که پلت فرم وردپرس باید شما را انتخاب کنید را برای خود شخصی بلوک ؟

[ad_1]

اگر شما در کسب و کار آنلاین مانند من و سپس شما باید یک وبلاگ شخصی است. من نمی خواهد به جزئیات بیشتر در مورد مزایای یک وبلاگ شخصی به این دلیل که این مقاله هدف این است که برای کمک به شما در انتخاب بستر مناسب برای وبلاگ خود, برای کسانی از شما که نمی در حال حاضر یکی.

وجود دارد دو نوع سیستم عامل را انتخاب کنید. اولین میزبانی پلت فرم وبلاگ با WordPress.com و Blogger.com که بیشتر مورد استفاده هستند.

سرويس وبلاگ سیستم عامل رایگان برای کاربران و شما می توانید یک حساب پس ساده اطلاعات دقیق در دقیقه. شما آنلاین خواهد بود که معمولا با یک نام دامنه: username.wordpress.com.

بنابراین مزایای WordPress.com هستند که رایگان است برای استفاده و ساده را به وبلاگ خود.

خبر بد برای بازار است که شما را از محدودیت.شما تحت کنترل کردن وردپرس از آنجا که شما لازم نیست که به میزبانی وبلاگ شما. شما نمی توانید متفاوت است هر چیزی نصب پلاگین خود را. و بدترین قطعه برای بازار است که WordPress.com اجازه نمی دهد که شما برای قرار دادن تبلیغات از هر نوع.

از سوی دیگر WordPress.org یک پلت فرم است که شما باید به توسعه خود را. شما باید به خرید نام دامنه خود را (حدود 10-15 یک سال یعنی GoDaddy) دریافت و به حساب میزبانی خود را ( حدود 7 تا 12 هر ماه یعنی HostGator).

فراهم می کند که شما بیشترین انعطاف پذیری و سفارشی سازی است. شما می توانید تبلیغات را تغییر دهید هر چیزی که شما می خواهید و نصب هر پلاگین در شما می خواهید.

بنابراین در WordPress.org شما مجبور به پرداخت برای یک نام دامنه و میزبانی وب. که این یک نقطه ضعف. دیگر این است که کمی بیشتر اشتباه را به حساب خود را. شما نیاز به برخی از مهارت های فنی, اما شما می توانید بدون مشکل آنها را در وردپرس کمک به مرکز.

به طوری که بهترین راه حل برای شما است ؟

که چیزی است که شما باید حل و فصل با توجه به اهداف دراز مدت خود را از وبلاگ خود. اگر شما می خواهید یک وبلاگ برای استفاده شخصی خود را برای توزیع افکار خود را با دوستان و خانواده خود را یک وبلاگ رایگان در WordPress.com خوب خواهد شد.

اما اگر شما می خواهید به استفاده از وبلاگ خود را برای اهداف کسب و کار نیاز به تبلیغات خود فرصت ها و محصولات و سپس پرداخت برای میزبانی وبلاگ مثل WordPress.org باید انتخاب خود را مانند بسیاری از صاحبان کسب و کار و بازار.

آخر من توصیه به شما اگر شما در حال قطعی نشده که چه نوع از پلت فرم شما باید با استفاده از, برای شروع یک رایگان تمرین در وبلاگ WordPress.com اول. این یک روش عالی برای شروع به یادگیری چگونه به استفاده از وردپرس. شروع به بازی در اطراف با امکانات و تست آنچه شما در رسیدن به وجود دارد. شما می توانید راه اندازی یک وبلاگ در هر منطقه شما لذت بردن از. برای مثال حتی اگر شما در حال intoon خط شغل, شما می توانید شروع به تمرین شما وبلاگ در مورد یک سرگرمی شما اجازه می دهد می گویند باغبانی اساسا به یاد بگیرند که چگونه برای وبلاگ و وردپرس نرم افزار.

پس از یک در حالی که آن را آسان تر برای شما برای تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید به ماندن در WordPress.com و یا سوئیچ به WordPress.org.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *