گارانتی گوشین ایفون

پس وجود یا عدم وجود آن بر روی جعبه گوشی آیفون برای کاربران ایرانی بیتاثیر است، چرا که در هر صورت یک گوشی Unlock به دست شما رسیده است. فرقی نمیکند که دوربین موبایل اپل دچار مشکلات نرمافزاری شده باشد یا سختافزاری به هر حال متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات موبایل پارس ارتباط لوتوس، خدمات عیبیابی، تعمیر و تعویض دوربین گوشی آیفون این دستگاه را به کاربران ارائه میکند. این کارشناسان پس از بررسی دقیق مشکلات موبایل آیفون شما به سرعت اقدام به تعمیرات موبایل اپل شما میکنند. از ثبت درخواست شما تا تعمیر موبایل آیفون تنها با یک تماس تلفنی فاصله دارید. برای مثل اگر شما گلکسی S9 پلاس سامسونگ را هفته گذشته خریداری کرده باشید و امروز به دلیل افتادن در آب یا ریختن آب بر روی دستگاه خراب شود، قادر نخواهید بود که از گارانتی آن برای تعمیر رایگان دستگاه استفاده کنید. محصولات اپل از مواد اولیه با دوام ساخته شده اند که در آزمایشگاه های این کمپانی با در صد اطمینان بالا آزمایش می شوند.

گارانتی رسمی تعمیرات اپل در تهران باتری های تهیه شده در مرکز ما برای انواع اپل واچ از جنس درجه یک همانند همان باتری که قبلا بر روی دستگاه شما بوده است، پس شما با خیالی آسوده میتوانید کار تعویض را به مرکز ما بسپارید. تعمیرکاران ما بعد از دریافت گوشی شما به عیبیابی تخصصی و تعمیر یا تعویض دوربین آن میپردازند. عمر مفید باتری ها معمولا حدود دو سال است که نحوه استفاده شما از آن میتواند به عمر آن افزوده و یا کم نماید. نتایج این بررسی منتشر شده و مشخص شده است که گوشیهای هوآوی و آنر (که آن هم توسط هوآوی تولید میشود) به همراه اپل سه برندی هستند که دستگاههای آنها پس از خرید کمتر از دیگر برندها به گارانتی نیاز پیدا میکند و به عنوان مثال در طول این دوره کمتر دچار شکستگی گارانتی اصلی گوشی اپل فونات میشوند. پس از تماس شما در سریعترین زمان ممکن کارشناسان ما در محل حضور مییابند.

کافیست که به مرکز تعمیرات موبایل مراجعه کنید و یا اینکه این دستگاه را از طریق ثبت درخواست تعمیر موبایل به شرکت بفرستید. به همین جهت است که همیشه توصیه میکنیم به محض اینکه گوشی شما با آب در تماس قرار گرفت خیلی سریع عمل کنید و اقدامات لازم را برای پیشگیری از خراب شدن دستگاه انجام دهید. در ال سی دی هایکپی سعی میشود پنل گوشی بسیار براق طراحی گردد و این امر حالتی غیرمعمول را به وجود میآورد، در حالی که ال سی دی های اورجینال اصلا بیش از اندازه براق نیستند و در اغلب موارد مات تر طراحی میشوند. تعمیر گوشی اپل، توسط کادر حرفه ای و مجرب تعمیرات تخصصی موبایل در کرج، در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف هزینه ای متناسب انجام می شود. در ادامه مقاله بیشتر در مورد سرویس تعمیرات تخصصی موبایل و تعمیر گوشی اپل صحبت میکنیم، با ما همراه باشید.

گارانتي اپل در ايران البته توجه داشته باشید که تنها ضربه باعث ایجاد آسیب به ال سی دی گوشی شما نمیشود، بلکه رطوبت نیز باعث خرابی ال سی دی موبایل شما میشود. قیمت باتری اپل واچ بستگی به سایز و سری ساعت اپل شما متغیر است. همچنین باتری های تمامی محصولات اپل از جمله اپل واچ در مرکز ما دارای شش ماه گارانتی میباشد که نشان دهنده کیفیت قطعات ما میباشد. اگر آیفون لاک اپراتور خاصی باشد فقط با سیم کارت همان اپراتور قابل استفاده خواهد بود و برای استفاده از گوشی در ایران و با اپراتورهای داخلی باید آیفون را آنلاک کنید. تعداد زیادی مقاله در اینترنت وجود دارد که چگونه می توان یک تلفن هوشمند اصلی کارکرده از اپل را با یک میلیون قانون خرید – کجا باید جستجو کرد و چه چیزی را پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.