کسب درآمد آنلاین – 5 + 1 مهم ‘بود’ مراحل

[ad_1]

چه یک فرصت بزرگ است. “کسب درآمد آنلاین پول سریع. USD1000 هر هفته انجام هیچ چیز”. “میلیونر پایان سال”. شما آن را درست کردم. آن را در سراسر اینترنت. هر کس می تواند غنی پس از جهش به کسب و کار اینترنتی. خوب حقیقت این است که همه فقط اعتیاد به مواد مخدره.

در واقع به همین دلیل شما آن را همه جا است زیرا هنگامی که کسب و کار اینترنتی آغاز شده است پررونق هر کس می خواهید به اشتراک گذاری ثروت خود را. تا زمانی که تقاضا وجود دارد عرضه است. بدون هیچ گونه آماده سازی و دانش کافی در بسیاری از آنها فقط رفت و همراه با تمام استراتژی بازاریابی است که دست آنها را در صفحه گرامافون نقره ای.

متاسفانه بعد از چند ماه شروع در این ماجراهای جدید یکی یکی بیرون آمد و سرزنش دیگران که همه خالص فقط اعتیاد به مواد مخدره و یا کلاهبرداری. این می تواند درست باشد چرا که اعتقاد بر این است که تنها 5 ٪ از بازاریابان اینترنتی کسب درآمد آنلاین سودآوری در حالی که بقیه فقط بولدوزر توسط رقیب خود را.

حقیقت این است که اینترنت واقعا یک محیط بسیار رقابتی اما مردم فراموش کسب درآمد آنلاین پول است. در واقع شما می توانید تولید جریان پول به حساب بانکی خود را اگر شما می دانید چگونه و مایل به گرفتن گام های لازم برای رسیدن به آن. بنابراین اجازه دهید ببینید که چه کسانی هستند که مراحل.

1. شما باید درک کنند که چگونه کسب و کار اینترنتی است که در حال اجرا است. مانند این است که کسب و کار نیست که در آن هر کس می داند که آنها در برخورد با. اینترنت در جهان شامل افرادی از سراسر جهان با تفاوت در فرهنگ و دین پس زمینه و محیط زیست است. بنابراین زمان آن طول می کشد قبل از اینکه ما می دانیم این افراد است. بنابراین برای به دست آوردن پول آنلاین صبور باشید.

2. بقای یک چیز دشوار به انجام زمانی که ما در حال زندگی در دنیای مادی. بنابراین مردم همیشه امکان استفاده از دیگران هر زمان که آنها شانس که آن را به پول. بنابراین برای به دست آوردن پول آنلاین مراقب باشید.

3. دانش درک آنچه ما می گویند و نوشتن. بنابراین مردم همیشه مبالغه چیز به نفع خود. بنابراین برای به دست آوردن پول آنلاین مراقب باشید.

4. پول و قدرت است که خیلی سخت برای به دست آوردن. بنابراین افراد موفق همیشه پیدا کردن افراد موفق به دریافت پیوند هنگامی که یک تهدید وجود دارد از رفتن به پایین به منظور به دست آوردن مزیت بیش از دیگران و یا به تقویت موقعیت خود را در بالا. بنابراین برای کسب درآمد آنلاین با احتیاط باشد.

5. پول و قدرت است که خیلی سخت به اجازه رفتن. بنابراین مردم با پول را به پایین به دیگران هنگامی که کسب و کار خود را جریحه دار است. بنابراین برای به دست آوردن پول آنلاین هشدار باشد.

بنابراین وجود شما به آن 5 ‘بود’ مراحل. این غم انگیز است. اما چه می توانم بگویم. این چیزی است که ما جهانی است. انسان را سرگردان در سراسر زمین پس از هزار و هزار سال پیش و الگوی رفتار انسان هرگز تغییر نخواهد کرد تا زمانی که جهان ما نمی تواند تحمل کند و با ما ندارد. و هنگامی که زمان می آید چیزی را متوقف خواهد کرد آن را همه با هم برای خوب است.

آنچه در مورد ‘+ 1’ چیزی است ؟ خب ‘+ 1’ چیز را به نحوی آسایش دنیای ما و دنیای اینترنت ما خشنود جایی برای آویزان کردن و انجام کسب و کار. پس چه ؟ خوب در اینجا از آن می رود. هر کس آنها شما در حال برخورد با وقت خود را قبل از صرف پول خود را با آنها به پول است. تنها رابطه خوب خواهد مدتی کمک خواهد کرد و به نوعی بازداشتن مردم از استفاده از دیگران است. بنابراین برای به دست آوردن پول آنلاین دوستانه باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *