چگونه گوگل's همراه اول نمایه سازی مؤثر است وب سایت شما

[ad_1]

اگر شما می خواهم به مطمئن شوید که شما در حال برگزاری به نتایج خود را در جستجوگرها و نگه داشتن خود را رتبه بندی موتور جستجو شما'd بهتر با توجه به آخرین به روز رسانی از بزرگترین موتورهای جستجو گوگل. در زیر شما را پیدا خواهد کرد چند دلیل که چرا همراه اول نمایه سازی ممکن است مؤثر بر صفحه خود را.

موبایل مسائل مربوط به قابلیت استفاده در سایت خود

اگر سایت شما دارای قابلیت استفاده از تلفن همراه مسائل و آن را سخت به حرکت در قرص یا گوشی های آن خواهد صدمه دیده خود را رتبه بندی موتور جستجو. شما نیاز به اطمینان حاصل شود که لینک ها و دکمه ها خیلی نزدیک به هم و متن را می توان به عنوان خوانده شده در هر صفحه نمایش. شانس هستند که اگر شما با استفاده از یک الگو – این مشکل می شود. شما ممکن است بخواهید به یک موضوع پاسخ اما این کافی نیست.

تلفن همراه, تست سرعت

هنگامی که شما اعتماد به نفس است که سایت خود را به خوبی انجام بر روی صفحه نمایش تلفن همراه و آن را به بازدید کنندگان خود را با بهترین تجربه کاربر ممکن است, مهم است که شما تست سرعت. اکثر سایت ها مانند Google page speed checker و Pingdom Tools به شما بگویم در مورد سرعت صفحه بر روی دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه. هر چیزی در زیر سه ثانیه خوب است اما هر چیزی بیش از شش ثانیه را به سادگی خراب خود را رتبه بندی موتور جستجو.

صفحه گوگل نمره

همچنین شما می خواهد به نگاه در صفحه خود را با کیفیت و عملکرد نمره. ورود به ابزار وب مستر گوگل حساب و جستجو برای مسائل. اگر هیچ کدام وجود دارد, شما هنوز هم می تواند پیشرفت های به خصوص اگر سایت شما بارگذاری کند. در نظر گرفتن منشاء ترافیک. اگر شما مخاطبان بین المللی, شما ممکن است بهتر است با استفاده از یک سرویس CDN. CDN مخفف محتوای شبکه توزیع. به عنوان مثال اگر میزبان خود واقع در Austin, تگزاس, و تمام سرور ها وجود دارد و ترافیک خود را در حال آمدن است از اروپا آن را در حالی که برای سرور به پاسخ. یک سرویس CDN می تواند به حل این مسئله است.

چگونه می توانید سایت خود را به روز رسانی

این مهم است که شما وب سایت خود را به روز رسانی و بررسی زمان بارگذاری به طور منظم به خصوص پس از نصب پلاگین های جدید و یا ویدجت. با این حال تغییر به یک lighter theme یکی دیگر از گزینه است که می تواند واقعا خوب کار می کنند. به جای پرداخت هزاران نفر به یک طراح وب برای ایجاد یک سایت جدید شما فقط می توانید به سرعت اضافه و بهینه سازی پلاگین ها و یا تغییر تنظیمات به صورت دستی. گرفتن یک نصب تازه خواهد بود به احتمال زیاد مشکل را حل کند. شما همچنین می توانید همراه اول, بهینه سازی سایت, طراحی و توسعه توسط LMNts بازاریابی است.

وب سایت شما's mobile عملکرد مهم است. مطمئن شوید که شما چک کردن رتبه بندی خود را و صفحه خود را با سرعت به نگه داشتن ترافیک روان است.

[ad_2]

Source by Laura Wolf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.