ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO

اگر پوست شما بسیار حساس است بهتر است برای اولین بار درمارولر توسط متخصص پوست روی صورت شما استفاده شود. شما می توانید از این سایز سوزن هر روز استفاده کنید. برای درمان کامل عارضه پوستی باید بین شش تا هشت هفته از درمارولر با این سایز سوزن ها استفاده شود. و رولرهای مختلف سوزن های مختلفی دارند و به طور ایده آل بین ۹۰ تا ۵۴۰ سوزن در این دستگاه وجود دارد و سایز این سوزن ها بین ۰٫۲۵ تا ۳ میلی متر است. توجه داشته باشد که در اطراف چشم از سایز ۰٫۵ استفاده می کنیم.

قبل از استفاده باید پوست ضدعفونی شود و کاملا تمیز باشد بهتر است ابتدا به مدت ۲۰ دقییقه از کرمهای بی حسی موضعی استفاده کنیم و بعد با الکل پوست را پاک کنیم . بهتر است درمارولر را همراه با داروها و سرم ها یا ماسک های پوستی استفاده کرد. درمارولر را میتوان به راحتی پیدا کرد و دسترسی به آن سخت نیست بنابراین در صورتی که افراد تمایل به درمان خارج از خانه نداشته باشند میتوانند از آن در منزل هم استفاده کنند. بهتر است این عمل توسط افراد حرفهای و متخصص انجام گیرد. 3- افراد مستعد کلوئید و اسکار هیپرتروفیک.

از این سایز سوزن ها باید یک بار هر چهار تا شش هفته استفاده کرد. پس از این که همه سطح ناحیه مورد نظر (یک چهارم صورت) را پوشش دادید مجددا در جهت عمود بر جهت قبلی این کار را تکرار کنید. البته نا گفته نماند که گاها استفاده از این دستگاه به دلیل ایجاد منافذ ریز پوستی با سوزش همراه هست و بعد از استفاده شاید ساعت ها پوستتون سرخ به نظر بیاد که هیچگونه مشکلی نداره و خیلی زود رفع میشه. با حرکت دادن دستگاه درمارولر روی سطح پوست و موها ، سوراخ های ریزی روی پوست ایجاد خواهد شد .

حرکت این غلطک بر روی پوست باعث ایجاد سوراخهای بسیار ریز در پوست می شود که پوست در پاسخ به ایجاد این سوراخها کلاژن سازی می کند. ابتدا محلول یا کرم را روی پوست می مالیم و بعد در ۴ جهت افقی ..عمودی ..مورب به راست و چپ غلطک را روی پوست میکشیم.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد درمارولر مشهد لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.