که در آن به تمرکز بر بازاریابی آنلاین خود را هنگامی که ساخت لیست ایمیل خود را

[ad_1]

شما نیاز به ساخت لیست ایمیل خود را و نگه داشتن مخاطبان خود را علاقه مند در آنچه شما باید بگویم با ارسال ایمیل ، شما همچنین می خواهید برای ارسال اطلاعات به شبکه های رسانه های اجتماعی. اما شما're ارسال اطلاعات به شبکه های اجتماعی برای ساخت لیست خود را. You're ارسال پیام به لیست ایمیل خود را به فروش است.

تقریبا تمام انرژی های بازاریابی خود را باید با تمرکز بر بازاریابی محتوا است. پس از همه, همه نوع از بازاریابی که مطالب در آنها ، اما آن همه منجر به یک چیز است و آن این است که مردم در لیست ایمیل خود را.

پست های وبلاگ

شما don't مجبور به قرار دادن یک وبلاگ هر روز, اما هنگامی که شما چیزی خوب برای به اشتراک گذاشتن با مخاطبان خود باید آن را به عنوان یک پست وبلاگ. این که آیا شما ایجاد یک الگوی رفتاری و یا میزبان webinar شروع آن را به عنوان یک پست وبلاگ و به اشتراک گذاری از وجود دارد به طوری که تمام ترافیک می آید به وب سایت خود را برای اولین بار. یک بار آنها وجود دارد, شما می خواهید به آنها را در لیست ایمیل خود را.

آموزشی

هنگامی که شما می خواهید برای ساخت لیست ایمیل خود را یک وبینار یک نوع محتوا ایجاد کنید. این می تواند کمک به شما در ساخت لیست ایمیل خود را مانند هیچ چیز دیگری می تواند. شما به سادگی نیاز به یک موضوع خوب و شما می توانید شروع به خود را با محبوب ترین پست وبلاگ و استفاده از آن. سپس شما نیاز به وبینار فن آوری است که شما را قادر به جمع آوری اطلاعات ایمیل.

تصویری

آیا جریان زنده و یا ضبط شده این نوع از محتوا است امروز. مردم می خواهم به استفاده از دستگاه های تلفن همراه خود را و آن را's آسان تر به تماشای یک ویدیو از خواندن متن بر روی آن با توجه به اندازه. اما هنگامی که شما ایجاد هر ویدئوها و پس از زنده انجام می شود, قراردادن آن به یک پست وبلاگ و به اشتراک گذاری آن را از وجود دارد برای ایجاد ترافیک به سایت شما و ایجاد لیست ایمیل خود را.

محتوای ارتقاء

یک نوع از محتوا است که امروز کار خود را برای ساخت لیست ایمیل است که محتوای ارتقاء. محتوای ارتقاء مرتبط با محتوای اضافی و اطلاعات مانند سفید مقالات و چک لیست و گزارش می دهد که در حال دردار محتوا. آن نیاز به یک آدرس ایمیل به آن را دانلود کنید و آن را مصرف. این نوع از محتوا است فقط کمی اطلاعات بیشتر از آنچه که در دسترس عموم در وبلاگ خود.

محتوای ایمیل

ایمیل مخاطبان خود را به طور منظم و یا lse آنها'll فراموش کرده ام در مورد شما.شما می توانید آنها را ایمیل توجه کنید که شما باید یک پست جدید در وبلاگ و چرا شما فکر می کنید این پست مهم است. شما می توانید با ارسال ایمیل خود را اعلام کرد بعدی رویداد زندگی می کنند. شما می توانید یک ایمیل در مورد یک بحث اتفاق می افتد در گروه خود. شما همچنین می توانید با ارسال یک ایمیل در مورد یک شخصی اتفاق می افتد که متصل است به بعدی خود را ارائه دهد.

رسانه های اجتماعی

با استفاده از رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای دریافت ترافیک به وب سایت خود را, اما نه اگر شما don't شامل یک لینک است. شما می توانید اشتراک خود را, جدیدترین مطالب با لینک به آن را در رسانه های اجتماعی. شما همچنین می توانید به اشتراک گذاری یک پاراگراف در مورد برخی از محتوای بزرگ با یک اظهار نظر لینک داخل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *