کرم مرطوب کننده چی بخرم ؟

خیر این کرم برای استفاده خارجی است و هرگز نباید روی زخم باز مورد استفاده قرار گیرد. نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که پوست انسان در هر دسته ای که قرار بگیرد، چرب یا خشک یا مختلط و یا حساس، باز هم به خرید کرم مرطوب کننده و آبرسان نیاز دارند. زیرا بدن برای جبران آب از دست رفته ی پوست، شروع به ترشح سبوم می کند که این امر موجب چرب تر شدن پوست و بروز جوش و آکنه می شود.

با ایجاد یک لایه محافظتی حاوی رطوبت پوست را حفاظت می کند. کرم هیدرازوم فیس دوکس قابلیت افزایش توانایی پوست در جذب، نگهداری و توزیع رطوبت را دارد. به همین دلیل محصولات درمانی و مراقبتی این دو نوع پوست هم با هم متفاوت اند. چرا که مرطوب کننده های صورت و آبرسان ها یکی از پرطرفدارترین و مهمترین محصولات پوستی هستند و به همین علت تمامی برندهای مراقبت پوستی به تولید این دسته از محصولات میپردازند. علاوه بر این کرم مرطوب کننده فیس دوکس با ایجاد لایه های محافظ بر روی پوست مانع از هدر رفتن رطوبت آن می گردد.

این کرم آبرسانی بیشتری از سایر کرم های مرطوب کننده شون نظیر کرم نرم و مرطوب کننده نارگیل و آرگان شون و کرم نرم و مرطوب کننده توت فرنگی، شی باتر و آرگان شون دارد. آیا از کرم آلوئه ورا و خیار شون میتوان روی زخم باز استفاده کرد؟ هرچند که ذکر نشده که این مرطوب کننده پریم مناسب دست هست یا صورت اما تجربه استفاده خیلی ها میگه اگه دنبال خرید مرطوب کننده صورت هستی و پیش خودت میگی که کرم مرطوب کننده چی بخرم میتونی روی مرطوب کننده پریم 24 ساعته حساب باز بکنی. بنابراین این ایجاد چربی پیش از خواب میتواند به روغنی شدن پوست منجر شود.

هرچند این روغنها میتوانند پوست را مرطوب نگاهدارند، اما نمیتوانند عملکردی مانند مرطوبکننده داشته باشند. همچنین لطافت و درخشندگی را به پوست شما هدیه میکند. مناسب ترین زمان استفاده از کرم مرطوب کننده و آبرسان قبل از هر چیز به میزان آب پوست شما بستگی دارد. از آنجاییکه مرطوبکنندهها در ایجاد پوشش محافظ بر روی پوست موثر هستند، میتوات گفت که بهترین زمان برای مصرف آنها، پس از شستشوی پوست و حذف چربیهای ضروری آن میباشد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کرم مرطوب کننده ضد جوش فیس دوکس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *