10 سرویس برتر دانلود مقاله در سال 1395 – پایگاه اطلاع رسانی|رویدادهای علمی

این اطلاعات شامل : نام ژورنال چاپ کننده مقاله، سال نشر مقاله، تعداد صفحات انگلیسی و فارسی مقاله، ترجمه چکیده مقاله، و در نهایت ترجمه بخشی از مقدمه مقاله می باشد. پس باید از سایتهای معتبر برای سرچ مقاله و کتابها استفاده کرد تا اطلاعات واقعی و معتبر در نوشتن مقاله استفاده شود. اگر مقالهتان روش جدیدی پیشنهاد میدهد، لازم است اطلاعات دقیقی را در مقاله بگنجانید تا خوانندهی مطلع بتواند این آزمایش را مجدداً انجام دهد. شاید اگر طراحی سایت منظمتر و مناسبتری برای تک بوک انجام شده بود، جایگاه بالاتری را در فهرست ما کسب میکرد، چراکه دانلود رایگان کتابهای آن مستلزم ثبتنام و عضویت نیست. اگر کتاب پیدا نشد نگران نباشید، از طریق سامانه درخواست کتاب، پیام خود را برای مدیران سایت ارسال کنید تا سریعا نسبت به بارگذاری کتاب شما اقدام نمایند. در صفحه ای که باز می شود، می توانید با درج ایمیل خود، دانلود رایگان مقاله مهندسی عمران با ترجمه مورد نظر خود را انجام دهید. همچنین لیست مقاله های مدیریت مالی با ترجمه فارسی در ادامه همین صفحه نیز قابل رویت است. شرکت گوگل که همواره در زمینههای علمی و فناوری پیشگام و پیشتاز عرصه بوده است، با ارائهٔ «اسکالر» نیز اینبار در زمینه جستجوهای علمی و مقالات علمی قصد سهولت بخشیدن به امور کاربران خود را داشته و با همگامسازی این جستجوگر با دیگر محصولات خود نحوهٔ پژوهشها و جستجوهای انجام گرفته از سوی کاربران خود را بهبود بخشیده و تا حد بسیار زیادی تغییر داده است.

سایت دانلود مقاله پولی
از دیگر خدمات ایران پیپر میتوان به دانلود استاندارد نام برد. دسترسی به استانداردهای پایگاه های IEEE,ISO,ASTM (روزانه ۱ استاندارد) نیز از امکاناتی است که ایران پیپر به طور رایگان در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید علاوه بر بخش جستجوی اصلی، با استفاده از گزینهٔ جستجوی پیشرفته، (که به شما امکان جستجو با نام یک یا چند نویسنده، سطح علمی و دیگر عناصر موجود را میدهد)، نتایج حاصله و مورد نیاز خود را بهبود ببخشید. علاوه بر این، «اسکوپوس» به شما امکانات دیگری از قبیل دریافت اعلان بر اساس برچسبها و کلمات کلیدی و حتی نام نویسنده، محقق و اساتید مورد نظرتان، را نیز ارائه میدهد که به وسیلهٔ آن میتوانی. این مطالعه اثر متقابل بین ارزشها ، تعهد و عملکرد را در نظر می گیرد ، که تعهد در ارتباط با دو نوع – سازمان و شغل و خروجی های عملکرد شامل رفتارهای درون نقشی و فرانقشی در نظر گرفته می شود. میباشد نوع مقاله ISI فرمت مقاله انگلیسی PDF رشته های مرتبط مدیریت گرایش .

سایت دانلود مقالات دانشگاهی
«اسکوپوس» برای درک بهتر نتایج جستجو، امکان تجزیه و تحلیل بصری بر اساس کشور، منطقه، نوع سند و موضوع را نیز برای شما فراهم کرده است. در این صفحه شاهد لیست جدیدترین مقالات ترجمه شده رشته عمران (Civil Engineering) از مجلات معتبر خارجی میباشید که به راحتی قادر هستید مقاله انگلیسی pdf را به صورت رایگان دانلود نمایید و پس بررسی نمونه ترجمه موجود در سایت، اقدام به خرید ترجمه آماده آن با فرمت ورد کرده و بلافاصله دانلود کنید. در لیست زیر شاهد ژورنال های معتبر خارجی رشته عمران میباشید. در لیست زیر شاهد ژورنال های معتبر خارجی رشته معماری میباشید. و برای این کار شما نیاز به لیست و فهرست نشریات معتبر دارید٬ نشریاتی که مورد تایید وزارت علوم باشد . در صورتی که تمایل به دانلود یکی از مقالات را داشتید، بر روی لینک ” جزئیات بیشتر و دانلود” کلیک کنید. برای ملاحظه چکیده انگلیسی و فارسی و ترجمه بخشی از مقدمه هر مقاله، روی لینک”جزئیات بیشتر و دانلود” مقاله مورد نظر کلیک نمایید.

در حال حاضر بیشتر از 30 هزار ژورنال معتبر علمی در سطح دنیا وجود دارد، بنابراین انتخاب ژورنال مناسب بسیار سخت و گاهی گیج کننده خواهد شد. جستجو، دسترسی و خواندن مقالات علمی معتبر برای غالب دانشجویان به خصوص دانشجویان دورههای تکمیلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا تمام دانشجویان برای رسیدن به اهداف آکادمیک خود و انجام اموری از قبیل: انتخاب موضوع مناسب برای پایاننامه و تهیه، نگارش و چاپ یک مقاله علمی در مجلات داخلی و خارجی، نیازمند داشتن دسترسی به مقالات معتبر علمیاند. شرکت «گوگل» همچنین، دیگر امکانات موجود در موتور جستجوی اصلی و سایر خدمات خود را نیز با «اسکالر» همگام سازی کرده و پس از ورود به حساب کاربری گوگل خود، به شما امکان استفاده از دریافت اعلان برای مقالات جدید با برچسبهای تعیین شده از سوی شما و همچنین نشانهگذاری مقالات بخصوص را به شما سایت دانلود مقاله سید میدهد. در مرحله سوم در نوشتن مقاله آی اس آی، یعنی زمانی که عنوان دقیق مقاله را انتخاب کرده اید، کارتان را با بررسی کارهای دیگران در آن زمینه آغاز نمایید. زمانی که مخاطب، که شاید بهعنوان مشتری هم یاد بشود، در فشار انتخاب ترجمه تخصصی مقاله قرار بگیرد بههیچعنوان انتخاب او از سر میل نبوده و از روی ناچاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.