کلید واژه تیراندازی – آن چیست و چگونه انجام شما کلمه کلیدی ادم احمق?

[ad_1]

قبل از اینکه من به این درک که من یک متخصص SEO. من می دانم که چه چیزی برای من کار می کند و امیدوارم این مقاله برای شما معرفی می چیزهایی است که کمک خواهد کرد که شما را با بازاریابی و پول و تلاش. حدود 3 سال پیش مفهوم کلمه کلیدی تیراندازی معرفی شد. در واقع این استراتژی بازاریابی متکی بر یک زن و شوهر از چیزهایی….

  • این کلمه کلیدی دم بلند با رقابت بسیار کمی…
  • به درستی فرمت شده و لینک های داخلی استراتژی….

برای تو رفتگی در دیوار بازاریاب این استراتژی کامل است. و حتی برای وب سایت های بزرگتر با هزاران نفر از صفحات به درستی انجام می شود کلید واژه ها کمین می توانید حرکت از یک صفحه به سرعت برای هر آنچه که شما امیدوار به رتبه ،

این است همه چیز در مورد ربط و ضربه زدن به توانایی یک وب سایت برای ایجاد ربط.

شما ببینید در گوگل و دیگر موتورهای جستجو را به سادگی در تلاش برای کشف کردن سایت شما در چه مورد است. این کار با چند روش:

  1. دامنه یک سرنخ. اگر برای مثال شما در حال تلاش برای رتبه بندی آلی رژیم غذایی برای مبتدیان و دامنه خود را اتفاق می افتد به organicdietsforbeginners سپس شانس هستند خوب گوگل فکر می کنم که سایت شما مورد نیاز من حتی می گویند؟)
  2. عنوان صفحه– برچسب عنوان نام مستعار headlline از صفحه خود یکی دیگر از نشانه….
  3. محتوای صفحه:– من می دانم که هیچ ذهن و بسیار خوشحال است اما آنچه شما در مورد نوشتن را نشانه ای. معنایی کلمات کلیدی و آنچه از آن انتظار دارد به کلمات مشترک بر اساس وب سایت های دیگر که مثل مال شما مفید است.
  4. چه لینک در خود صفحه– اگر شما در حال اتصال به صفحات وب مشابه و سپس آن را به یک ایده بهتر از سایت شما در چه مورد است.
  5. چگونه موتورهای جستجو وجود دارد– این مهم است. تگ لنگر بر روی لینک خواهد شد به شدت کمک به ایجاد ربط. امتیاز اضافی اگر لینک است که از لحاظ محتوا شبیه سایت.

بنابراین در حال حاضر اگر شما می توانید موافقت کنید که تمام موارد بالا کمک می کند تا شما را شناسایی و صفحه مربوط به هر کلمه کلیدی شما می خواهید بعد از شما 3/4 را از راه وجود دارد. در حال حاضر, اجازه دهید به شما دیگر 1/4 راه خانه……

لینک های داخلی ساختار بسیار مهم است اگر شما ادم احمق کلمات کلیدی

به یاد داشته باشید که چگونه من در مورد صحبت های خارجی لینک اشاره به سایت شما با داشتن یک اثر عمیق خود را در رتبه بندی? دلیل این است که سایت “با استناد به” شما که مربوط به آنچه در آن است شما در حال صحبت کردن در مورد.

چه کلمه کلیدی تک تیر اندازها نمیفهمد که چه می تواند انجام شود در خارج (گرفتن یک طرفه بک لینک برای سایت خود) نیز می تواند انجام شود در داخل….

استیک با من اینجا….

SEO مایکل مارتینز یک بار گفت که شما می توانید رتبه بندی برای تقریبا هر چیزی را اگر شما قادر به می گویند همان چیزی که به اندازه کافی متفاوت را در سایت خود. به عبارت دیگر اگر شما مایل به رتبه برای چیزی مانند جستجوگرها برای hubpages اگر شما تا به حال به اندازه کافی به صفحات مورد hubpages, جستجوگرها در نهایت شما خواهد مرتبه برای آن است.

نظریه او این بود که اگر شما ساخته شده 1,000 صفحات: چگونه برای ایجاد یک پیشنهاد غیر قابل مقاومت است که صفحه اصلی خود در نهایت رتبه برای آن است. مشکلات وجود دارد به این استراتژی که ما در مورد مدت کوتاهی اما شما باید به توافق برسند که از 1000 صفحات در یک وب سایت با هدف قرار دادن یک کلمه باید را که در سایت های مربوطه به خصوص اگر کلمه کلیدی است که یک دم بلند تنوع مناسب است ؟

ترفند برای تو رفتگی در دیوار بازاریاب است نه برای ساخت صفحات 1000 هر چند. برای یک, آن را مقدار زیادی از زمان. به جای آن یک تو رفتگی در دیوار بازاریاب می تواند به سرعت رتبه بندی برای کلمات کلیدی دم بلند به سادگی انباشته صفحات.

صفحه اصلی– بهینه سازی شده برای کلید واژه

صفحه 1– کلید واژه مشتق با لینک اشاره به صفحه اصلی w/ کلید واژه

صفحه 2– کلید واژه مشتق با لینک اشاره به صفحه اصلی w/کلید واژه

…و غیره و غیره….

پس در واقع همه شما انجام می دهند واقعا با اشاره بسیاری از لینک های داخلی شما را به صفحه اصلی خود را برای ابراز موتورهای جستجو چه وب سایت شما است.

مشکلات با کلید واژه Sniping

برخی از مسائل وجود دارد که واقعا مورد بحث در رابطه با کلید واژه تیراندازی. برای یک, شما باید بسیار مراقب باشید چیزی شناخته شده به عنوان کلید واژه cannibalization. این زمانی است که شما یک یا دو صفحه را در سایت خود رقابت برای کلمه کلیدی همان است که خواهد پرتاب کردن موتورهای جستجو.

شما نمی خواهید موتورهای جستجو به کشف کردن که صفحه را در سایت خود است که به احتمال زیاد مربوط به کلمه کلیدی. شما می خواهید به قادر به کنترل این عوامل است.

موضوع دیگر این است که گاهی اوقات بسته به تو رفتگی در دیوار تکیه صرفا بر روی لینک های داخلی ممکن است به اندازه کافی برای رتبه بندی کلمه کلیدی خود را. در این مثال شما با دو امکانات:

  • ساخت صفحات بیشتر
  • ساخت لینک های خارجی که از سایت های دیگر به سایت شما

شخصا آن را آسان تر است برای ساخت لینک های خارجی و احتمالا بیشتر موثر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *