3 راهنمایی جستجوگرها است که در حال صدمه زدن به ترافیک وب سایت شما

[ad_1]

شما شنیده می شود-کلاه سفید و کلاه سیاه جستجوگرها استراتژی. اما آیا شما متوجه است که چاشنی وب سایت خود را با کلمات کلیدی می توانید سایت خود را در رتبه های پایین تر در موتورهای جستجو می کنید ؟ اولین استراتژی اگر استفاده در یک راه مناسب می تواند به طور چشمگیری صدمه رتبه بندی شما در موتورهای جستجو. این یکی از رایج ترین اشتباهات ساخته شده توسط وب سایت جدید صاحبان و مدیران سایت.

1) کلمه کلیدی چاشنی
این یکی از رایج ترین جستجوگرها اشتباه ساخته شده توسط بسیاری از افراد جدید به بازاریابی آنلاین است. آنها به اشتباه بیش از چاشنی وب سایت خود را با کلمات کلیدی تفکر که بیشتر آنها در وب سایت و متا تگ ها بالاتر آنها را رتبه بندی در موتورهای جستجو. کلمه کلیدی چاشنی رخ می دهد اگر شما بیش از 30 درصد از کلمات کلیدی خود را در وب سایت خود را. اما هیچ چیز بیشتر از حقیقت. اگر شما بیش از چیزهای وب سایت خود را با بیش از حد بسیاری از کلمات کلیدی در موتورهای جستجو را درمان وب سایت شما به عنوان اسپم سایت. در بدترین حالت وب سایت شما حتی ممکن است ممنوع از موتورهای جستجو به طور کامل.

2) اشتباه استراتژی ارتباط
اگر چه داشتن لینک های خارجی به وب سایت شما می تواند بهبود رتبه بندی موتور جستجو; اما نه بیش از آن. برخی از وب سایت کارشناسی ارشد به میزان داشتن سایت های نامربوط لینک به وب سایت. این می تواند پایین تر وب سایت خود را's رتبه بندی بیش از حد. اگر شما نیاز به لینک های خارجی شما باید به استراتژی و دریافت لینک از سایت های مرتبط. برای مثال اگر سایت شما در مورد قایقرانی قایق, مطمئن شوید که شما باید لینک از سایت های مرتبط از قبیل تعمیر قایق به جای سایت های نامربوط از قبیل آموزش سگ.

3) جستجوگرها دوستانه سایت: سرعت بارگذاری سایت
داشتن یک وب سایت است که طول می کشد بیش از حد طولانی برای بارگذاری نیز می تواند صدمه دیده خود را در جستجوگرها-رتبه بندی. بنابراین شما باید برای گرفتن یک نگاه به وب سایت خود کد و تست آن را بر روی سیستم عامل های مختلف. مطمئن شوید که وب سایت خود را در کمتر از یک دقیقه برای بارگذاری حتی در کمترین پهنای باند. اگر وب سایت شما کد کثیف آن نیز پایین تر خود را رتبه بندی. سعی کنید برای بارگذاری بیش از حد بسیاری از گرافیک است که ممکن است سایت خود را آهسته تر برای بارگذاری.

بنابراین اگر شما به فکر بهینه سازی وب سایت خود را برای موتورهای جستجو در نظر داشت زیر راهنمایی جستجوگرها است که ممکن است به شما صدمه دیده بیش از کمک به شما. به منظور داشتن یک جستجوگرها سایت و به آن رتبه بالاتر در موتورهای جستجو را به برخی از تلاش به مطالعه قوانین SEO. نادیده گرفتن قوانین SEO در خطر خود شما.

[ad_2]

Source by Cindy Siow

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *