که می شود DMCA حفاظت?

[ad_1]

قانون کپی رایت هزاره دیجیتال (“DMCA”) چیزی است که شما باید آشنا با اگر شما راه اندازی یک وبلاگ, اتاق چت یا وب سایت های تعاملی. این قانون دارای دو پایه توابع. اول آن محافظت صاحبان کپی رایت با ارائه یک مکانیزم برای به اجرا درآوردن حقوق خود را بدون نیاز به به طور مستقیم شکایت نقض کننده حقوق! DMCA اجازه می دهد تا صاحبان کپی رایت را به اطلاع و تقاضا است که ارائه دهندگان خدمات را پایین متخلف مطالب موجود در هر رسانه به میزبانی ارائه دهنده. این اجازه می دهد تا دارنده کپی رایت را به تلاش برای جلوگیری از نقض قوانین دیگر از ساخت یک تقاضا و خرید و فروش به طور مستقیم با واقعی نقض کننده حقوق. این تا حد زیادی افزایش می دهد احتمال توقف نقض و پس از ارائه دهنده خدمات ممکن است موظف به قانون DMCA.

اما تابع دوم این قانون است که به ارائه “سرویس دهنده” (یعنی ارائه دهندگان خدمات اینترنت, ارائه دهندگان ایمیل, موتورهای جستجو, سایت های حراج آنلاین میزبان ارائه دهندگان چت روم تعاملی وب سایت, اخبار, ارائه دهندگان خدمات و غیره.) با مصونیت از مسئولیت برای نقض کپی رایت! به عنوان توضیح بیشتر در زیر اگر شما سقوط در زیر تعریف از یک ارائه دهنده خدمات شما به طور کلی خواهد بود مصون از مسئولیت برای نقض کپی رایت توسط کاربران وب سایت خود را. وجود دارد محدودیت ها در مقابل سرویس دهنده مسئولیت است که یکی دیگر از هدف از DMCA.

DMCA صدق نمی کند به شرکت های واقع در خارج از حوزه قضایی ایالات متحده ،

DMCA محافظت از ارائه دهندگان خدمات!

یک ارائه دهنده خدمات زیر آبشار یکی از تعریف معافیت تحت عمل می کنند. اگر معاف ارائه خواهد شد محافظت از هر گونه خسارت پولی و دریافت محدود سپر در برابر هر حکم (حکم دادگاه متوقف کردن فعالیت های غیر قانونی).

در اینجا چهار دسته از فعالیت هایی است که ارائه دهندگان خدمات باید سقوط را معاف از مسئولیت:

  • گذرا ارتباطات– یک ارائه دهنده است که تنها انتقال, اتلتیکو یا اتصالات را فراهم می کند برای مواد که از طریق یک داده سیستم (یعنی ISP?s). هر گونه اطلاعات است که منتقل می شود توسط ارائه دهنده باید انجام شود بنابراین با یک خودکار ویژگی های فرایند بدون توانایی ارائه دهنده را انتخاب کنید و یا ویرایش مواد و یا اطلاعات. اگر ارائه دهنده است که قادر به انتخاب کنید که چه مواد نشان داده شده است به برخی از حد و یا تغییر محتوای معافیت در دسترس نخواهد بود. اکثر ارائه دهندگان خدمات نمی افتد تحت این دقت تعریف شده دسته.
  • سیستم ذخیره– ذخیره سازی موقت اطلاعات اصلاح نشده در دسترس ساخته شده توسط برخی از شخص ثالث در یک سیستم یا شبکه کنترل می شود و یا عمل و یا ارائه دهنده خدمات انجام شده در قالب “ذخیره”. این استفاده می شود در برخی از شبکه ها برای افزایش عملکرد شبکه یا شبکه کاهش احتقان (یعنی گوگل ؟ وب کش).
  • ذخیره سازی محتوا در جهت یک کاربر از مواد ساکن بر روی یک سیستم یا شبکه کنترل می شود و یا عمل و یا ارائه دهنده خدمات (به عنوان مثال میزبانی وب سایت و یا انجمن کاربران اجازه می دهد برای ارسال پست). تحت “ذخیره سازی” معافیت ارائه دهنده ممکن است معاف اگر آن را ندارد و علم از یک تخلف (یا آگاه است از حقایق و یا شرایطی که از فعالیت های متخلف ممکن است آشکار) و نه حق دارند و توانایی برای کنترل فعالیت های متخلف. اگر ارائه دهنده دارای حق کنترل فعالیت های ارائه دهنده نمی تواند دریافت یک سود مالی به طور مستقیم مربوط به فعالیت های متخلف.
  • اطلاعات محل سکونت ابزار مانند موتورهای جستجو, دایرکتوری, شاخص, و غیره. تحت این معافیت به منظور واجد شرایط ارائه دهنده باید فاقد دانش لازم و یا توانایی کنترل مواد یا عدم دریافت سود مالی از فعالیت های متخلف اگر آن را مناسب برای کنترل محتوا. آن را نیز باید پایین هر متخلف مواد بلافاصله پس از اطلاع.

