یکی از بهترین سایت فرفره برای مترجمان آزاد و Outsourcers: GigDollars

[ad_1]

فرفره سایت های مانند GigDollars.com شده اخیر پدیده آنلاین. چه فرفره سایت ؟ آنها در حال حاضر بازار پورتال برای مترجمان آزاد به پست خدمات منحصر به فرد است که آنها مایل به انجام برای یک مقدار مجموعه ای از پول است. سایت فرفره تسهیل کسانی که به دنبال برون سپاری کمک به پیدا کردن افراد واجد شرایط.

اگر کسی مایل به انجام یک کار خاص نوشتن یک مقاله و یا انجام طراحی گرافیک کار به عنوان مثال آنها می توانند در پست کسانی که از خدمات و تعریف یک مقدار مجموعه ای از پول برای تحقق آنها. کسانی که به دنبال خدمات می تواند نگاه از طریق آن گیگ, پست, ارائه خدمات و بررسی انتقادات و پیشنهادات سمت چپ توسط دیگران است که خدمات خود استفاده کرده اند. این یک پیروزی برای هر دو خریدار و فروشنده. خریدار می شود امنیت جامعه بررسی و فروشنده می شود یک بازار بزرگ برای قرار گرفتن در معرض خود را و یا خدمات خود را.

GigDollars.com بهبود یافته مفهوم فرفره سایت با ارائه سود اضافه شده به هر دو فروشندگان و خریداران در وب سایت خود را. دیگر سایت فرفره به طور معمول محدود مترجمان آزاد در مقدار که آنها می تواند شارژ برای یک کار داده می شود. GigDollars.com از سوی دیگر اجازه می دهد تا freelancer به پست مباحث و فروش این خدمات برای یک قیمت اعم از 5 دلار به عنوان بالا به عنوان $100. این باعث می شود GigDollars.com به مراتب بهتر جایی برای مترجمان آزاد اجازه می دهد آنها این فرصت را به ارسال خدمات است که آنها نمی خواهد در غیر این صورت پست با توجه به قیمت گذاری محدودیت های اعمال شده توسط دیگر محبوب کاربران آنلاین حاضر در سایت فرفره.

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده GigDollars.com آن است سیستم پرداخت. هنگامی که یک مترجم آزاد دریافت کرده است منظور از یک خریدار کل مالی طرف معامله به کار گرفته شده است از طریق GigDollars پلت فرم با فروشنده و دریافت وجوه خود را در GigDollars حساب پس از تحویل کامل کار را به خریدار. از آنجا که خریدار پرداخت برای خدمات قبل از فروشنده حتی شروع به کار بر روی این وظیفه فروشنده است که صلح از ذهن دانستن است که خریدار در حال حاضر ارسال و پرداخت از طریق GigDollars قبل از شروع به کار است.

هنگامی که فروشنده تحویل کار و خریدار به بررسی و پذیرفته وظیفه GigDollars منتشر بودجه به فروشنده GigDollars حساب منهای کمیسیون متوسط. فروشنده ممکن است درخواست به بودجه انتقال به حساب پی پال خود را در هر زمان هنگامی که تعادل خود را GigDollars حساب رسیده است $4. این کمترین پرداخت آستانه هر فرفره سایت ساخت این دلیل دیگری که چرا GigDollars.com سریع تبدیل شدن به محبوب با مترجمان آزاد است.

در حالی که در دیگر سایت فرفره فروشندگان محدود شد به کارهای کوچک اغلب اشباع چندگانه فروشندگان ارائه مشابه اگر نه یکسان خدمات; مترجمان آزاد خواهد احساس آزاد در GigDollars.com. این فرصت را به پست تخصصی تر و بزرگتر از خدمات به دلیل رایگان خود را در محدوده 5 دلار به $100 سیاست قیمت گذاری خواهد شد اجازه می دهد تعداد بیشتری از مترجمان آزاد به ایستادگی کردن. اگر شما نوشته شده خدمات خود را در دیگر سایت فرفره در گذشته و یا اگر شما یک مترجم آزاد علاقه مند در مکانهای دیگر به ترویج میکرو آماده سازی خدمات GigDollars.com قطعا یک فرفره سایت را در نظر بگیرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *