10 دلیل که چرا MLM یک خانه بر اساس کسب و کار فرصت

[ad_1]

در اینجا 10 دلیل که چرا بازاریابی شبکه ای بهترین کسب و کار می شود و یک احتیاط.

1. پتانسیل درآمد

مهم نیست که برنامه MLM شما درگیر در هیچ کلاه چقدر پول شما می توانید. حتی یک جراح مغز و اعصاب می تواند آنچه که شما می توانید در MLM. تنها محدودیت این است که در ذهن خود را.

2. محصولات عالی

شرکت بازاریابی شبکه ای معمولا بهترین محصولات در دسترس است. مطمئن شوید که آنها در ارتباط با فروش مستقیم انجمن و شما یک شرط بندی مطمئن. مشتریان دوباره اگر محصولات با کیفیت.

3. درآمد باقی مانده

نویسندگان پرداخت یک درصد و یا درآمد باقی مانده برای هر کتاب است که به فروش می رسد. نوازندگان همین کار را با حق امتیاز در آهنگ ها. و بازاریابان شبکه پرداخت یک کمیسیون کوچک هر بار که یک مشتری اقدام به خرید یک محصول دیگر به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی می ماند یک مشتری.

4. خطر کوچک

همیشه وجود دارد خطر در یک کسب و کار, اما در MLM شما می توانید شروع کنید برای عنوان کمی تا $200 از جمله ثبت نام, شروع تبلیغات خرید محصولات مورد نیاز ،

5. هیچ کارکنان

پس هر کس می پیوندد یک شرکت MLM به عنوان یک توزیع کننده و هر یک جداگانه نهاد کسب و کار شما هیچ مشکلی با کارکنان. شما هیچ هزینه برای برنامه های دولت و یا حقوق و دستمزد, شما لازم نیست که به نگرانی در مورد اینکه آیا مردم دیر و یا حتی چند ساعت کار می کنند و در عین حال سخت تر کار می کنند بیشتر به شما پرداخت می شود.

6. هیچ موجودی

زمانی که MLM برای اولین بار شروع کردم و بد نام بسیاری از شرکت ها مورد نیاز توزیع کنندگان خود به انبار کردن موجودی. که آنها صدمه دیده است و خود توزیع کنندگان. امروز اگر یک شرکت می پرسد شما به سهام تا اجرا راه دیگر. وجود دارد مقدار زیادی از شرکت های بسیار عالی است که نیاز به هیچ موجودی.

7. اهرم

این بوده است گفت: بسیاری از بار اما در اینجا دوباره است. آیا شما به جای پرداخت 1 ٪ برای فروش 100 نفر یا 100% از خود تلاش کند ؟ برخی از MLM سازمان ها هزار نفر از مردم در آنها است. شما از شکل درآمد – آن سرسام آور است.

8. قابل حمل

با تکنولوژی امروز ما شما می توانید به معنای واقعی کلمه انجام کسب و کار در کشورهای مختلف را با صفحه اصلی بر اساس کسب و کار فرصت. با عنوان کمی به عنوان یک لپ تاپ با پهنای باند اتصال به اینترنت و تلفن همراه شما می توانید کسب و کار در هر نقطه از جهان در هر زمان شما می خواهید.

9. کم هزینه عملیات

به جز برای بازاریابی و گرفتن مشتریان بیشتر بازاریابی شبکه ای شرکت های سهام محصولات آن کشتی و لایحه برای آن, آن را تضمین و بازپرداخت اگر مشتری آن را دوست ندارد. دیگر چه کسب و کار شما می توانید در آن به فروش می رساند محصولات مانند آن ؟

10. آزادی مالی

پتانسیل برای آزادی مالی است هویج در مقابل خر. وعده آزادی مالی از شرکت های MLM باید هشدار داد با برخی از هوشیار یادگیری است. بیش از 90 درصد از افراد موفق با بازاریابی شبکه ای. به این دلیل است که آنها به دنبال چه این شرکت گفت که آنها در مورد آنچه به انجام به یک موفقیت است. برای بسیاری از افراد این شرکت برنامه کار نمی کند. وجود دارد راه بهتری برای انجام آن است. در آن طول می کشد زمان و در آن طول می کشد کار تیمی, اما با یک تیم خود را در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار فرصت را به شما آزادی مالی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.