5 مزایای یک تلفن همراه پسند (Responsive) وب سایت برای کسب و کارهای کوچک

[ad_1]

در اینجا's یک تست سریع برای شما: ما'd خواهم شما را به تجسم آنچه که وب سایت خود را به نظر می رسد. ( برو جلو … ما'll صبر کنید. )

در حال حاضر چه می بینید ؟ بسیاری از شما احتمالا پیش بینی دسکتاپ و یا نسخه کامل از وب سایت شما. این پیش فرض “صفحه اصلی” سایت خود را, اما نه همه بازی های خود را برگزار خواهد شد در صفحه اصلی; شما باید برای برنده شدن یک چند در جاده ها بیش از حد. برای مردم مشاهده سایت خود را بر روی بروید با گوشی های هوشمند خود و یا قرص های تلفن همراه نسخه یا نسخه پاسخگو است که به طور پیش فرض “صفحه اصلی” سایت خود ، چگونه می توانم به شما برنده شدن وجود دارد ؟ ما're خوشحالم که از شما خواسته است.

خود سایت تلفن همراه دوستانه (و یا به عنوان ما دوست داریم به آن تماس بگیرید, 'finger-friendly')?

ساخت یک سایت تلفن همراه است که بیش از فقط قراردادن دسکتاپ خود را در سایت به یک صفحه نمایش کوچکتر از اندازه. کاربران تلفن همراه به طور معمول بیشتر هدف گرا و متمرکز بر باریک تر مجموعه ای از وظایف است. وب سایت تلفن همراه شما نیاز به پاسخ به طور مستقیم و به سرعت و یا شما'll be نشسته در حاشیه و از دست دادن بینندگان-که در ابتدا به خرید-به رقبای خود.

با بسیاری از مردم به دنبال اطلاعات در دستگاه های تلفن همراه خود به تازگی – 80% از کاربران اینترنت و جستجو در وب روی گوشی های هوشمند خود. به نظر می رسد که گوگل تعیین کرده است (همراه با بقیه جهان به نظر می رسد) که اگر شما're نمی, همراه, you're توست. می کند که't معنی است که شما باید چشم پوشی از آن دسته از مشتریان که هنوز هم استفاده از کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ ها ، آنها هنوز هم حساب برای بخش قابل توجهی از پایه مشتری خود را و چشم انداز جدید.

جلوگیری از نیمکت و در این بازی دریافت کنید. در اینجا 5 دلیل برای ایجاد یک وب سایت تلفن همراه:

  1. چون گوگل گفت ، (این نوع مانند پدر و مادر خود را' “زیرا من گفت که به” استدلال وقتی که کمی شد.) گوگل's جدیدترین الگوریتم رتبه تلفن همراه-وب سایت دوستانه بالاتر در نتایج جستجو بر روی دستگاه های تلفن همراه. حال اگر وب سایت شما است't دوستانه تلفن همراه گوگل را تشخیص دهد و کمتر به احتمال زیاد به صفحه نمایش آن را به عنوان مشروع نتیجه جستجو. که حس می کند, از آنجا که گوگل نمی خواهد't انجام می شود کار خود را اگر نیمی از نتایج نمایش داده شد بی فایده برای کاربران تلفن همراه.
  2. خودتان را جدا از رقبای. کمتر از 10 ٪ از کسب و کار وب سایت است که تلفن همراه بهینه سازی شده اما آن's سرعت تبدیل شدن به یک اولویت است. بنابراین اقدام سریع شما را به یک مزیت رقابتی!
  3. آن's آنچه می خواهید مشتریان خود و آنها از شما انتظار ارائه آن را. در سال 2014 کاربران تلفن همراه دسترسی به اینترنت پیشی گرفت و دسکتاپ کاربران برای اولین بار در تاریخ! به طور فزاینده مشتریان خود را در حال نشسته در مقابل از کامپیوترهای رومیزی و یا لپ تاپ. به جای آنها're بر روی بروید دسترسی به وب سایت خود را از دستگاه های تلفن همراه خود. آنچه که برای شما ؟ اگر شما don't به مشتریان آنها چه می خواهند (آسان دید و ناوبری به طوری که آنها می توانید فهرست و فروشگاه در حالی که بر روی بروید) آنها'll رفتن به جایی دیگر. با استفاده از تلفن همراه در حال افزایش است, داشتن یک ضعیف طراحی و توسعه وب سایت تلفن همراه یا فاقد یکی همه با هم فقط به عنوان بی فایده به عنوان یک درب روی صفحه نمایش در یک زیردریایی; آن را فقط غرق به مشتری's ذهن.
  4. گرفتن یک وب سایت تلفن همراه است که نسبتا ارزان هستند و اغلب آسان برای ایجاد.
  5. تلفن همراه-وب سایت دوستانه می تواند افزایش تعامل کاربر. تحقیقات نشان می دهد یک سایت تلفن همراه پسند است که قادر به تولید تقریبا دو برابر متوسط ترافیک هر کاربر از غیر-موبایل-سایت های دوستانه. بیشتر درگیر کاربران صرف زمان بیشتری را بر روی آن و در نتیجه را ببینید بیشتر از آنچه شما باید ارائه دهد.

پس چگونه شما در مورد ایجاد یک سایت تلفن همراه پسند?

Don't سعی کنید به سادگی “نیشگون گرفتن و کشیدن” خود را در دسکتاپ های موجود سایت به سعی کنید به آن را به طوری.

تلفن های هوشمند دارای صفحه نمایش کوچکتر و اغلب تحریف تصاویر است که نگاه خوب بر روی دسکتاپ وب سایت. تر و تمیز کردن سایت خود را به تنها ویژگی های ضروری با محتوا که شامل لینک به اطلاعات ثانویه صفحات. شما همچنین باید بزرگنمایی عناصر رابط (دکمه و غیره.) برای آسان ناوبری صفحه نمایش لمسی.

چرا باید از شما مراقبت?

به گفته گوگل 85 درصد از آمریکایی ها هرگز بیش از سه فوت از تلفن های همراه خود. و اخیر موتور های جستجو و پخش وبلاگ می گوید که 80 درصد از جستجوهای شروع بر روی یک دستگاه تلفن همراه. اگر وب سایت شما است't تلفن همراه پسند مشتریان بالقوه را به سرعت پیدا کردن یک سایت است. آن است که به سادگی کسب و کار هوشمند برای طراحی وب سایت خود را به تلفن همراه سازگار از آنجایی که بسیاری از مشتریان به دسترسی به وب سایت بر روی بروید.

[ad_2]

Source by Ashley Streck

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *