چگونه وب سایت خود را با محتوای بیشتر متمایز

[ad_1]

ایجاد محتوای خوب نیست در واقع چیزی که سخت است اگر شما آن را به درستی. محتوا است از یک هدف و هنگامی که شما می دانید که هدف شما تقریبا نمی تواند کمک کند اما ایجاد متمایز محتوا.

مطالب خود را با نام تجاری

بدون در نظر گرفتن که در آن شما خود را منتشر محتوای آن باید قابل توجه است که آن را مال شما. با استفاده از همان فونت و رنگ, انواع تصاویر و غیره در سراسر محتوای خود را ایجاد و انتشارات تلاش. نام تجاری می رود بیشتر از به نظر می رسد بیش از حد. تن صدا و ارزش نام تجاری خود را باید از طریق نشان می دهد و همچنین.

ایجاد محتوا و مخاطبان خود را می خواهد

هنگامی که شما را از زمان برای رسیدن به مخاطبان خود را بدانید شما باید کمتر از یک زمان سخت در حال توسعه و ایجاد محتوا است که مخاطبان خود را واقعا می خواهد. برو به حوادث آنها به. به مرجع تخصصی آنها در شرکت است. صحبت کردن با آنها و گوش دادن به آنها در مورد همه چیز و شما می دانید آنها چه می خواهند.

استفاده از معیارهای خود را برای توسعه ایده های محتوا

با استفاده از تجزیه و تحلیل واقعا می دانم آنچه اتفاق می افتد بر اساس داده های شما را در یک راه موثر برای تعیین چه نوع از محتوای شما در حال رفتن برای ایجاد وبلاگ خود را رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر.

خواندن / گوش دادن به رقابت خود را

پیدا کردن رقابت خود را و تشریح مطالب خود را. چه آنها چاپ و نشر در مورد کی و چرا ؟ دانلود خود را ارائه می دهد; خرید چیزی است که آنها به فروش برساند. این است رفتن به شما کمک کند به دانستن مخاطبان خود را بهتر به خاطر آنها به خرید از رقابت خود را.

تحقیق کلمات کلیدی

با استفاده از نرم افزار مانند گوگل یا iSpionage.com برای انجام تحقیقات کلمه کلیدی. تحقیق در مورد کلمات کلیدی و رقبای خود را با استفاده از برای دریافت ترافیک یک راه بسیار خوبی برای توسعه محتوا است که به برخی از این ترافیک.

توسعه مخاطبان Personas

در مخاطبان خود را از چرخه خرید وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای ایجاد محتوا فقط برای یک نفر بر اساس جایی که آنها در حال حاضر. نگاهی به مشتریان خود چرخه خرید و توسعه محتوا برای هر نوع شخصیت که ممکن است در آن بخش از قیف خود را.

دریافت به دانستن مشتریان خود اهداف

یکی از راه های توسعه محتوا را نیز می دانم آنچه مشتریان خود اهداف بر اساس چگونه آن را مربوط به محصولات و خدمات خود را. برای مثال اگر شما فروش “چگونه به” در زبان عمومی چگونه می تواند به شما مربوط است که به چه مخاطبان خود را نیاز دارد ؟

می دانم که روند صنعت

روند صنعت فوق العاده مهم برای ایجاد محتوا زیرا شما باید اقامت تا تاریخ بر روی اطلاعات جدید و فن آوری است که در حال توسعه هستند. شما می توانید هر چیزی که می آید از اصلی خود را در صنعت به عنوان یک نقطه شروع برای دقیق به خوبی منابع محتوا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.