کارآفرین's, منبع, نقد و بررسی

[ad_1]

کارآفرین's منبع یک فرصت حق رای دادن فراهم می کند که کسب و کار خدمات مربیگری. تاسیس در سال 1984 توسط تری پاول و امتیاز از سال 1997 franchisees در حال آموزش به مربیان کسب و کار است که کمک به صاحبان کسب و کار کوچک و کارآفرینان ایجاد راه هایی برای افزایش درآمد و سود. این آموزش شامل کمک به مشتری غلبه بر چالش ها در پنج زمینه هسته ای از مالکیت کسب و کار است که عبارتند از:

-برنامه ریزی کسب و کار

-فروش و بازاریابی

-مدیریت مالی

-سرمایه انسانی و پشتیبانی

-رهبری و ارتباطات

کارآفرین's منبع North America's بزرگترین مربیگری کسب و کار سازمان می آید و با یک نسبتا سنگین تعهد مالی به بوت. آینده نگر franchisees باید یک سرمایه گذاری حداقل $ 45,000 برای هزینه حق رای دادن را به تنهایی باید, نقدی, نقدینگی حداقل 85k با برخی از ادبیات بیان نیاز برای کل ارزش خالص هر نقطه از 150k-250k. پس از آن وجود دارد 5-25% خانواده سلطنتی هزینه متصل به ده سال تعهد است. تا آنجا که به صفحه اصلی بر اساس کسب و کار فرانچایز نگران هستند این است که در نظر گرفته می شود در میان به اندازه بزرگ است. آه و راه وجود ندارد و در خانه تامین مالی است. اگر آینده نگر مشاور کسب و کار می کند و نیاز به کمک های مالی آن باید از یک شخص ثالث است.

اگر و هنگامی که یک تصمیم می گیرد به این تعهد مالی آنها صرف خواهد شد و 8 ماه در دفتر مرکزی شرکت به آموزش به عنوان مشاور کسب و کار. آنها یاد خواهند گرفت که چگونه برای مطابقت با مشتریان به فرصت حق رای دادن با انجام مصاحبه و پر کردن پروفایل و ارزیابی مشتری's اهداف و نیازها و انتظارات. مشتریان پرداخت هیچ چیز را برای مشاوره. کارآفرین's منبع را بدست آورده و درآمد آن از franchisers آن را توصیه می کند: در اصل یک ارجاع است.

در حالی که کارآفرین's منبع تبلیغ به عنوان یک خانه بر اساس کسب و کار فرصت این نویسنده نشان می دهد شما اول کمی سرمایه گذاری زمان و پول را به خودتان برای یادگیری راه های موثر بازاریابی آنلاین. اجازه دهید's چهره آن این است که یک عصر جدید از صفحه اصلی بر اساس کسب و کار کارآفرینی است. وجود دارد یک مدل جدید برای موفقیت در کسب و کار و مالکیت است که پدید آمده و ایجاد موفقیت عظیم برای افراد در هر روز است. اطلاعات بیشتر در مورد قدرت پشت این مدل کسب و کار با مراجعه به http://www.Intermax2010.com

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.