5 نکته طلایی برای نوشتن محتوای تبلیغاتی جذاب – ناهید عبدی

مطالب وبلاگها به راحتی قابل هضم و فریبنده هستند و برای این تولید میشوند که مخاطبان را از آنچه در کسب و کارتان میگذرد، آگاه کنند. سعی کنید ویدیوهایی تولید کنید که آخرین بروزرسانیهای صنعت را به نمایش میگذارد. برای مثال فیسبوک، آخرین بروز رسانیهای این شبکه اجتماعی را به اشتراک میگذارد. به دلیل رقابت شدید بین این مجموعهها، آنها همواره همگام با آخرین گرایشات تولید محتوا پیش میروند. به همین دلیل تهیه یک فیلم کوتاه می تواند در تشریح مطالب کمک کند. این فیلم ها به بافر اجازه میدهد تا خود را به عنوان منبعی برای اطلاعات رسانههای اجتماعی معرفی کند و مخاطبان خود را نگه دارد. شما میتوانید با نزدیک تر کردن خودتان به این دسته از شرکت ها و فروشندگان حرفه ای و بزرگ ( درنظر داشته باشید منظور شرکت هایی مانند شرکت بوش و یا مولینکس میباشد ) محصولاتتان را به عنوان یک مشابه داخلی به مخاطب معرفی کنید. زمانی که شرکت یک محصول جدید را وارد بازار می کند، استفاده و کار با محصول جدید برای مصرف کننده مشکل می شود. در ویدئوهای آموزشی یک نفر محصول جدید را مرحله به مرحله استفاده و نحوه کار با آن را آموزش می دهد. در واقع «تولید محتوا» حوزههای مختلفی را در بر میگیرد.

کسب و کار تولید محتوا وقتی صحبت از معیارها میشود، به نظر تاکید زیادی بر تعداد دفعات دیده شدن قرار میگیرد در واقع اکنون متخصصان تعداد دیده شدنها را معیاری جانبی در نظر میگیرند و اکثر آنها، میزان اشتراکگذاری و زمان صرف شده روی تماشای ویدیوها را از تعداد دفعات آن مهمتر میدانند. نکته حائز اهمیت دیگر قدرت تعاملبرانگیز ویدیوهاست که بسیار بیشتر از متن و دیگر اشکال محتواست،؛ چرا که هرچقدر هم ما نویسندهی زبدهایی باشیم باز هم احتمالش هست مخاطب با نوشته ما ارتباط خوبی برقرار نکند و نتوانیم واقعیت را آنگونه که هست توصیف کنیم. استفاده از یک فایل ویدیویی که در آن مشتری شما از تجربیات خرید و مزایای کسب شده به واسطه استفاده از محصولات و خدمات شما سخن بگوید، بسیار اثربخشتر از یک پاراگراف متنی و توصیه سربسته شما به سایر مشتریان است. با استفاده از این ایدهها و سایر روشهای مؤثر محتوا و بهرهمندی از پلتفرم ویدیویی، میتوانید کسبوکار خود را در سالی که پیش رو، توسعه دهید. با استفاده از تولید محتوای ویدیویی و برجسته کردن نقاط قوت کسبوکار خود، میتوانید نام تجاری خود را به طور مؤثرتری نسبت به تصاویر ثابت یا محتوای نوشته شده معرفی کنید. قبلاً در سری مطالب «چگونه نویسنده شویم» به معرفی منابع مناسب برای آموزش نویسندگی پرداخته بودم؛ اما در این مقاله دربارۀ بسیاری از نکاتی مرتبط با یادگیری نوشتن و نویسندگی سخن خواهم گفت.

رویدادهای تقویمی مرتبط با کسبوکار شما یکی از روشهای اثربخش برقراری ارتباط مستمر با مخاطبان است تا در تمامی لحظات در کنار آنها باشید. از آنجا که رسانههای اجتماعی بخشی از روال فعالیتهای روزانه برای اکثر کاربران است، کسبوکار شما نیز نیاز به یک بخش دیجیتال برای کسب جذابیت واقعی در این شبکهها دارد. اما این نکته را در نظر داشته باشید در صورتی که برای اولین بار قصد ورود به رقابت موتوهای جستجوگر را دارید، ابتدا روی کلمات چند بخشی تمرکز کنید. اگر در زمینه مارکتینگ و کپی رایتینگ فعالیت میکنید یا قصد فعالیت دارید، نباید از قدرت کلمات غافل شوید. اگر در تدوین استراتژی محتوا، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی خود به کمک نیاز دارید، نویسش اینجاست! چنین شبکهای این امکان را فراهم میکند تا محتوایی که از طریق ویدیو تولید شده است، در نتایج اولیهی جست و جو قرار گیرد و به علاوه رنک بیشتری را به خود اختصاص دهد. 1. فیلم ها تنها یک بار تولید می شوند و به همین دلیل باید در تولید آنها نسبت به محتواهای نوشتاری حساسیت بیشتری به خرج داد.

ایده ی تولید محتوا
7. عده زیادی از کاربران به دلیل حجم بالا و سرعت کم اینترنت تمایل زیادی برای دانلود کردن ویدئوها ندارند. 4. تولید ویدئوها نسبت به محتوای نوشتاری به زمان و انرژی بیشتری نیاز دارند. 2. تولید ویدئوها برای بارگذاری در وب سایت با هزینه زیادی همراه است. نمونه پروژه ی لایه باز آزمون و بازی ریاضی ( فایل قابل ویرایش )پروژه ای حرفه ای و خلاقانه که به فارسی برای شما عزیزان ترجمه شده است و شما می توایند پس از ویرایش مشخصات اثر در پروژه های خود از این نمونه ی حرفه ای استفاده کنید . فلاح تاکید کرد: محرم موضوع فرهنگی بسیار مهم و حیاتی است و فعالان فضای مجازی که عرق فرهنگی دارند توانمندی خود را در این عرصه نیز با تولید محتوای مناسب ایام محرم به کار گیرند و محصولات خوب فرهنگی با محتوای محرم، عاشورا و مباحث مربوط به آن تولید و ارائه دهند. پس این بسیار مهم است که سایت شما هنگام نمایش در کجا قرار می گیرد. بزرگترین این غول ها Medium در سطح جهانی و Virgool در ایران تولید محتوا ضمن خدمت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.