یک استراتژی ساده برای گرفتن بیشتر انجام می شود و تولید یک بار قایق از ترافیک

[ad_1]

خوب, این است که تقسیم اتم زمان. وجود دارد یک میلیون و یک راه برای دریافت ترافیک آنلاین اما بسیاری از سقوط کوتاه با توجه به اطلاعات بیش از حد و انگیزه مسائل مربوط به از دست دادن که از همه مهم تمرکز می کنند. امروز من می خواهم به معرفی ساده کمی استراتژی است که کمک خواهد کرد که کاهش مشکلات فوق. هیچ اطلاعات بیشتر بیش از حد نه بیشتر مسائل انگیزشی و بدون از دست دادن تمرکز.

کاملا به سادگی, it's تنظیم 30 روز چالش / هدف برای خودتان. من با استفاده از این استراتژی خودم را دیده اند و من نتایج نهایی موشک وار رفتن به عنوان یک نتیجه. ایده این است که به مجموعه ای از 30 روز چالش به تمرکز صرفا بر روی فقط “یکی” ترافیک تولید استراتژی و اجرای آن را به کمال خود قبل از انجام هر چیز دیگری.

به عنوان مثال:

ارسال مهمان یک راه بسیار موثر برای به دست آوردن یک تن از بازدید کنندگان به وب سایت خود را ایجاد روابط با دیگر وبلاگ نویسان ساخت یک لیست ایمیل و امیدوارم برخی از فروش بله ؟ خوب برای اولین بار 30 روز از چالش شما نوشتن یک پست مهمان در هر روز و ارائه آن به وب سایت های دیگر. شما بدون شک به یک جهنم از یک مقدار زیادی از ترافیک رایگان و می توانید شروع به ساخت یک لیست ایمیل.

برای 30 روز شما باید't پیاده سازی هر چیز دیگری غیر از ارسال آمدید. خواندن همه چیز در مورد آن تحقیق بهترین وبلاگ برای ارسال در پیدا کردن بهترین استراتژی برای استفاده و نوشتن که پست قبل از انجام هر چیز دیگری. پس از 30 روز شما باید 30 پست است که هر یک می تواند تولید هر نقطه از 100 – 1000 بازدید کنندگان به وب سایت خود را. که's بین 3000 – 30,000 مشتریان بالقوه به بازار به پایین خط.

پس از 30 روز شما باید یک ایده خوب از چه کار می کرد چرا که این کار بهترین و چگونگی پیاده سازی این دانش را به کلی خود را “نهایی” ترافیک تولید برنامه ریزی برای آینده. من باید به ذکر است که شما “باید” سند پیشرفت خود و تعریف دقیقا چه کار می کرد. شما نیاز به این بیشتر پایین جاده زمانی که شما خود را ایجاد کنید برای اولین بار کتاب / تصویری دوره ،

30 روز آینده: انجمن بازاریابی:

پیدا کردن 3 – 5 ترافیک بالا مرجع تخصصی در تو رفتگی در دیوار و مجموعه 30 روز هدف به ارسال 10 پست در هر یک از آنها را هر روز ارائه ارزش ، دوباره سند چه کار می کند بهترین و که تاکتیک استفاده می کنید شما در حال گرفتن ترافیک بیشتر و به همین دلیل است.

10 پست در 5 انجمن ها هر روز به مدت 30 روز راست است “1,500” پست های یک ماه. این به شما مقدار زیادی از ترافیک اگر شما در واقع ارائه ارزش. همچنین شما می خواهد در راه خود را به ایجاد خود را در این انجمن است که می تواند منجر به مشارکت و فرصت های بیشتر پایین خط. مطمئن شوید که به سند همه چیز برای بعد هنگامی که شما ایجاد می کند که قاتل محصول.

30 روز آینده: مقاله بازاریابی:

شما دریافت نقطه سمت راست است ؟

نتيجهگيری:

بزرگترین مشکل برای بسیاری از مردم در این صنعت است که بیش از حد در اطراف پریدن از یک استراتژی برای آینده است. 30 روز چالش نیروهای شما را به تمرکز صرفا بر روی یک استراتژی در یک زمان. شما باید 30 روز برای یادگیری همه چیز در مورد استراتژی که در واقع انجام این کار. در پایان 30 روز به شما خواهد شد بسیار واضح تر ایده چه کار می کند و چه نمی کند. سپس آن را's فقط یک ماده از جدا تلخه از خوب و تدوین نهایی ترافیک تولید سیستم است که شما باید ثابت می شود موثر است.

PS. فقط به خاطر اینکه شما تصمیم به تمرکز بر روی یک ترافیک استراتژی تولید برای 30 روز به این معنا نیست شما غفلت مناطق دیگر از بازاریابی خود را. بر خلاف هدف خود را پایان باید همیشه متمرکز بر پالایش چه کار می کند بهترین در این صنعت اضافه کردن آن را به سیستم خود است و دور انداختن زباله. خود را تکمیل کار روزانه و پس از آن شما're آزاد به انجام هر چیز دیگری شما احساس می کنید نیاز به توجه در کسب و کار شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *