بالا. You'll کشف کنند که در دراز مدت نتیجه خواهد بود به ارزش پول خود را.

تصور و توجه

وقتی که می آید برای اولین بار از برداشت موارد رایگان هستند و نه به اندازه کافی رقابتی که در مقایسه با چاپ با کیفیت بالا. بدیهی است که هر مشتری بالقوه تحت تاثیر قرار خواهد شد و تبدیل به توجه بیشتر نسبت به کارت های چاپ شده با بهترین کیفیت بیش از آن است که ارزان چاپ شده است.

بسیاری از آنها در واقع به طور کامل رایگان است. وجود دارد هزینه مربوطه است که اغلب تبلیغات در پشت کارت. شما ممکن است مشتریان خواهد بود پریشان توسط شرکت چاپ لوگو و یا شعار. توجه خود را منحرف شود از کارت's محتوای واقعی و یا پیام شما می خواهید برای انتقال.

نام تجاری و حرفه ای

در رابطه با برداشت رایگان کارت های کسب و کار ارائه نمی دهد یک نگاه حرفه ای برای یک کارت شخصی. نه آنها ترویج آگاهی نام تجاری برای یک شرکت کارت از آنجایی که آنها در حال همکاری مارک. با کیفیت بالا کارت از سوی دیگر می تواند یک حرفه ای به دنبال کارت خود را با نام تجاری شخصی و یا لوگوی شرکت, شعار, ماموریت و دیگر جزئیات برجسته نمایش داده می شود.

کارت های کسب و کار نمایندگی که شما به عنوان یک حرفه ای و یا چه شرکت شما است همه چیز در مورد به عنوان یک نام تجاری. بنابراین مهم است که به ایجاد یک تصور با ارائه تنها حرفه ای به دنبال کارت های کسب و کار ساخته شده از مواد با کیفیت بالا با اصلی و طراحی جذاب و فریبنده محتوای آن ترویج شخصی شما و یا نام تجاری شرکت. تمام این مزایا را ثابت خواهد کرد که صرف پول بیش از بسیار موثر کارت های کسب و کار خواهد بود به ارزش آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.