گوگل مسابقه – Nigritude Ultramarine

[ad_1]

کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو با گوگل. کارشناسان با DarkBlue.com در راس, در حال برگزاری یک مسابقه برای تعیین گوگل چگونه واقعا کار می کند. کارشناسان در حال رقابت با هدف بهینه سازی یک صفحه وب برای یک غیر sensical عبارت: 'nigritude ultramarine'.

در مه 7, روز terms 'nigritude ultramarine' اعلام شد, تایپ عبارت را در گوگل تولید شده هیچ لیست جستجو. موتور جستجو بهینه امید به تعریف خود را به عنوان رهبران صنعت همه رقابت برای شماره یک نقطه. دیگران دیدن این مسابقه به عنوان یک فرصت برای آزمون نظریه و آزمایش بدون به خطر انداختن موجود ترافیک. برخی از مدیران سایت هستند leery در ردی شهرت و اعتبار حرفه ای خود را در یک مسابقه با یک undefined تعداد شرکت کنندگان است.

به عنوان یک انگیزه برای موتور جستجو کارشناسان و مدیران سایت برای شرکت و محل کار خود را سحر و جادو, DarkBlue.com است که به دور یک اپل مینی و آی پاد (TM) و سونی مانیتور صفحه تخت برای هر کسی که می توانید صفحه خود را به # 1 برای عبارت ' nigritude ultramarine '. این مسابقه برنامه ریزی شده است برای اجرا به مدت دو ماه و نتیجه گیری خواهد شد در تاریخ 7 ژوئیه 2004.

عبارت جادویی

عبارت تولید دیوانگی, 'nigritude ultramarine' است به احتمال زیاد به بهترین ها و بدترین ها در بهینه سازی تاکتیک. سیاه و سفید سحر و جادو تکنیک های بهینه سازی که مشکوک به داشتن ارتباط با سایت های ممنوع از گوگل به احتمال زیاد به اعمال همراه با محاکمه و درست بهینه سازی شیوه های. بلافاصله پس از مسابقه اعلام شد کارشناسان جامعی hyphenated نام دامنه و شروع به افزایش سرعت متن خود را. بسیاری از کارشناسان شد شگفت زده برای دیدن که چگونه به سرعت 'nigritude ultramarine' ساخته شده راه خود را به گوگل's لیست با لیست جدید ظاهر می شود, روزانه, روشن است که این مسابقه به خوبی در جریان است.

کارشناسان را در رحمت از گوگل و هر الگوریتم های اجرا شده طی دو ماه آینده. کارشناسان را مجبور به پیش بینی و به روز رسانی به طور منظم برای اطمینان حاصل شود که آنها قادر به دست آوردن و حفظ یک قوی لیست.

نتایج

نتایج این مسابقه بعید است که هر گونه اثرات ماندگار به عنوان گوگل به احتمال زیاد پیاده سازی فیلتر خواهد کرد که جلوگیری از کارشناسان موتور جستجو از برداشت پاداش از هر تاکتیک های است که می تواند موثر باشد. بدون در نظر گرفتن حس ماجراجویی و روش تست گوگل جذاب می باشد.

[ad_2]

Source by S. Housley

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *