3 تکنیک های خود را افزایش دامنه قدرت

[ad_1]

دامنه اقتدار یکی از مهم ترین چیزهایی است که هنگامی که آن را به جستجوگرها می آید. اصطلاح دامنه اقتدار (دا) معرفی شد توسط Moz و آن's داده شده در یک مقیاس از 0 تا 100 که در آن رتبه بندی بستگی به ورودی و خروجی لینک از یک وب سایت.

اگر شما می خواهید به بالا رتبه بندی وب سایت شما نیاز به بهبود خود را در دا. طرف خوب است که تعدادی از تکنیک های که شما می توانید استفاده کنید برای بهبود دا. تکنیک های رایج که شما می توانید استفاده کنید عبارتند از:

انجام پیوند عمیق

را دا به بهبود شما نیاز به اطمینان حاصل شود که تمام صفحات داخلی وب سایت خود را به شدت ساخته شده است. شما همچنین باید اطمینان حاصل شود که شما در بهینه سازی هر یک از این صفحات برای کلمه کلیدی خاص است که شما در حال هدف قرار دادن.

برای جلوگیری از تکرار شما باید با استفاده از تغییرات مختلف از کلمه کلیدی که شما با استفاده از. شما همچنین باید اطمینان حاصل شود که تمام لینک عبارات که شما با استفاده از همان کلمات کلیدی و متن لنگر لینک های متصل به آنها را.

آن's توصیه می شود که شما دریافت به عنوان بسیاری از لینک های خارجی از وب سایت های دیگر که ممکن است. هنگامی که تمام لینک ها در محل, شما باید آنها را امتحان و اطمینان حاصل شود که آنها به درستی.

ایجاد بسیاری از مطالب بصورت لینک

در اینجا شما باید به طور منظم ایجاد مقالات و انتشار آنها در وبلاگ خود. کارشناسان توصیه می کنند که شما باید از انتشار مقالات در هر روز است. در هنگام ایجاد محتوا شما باید اطمینان حاصل شود که آن را's قابل کلیک. شما همچنین باید اطمینان حاصل شود که محتوای با کیفیت بالا است.

تنوع در لینک

لینک تنوع خاموش-صفحه مفهوم است که شما نیاز به درک را برای شما به راحتی خود را بهبود دامنه قدرت. برای نتایج ایده آل شما باید تنوع لینک با گرفتن آنها را از سایتهای مختلف و منابع به طوری که هر لینک که شما با استفاده از محاسبه به عنوان های مختلف نهاد.

یکی از راه های بزرگ از تنوع لینک است که توسط ارائه محتوای با کیفیت برای وب سایت های مختلف.

اگر شما در حال ارسال پست مهمان به یک وب سایت است که اجازه می دهد تا دو یا سه لینک از مقاله ای که شما در حال ارسال شما باید نقطه یک لینک به هر یک از پست های قبلی خود را دیگر لینک به صفحه اصلی و نهایی لینک به مهم ترین دسته در سایت.

اگر چه آن's معمولا سخت برای ایجاد لینک با کیفیت بالا, شما باید جلوگیری از استفاده از ماشین آلات برای ساخت لینک کلیک کنید. بهترین راه برای رفتن در مورد آن این است که ایجاد لینک به صورت دستی.

اینها برخی از بهترین تکنیک های که شما می توانید بهبود خود را در دا. اگر شما پیدا کردن که شما می توانید't انجام آن در خود آن's بسیار توصیه می شود که شما استخدام حرفه ای به شما کمک کند.

[ad_2]

Source by George Russell Joseph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.