2018 طراحی وب سایت روند که کسب و کار نیاز به در نظر گرفتن

[ad_1]

وجود دارد تعدادی از وب سایت روند طراحی است که شروع به ایجاد یک تصور آنلاین. به همین دلیل برخی از سرد نمونه از این روند در حال حاضر استفاده می شود. در ادامه به دانستن بیشتر در مورد آنچه که این روند طراحی همه چیز در مورد و به همین دلیل آنها می تواند به نفع کسب و کار است که استفاده از آنها را در خود وردپرس, طراحی وب سایت در این سال است.

رنگی رنگی

در سال 2014 گوگل, معرفی, طراحی مواد, و این فشار محدودیت از چیزهایی که طراحان می تواند انجام دهد تا به آن نقطه و به خصوص از نظر رنگ. با توجه به موفقیت طراحی مواد و چیزهایی را داده است که طراحان را با رنگ پر جنب و جوش در کنترل تنظیم طراحان داده می شود مهر تایید به انجام آزمایش با آن در این سال است.

پر جنب و جوش رنگ احتمالا می تواند tamest بخشی از این روند است. وجود خواهد داشت بیشتر آزمایش در حضور, شیب, عکس های اشباع و قرار گرفتن در معرض.

باغی گزینه های تایپوگرافی

اول از همه این است که به وضوح در مورد متن هدر و هیچ چیز دیگری. قوانین که ایجاد شده است و با توجه به خوانایی آزمون استاندارد همواره باید به دنبال. با که گفت, هدر, متن است به خصوص در بخش فوقانی صفحه اصلی کاملا متفاوت است.

در سال 2018 وجود دارد خواهد بود یک تغییر عمده در این راه به هدر متن مدل دهید. آن را تبدیل به

  • جسورانه
  • شفاف
  • عجیب فاصله
  • به طرز عجیبی تغییر شکل
  • به طور تصادفی قرار داده شده

و آن این است که هر کسی's حدس بزنید چه تکنیک های دیگر طراحان را فکر می کنم.

این می رود بدون گفت که طراحان وب را لذت بردن از هل دادن محدودیت های متن در سال 2018 است.

عدم تقارن

کاربران رفته اند به اندازه کافی از طریق آموزش به درک راه کار وب سایت مانند:

  • با استفاده از ناوبری بالا در محل دیگر صفحات
  • اسکرول کردن یک صفحه وب به ادامه مطلب
  • کلیک کردن روی تخت, دکمه های رنگی برای دریافت اطلاعات بیشتر

با اصول اساسی طراحان هم اکنون می توانید آزمایش با شبکه ها و طرح بندی با استفاده از تغییرات پیش بینی نشده به علاوه تعادل نامتقارن به عنوان وسیله ای برای متحیر کردن و اسیر کردن کاربران در طول سفر خود را.

تجربی و انیمیشن و ویدئو

انیمیشن و ویدئو ها روش های دیگر است که توسط طراحان وب تغییر خواهد کرد اما نه در راه است که ما آن را دیده اند که در گذشته استفاده می شود. فیلم تظاهرات و همچنین به عنوان حرکت باعث انیمیشن همیشه خواهد بود اما در سال 2018 وجود خواهد داشت بیشتر آزمایش در فیلم استفاده, با استفاده از ذرات پس زمینه, واقعیت افزوده یا مجازی با واقعیت های سینما نمودار و متحرک تصاویر بند انگشتی.

میکرو تعاملات

بزرگ و پررنگ انیمیشن است که همیشه لازم نیست. این درست است به خصوص امروزه پس از رنگ ها و فونت های تبدیل شده اند جسورانه و رفته اند در برابر امن تر و سنتی تر هنجارهای. به جای آن ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر از میکرو تعاملات در سال 2018 است. طراحان قادر خواهد بود به استفاده از انیمیشن به عنوان یک پاداش برای کاربران است که در تعامل با وب سایت است. به جای به طور مداوم پرتاب جنبش در بازدید کنندگان این تماس جزئی خواهد تعجب و لطفا بازدید کنندگان هر زمان که آنها در تعامل با کمتر قابل توجه عناصر در وب سایت.

[ad_2]

Source by Karina Popa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *