کاربرد میکروچیپ هم مانند ردیاب آهنربایی است

GPS بهترین راه حل شناخته شده برای این مسئله است و در ایالات متحده آمریکا توسعه یافته است ، اما سایر سیستم های توسعه یافته توسط روسیه (GLONASS) ، چین (BeiDou) و اروپا (Galileo) به طور كلی مشابه هستند. بدون پوشش موبایلی ، دستگاه ردیاب هنوز قادر به بدست آوردن مختصات GPS است ، اما راهی برای ارسال آنها به تلفن هوشمند صاحب حیوان وجود نخواهد داشت. سپس با استفاده از پوشش موبایلی، ردیاب مختصات GPS را به تلفن همراه، تبلت و یا لپ تاپ صاحب حیوان ارسال می کند.

این ردیابها ضد آب بوده و سیمکارت خور هستن که موقعیت حیوان خانگی را از ماهواره جی پی اس دریافت میکند و از طریق اینترنت و اس ام اس سیمکارت این اطلاعات را برای موبایل اپراتور ارسال میکند و انلاین و آفلاین حیوان خانگی را از راه دور ردیابی و کنترل کند. ردیاب جی پی اس به کاربران این امکان را می دهد تا همواره از موقعیت مکانی حیوان خانگی خود آگاه باشند و از آرامش ذهنی کاملی برخوردار شوند. ردیاب پرندگان خانگی دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند اندازه کوچک، قدرتمند، کاملا ضد آب و با یک باتری قابل شارژ با ماندگاری ۷ تا ۱۰ روزه است.

ظرفیت مناسب باتری از جمله ویژگی های این محصول می باشد که سبب شده است این ردیاب نسبت به سایر ردیاب های موجود برای حیوانات خانگی ، برتری زیادی داشته باشد. ردیاب حیوانات برای چه نوع حیوانی مناسب هست؟ همچنین با توجه به مدلهای ردیاب، می توانیم برای آنها محدوده امن جغرافیایی تعریف کنیم تا اگر از محدوده ای که تعیین کرده ایم دورتر شدند، بوسیله ردیاب از این قضیه مطلع شویم؛ مثلا اگر اسبی دارید که می خواهید بدانید چقدر چابک است و سرعت دویدن ان بسنجید، یک ردیاب مناسب می تواند این کار را برای شما انجام دهد یا اگر حیوان خانگی بازیگوشی دارید میتوانید با خیال راحت بگذارید هرجا که دلش خواست برود.

بدین معنا که با استفاده از پنل ردیابی اختصاصی دستگاه می توانید محدوده خاصی را برروی نقشه تعیین کنید تا در صورت ورود و یا خروج حیوان از این منطقه اطلاع رسانی های لازم در اختیار شما قرار بگیرد. از این قابلیت می توانید برای زمانی که حیوان خانگی شما در منزل است استفاده کنید تا در صورت خارج شده از منزل پیام هشدار برای شما ارسال شود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد دانلود ردیاب حیوانات لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.