10 حقایق زشت در مورد MLM صفحه اصلی بر اساس کسب و کار

[ad_1]

باز کردن صندوق پستی ایمیل خود را و شما را به خواندن ده ها تن از ایمیل است که وعده شهرت و ثروت امروز. خوب شاید نه شهرت, اما مقدار زیادی از ثروت است. هیچ کس به شما بگویم حقیقت زشت در مورد MLM شما صفحه اصلی بر اساس کسب و کار تا به امروز. در اینجا 10 حقایق زشت در مورد MLM صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار.

  1. شما نمی خواهد پول را بیش از شب. وجود دارد من آن را گفت. راز است. بدون توجه به آنچه شما می شنوید از اعتیاد به مواد مخدره در اینترنت شما می توانید't را جدی پول بیش از شب. درآمد خود را از حامیان و یا لینک های وابسته است که اتکا شخص دیگری خرید محصول فقط مثل شما بود. در حالی که شما ممکن است را ساخته اند این تصمیم به سرعت اکثر مردم همین't. اجازه می دهد زمان برای کسب و کار خود را به رشد. چقدر زمان بستگی دارد که چقدر عمل شما را.
  2. شما نیاز به کار سخت تر از جو به طور متوسط. اجازه می دهد تا چهره آن را اگر بازاریابی اینترنتی آسان از 97 درصد از مردم به انجام آن موفق نخواهد بود. اما آن مخالف است. شما نیاز به کار سخت تر از 97 درصد از مردم خارج وجود دارد انجام خود را MLM صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار. خوشبختانه برای شما که بسیار سخت است و نه از آنجا که اکثر مردم پس از 30 روز.
  3. آموزش بازاریابی کلید موفقیت است. پیوستن به کسب و کار MLM شما است نه پایان از یادگیری خود را اما تنها آغاز راه است. شما باید تبدیل به یک دانش آموز بازاریابی و کسب و کار شما. شما در حال بازاریابی شما, Inc. بهتر است شما انجام دهید که به موفقیت بیشتر شما. اگر شما از یک پس زمینه بازاریابی شما باید یک پرش در همه اگر شما don't شما نیاز به رسیدن به محل کار.
  4. تمرکز بر روی یک استراتژی بازاریابی تا قبل از تسلط تلاش دیگری است. وجود دارد برخی از بسیاری از استراتژی های بازاریابی است که کار بر روی اینترنت است که شما می توانید از دست دادن تمرکز خود را و شروع به پرش از یک استراتژی را به دیگری. انتخاب یکی که تجدید نظر به شما و تمرکز بر این استراتژی تا زمانی که شما آن استاد است. شما می توانید در ادامه یادگیری در مورد استراتژی های دیگر اما شما در حفظ تمرکز و بازاریابی دلار در یک تا زمانی که شما حداقل 20 تا 50 آگهی در هر روز از آن.
  5. شما نیاز به انتخاب کنید تا تلفن. بله شما نیاز به صحبت کردن با مردم است. شما در حال ساختن یک تیم و شما رهبر هستید. شما می توانید't رهبری از پشت پرده. شما نیاز به ایجاد یک ارتباط با چشم انداز خود را. بهتر شما را در صحبت کردن به مردم در این گوشی موفقیت بیشتر شما.
  6. آزمون های بازاریابی خود را و ثبت نتایج. شما باید به طور مداوم تست های بازاریابی خود را کپی و نتایج آن را به ارمغان می آورد. حفظ سوابق خوب بنابراین شما می توانید ببینید که چگونه شما بازاریابی انجام شده است. با استفاده از کد پیگیری و فرعی برای پیگیری که چگونه به خوبی یک خاص کپی می کند.
  7. شما باید طرز فکر درست. شما نیاز به یک طرز فکر برنده. شما باید مثبت در مورد کسب و کار خود و بنابراین شما می توانید به دیگران کمک کند. به دنبال در جهان از فراوانی خواهد ذهن خود را به فکر می کنم از نظر دادن قبل از دریافت. شما می خواهید به رشد کسب و کار شما اما این تنها می تواند واقعا اتفاق می افتد زمانی که شما به دیگران کمک کند رشد کسب و کار خود را.
  8. باید یک طرح بازاریابی. شما نیاز به یک نقشه راه برای موفقیت شما و یک طرح بازاریابی است که نقشه. طرح چه استراتژی بازاریابی شما خواهد شد با استفاده از, چه, نسخه, بودجه و نتایج مورد انتظار. سپس نظارت بر طرح خود و تنظیم آن را به عنوان مورد نیاز تا زمانی که شما نتایج را دریافت کنید.
  9. شما نیاز به یک مربی. هر کس نیاز به کسی که آنها می توانند با سوال یا نگرانی در مورد کسب و کار خود را. کسی که در ترانشه بوده است و می تواند به شما کمک کند بیش از تکه های خشن.
  10. هرگز ترک و شما همیشه برنده است. اگر شما هرگز ترک و سپس شما همیشه برنده زمان تنها سوال. سازگار مداوم عمل روزمره تا زمانی که شما برنده شوید. نه تا وقتی که بعد از 3 ماه یا 6 ماه یا 12 ماه. کار تا زمانی که شما موفق می شوند.

شما می توانید't شروع MLM صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار و انتظار به ثروت پور در هفته بعد بدون در نظر گرفتن اقدام گسترده. ببخشید من خرید بیش از حد بسیاری از این برنامه ها تنها برای پیدا کردن که من نیاز به یادگیری روش جدید بازاریابی و پیاده سازی طرح خود من. هر کسب و کار MLM است که یادگیری آن به عقب و جلو. تبدیل شدن به یک متخصص در آن و بازار خود را به عنوان یک متخصص است که می تواند کمک به دیگران در کسب و کار خود را. نگاهی به این 10 حقایق زشت و آنها را بخشی از کسب و کار خود را و شما موفق خواهد شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.