در بخش 512 از عمل اکثر ارائه دهندگان خدمات باید تعیین یک عامل برای دریافت اطلاع از هر گونه ادعای نقض قوانین و ثبت نام عامل اطلاعات تماس با U. s (یک DMCA ثبت نام). ارائه دهندگان نیز باید شامل این اطلاعات بر روی وب سایت خود را همراه با مطابق با اطلاع-و-حذف الزامات از عمل. این به این معنی اگر شما کار وب سایت های تعاملی است که اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال و یا ارسال مطالب شما نیاز به تعیین یک عامل برای دریافت این اطلاع و ارائه اطلاعات تماس به کپی رایت ، این همچنین بدان معنی است که پس از اطلاع از نقض ادعا شده شما باید به سرعت حذف و یا غیر فعال کردن دسترسی به مواد در سوال.

معاف از ارائه دهندگان همچنین باید شامل یک ‘Counter-توجه و Putback’ مکانیزم برای بازگرداندن دسترسی به هر گونه مواد که ضد متوجه اعتراض به نقض ادعای دریافت کرده است. در نهایت همه ارائه دهندگان نیز باید خود جای دهد و نخواهد از تداخل با استاندارد فنی و اقدامات مورد استفاده توسط صاحبان کپی رایت برای شناسایی و یا حفاظت از کپی رایت آثار.

معاف از ارائه دهندگان باید شامل یک DMCA Policy در وب سایت خود را! در میان موارد دیگر این سیاست باید دولت قصد مطابق با مقررات منو و حذف الزامات ارائه تماس با عامل اطلاعات و ارائه یک مکانیسم برای مقابله با-توجه و Putback به عنوان مورد نیاز تحت عمل می کنند. همچنین باید تعیین سیاست برای ختم تخلفات مکرر. این سیاست باید موجود در یک صفحه جداگانه با استفاده از برجسته link برچسب “DMCA Policy.” (آن را نیز باید شامل شود در شرایط استفاده از وب سایت.)

به اطلاع مناسب تحت DMCA

اگر شما نگه دارید کپی رایت به هر گونه کار می کند و شما کشف حقوق خود در حال نقض بر شما حق دارند تحت DMCA به ارسال اخطار به اپراتور وب سایت(s) و یا ارائه دهنده میزبان. این به این معنی دارندگان کپی رایت می تواند تقاضای حذف و یا مسدود کردن همه مواد تخلف را به طور مستقیم از میزبان و یا اپراتورها از هر لیست پستی در وبلاگ یا چت اتاق اپراتور و غیره. اگر این توجه است که مناسب میزبان و یا وب سایت اپراتور(ع) خواهد بود و از نظر قانونی ملزم به پیاده کردن و یا جلوگیری از هر گونه نقض مواد.

هر take-down اطلاع باید مطابق با نیازهای خاص DMCA موثر باشد. Take-down اعلامیه باید نوشته شده و ارتباطی ارائه شده به عامل تعیین شده از هر ارائه دهنده میزبان و یا وب سایت اپراتور(s). هر ارائه دهنده میزبان و یا وب سایت اپراتور(ع) باید بی درنگ با رعایت هر قانونی درخواست از دارنده حق تکثیر به منظور باقی می ماند معاف از نقض کپی رایت مسئولیت.

ارائه دهنده خدمات نیز مکلف به فرد یا نهاد که نوشته شده هر گونه نقض مواد است که گرفته شده و یا مسدود شده مشمول قوانین خاص تحت عمل می کنند. به اتهام نقض می توانید فایل ضد متوجه تحت DMCA و ارائه دهنده باید دوباره پست متخلف مواد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *