چگونه می توان یک میلیون دلار از هیچ چیز – 2 مختلف مدل کسب و کار اینترنتی است که می تواند به شما کمک کند

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از کارآفرینان که موفق شده اند به یک میلیون دلار از هیچ است. اینترنت ساخته شده است همه چیز حتی ساده تر. در واقع بسیاری وجود دارد معمولا افرادی که شد اینترنت میلیونر پس از شروع خود را کسب و کار اینترنتی.

در اینجا 2 مختلف مدل کسب و کار اینترنتی شما می توانید در نظر به دنبال.

1) بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته به سادگی به معنی فروش محصول به شخص دیگری برای کمیسیون. وجود دارد هزاران نفر از برنامه های وابسته شما می توانید برای آنها رایگان برای پیوستن به. شما تنها کسب درآمد هنگامی که شما را مدیریت برای فروش یک محصول.

آیا دست کم گرفتن نیست سود بالقوه بازاریابی وابسته. مردم وجود دارد که میلیون ها دلار فقط با فروش محصولات افراد دیگر.

اجازه دهید برخی از ساده ریاضی. شاید شما از فروش یک کتاب که 50 دلار است. اگر نرخ کمیسیون 70 ٪ و پس از آن شما خواهد ساخت 35 دلار در هر فروش. فقط 4 فروش در روز و شما در حال حاضر در حال ساخت 140 دلار در هر روز است. این بدان معنی است که شما احتمالا می تواند ترک شغل روزانه خود را.

می خواهید برای کسب درآمد بیشتر ؟ ساده است! فقط فروش بیشتر.

2) ایجاد محصول خود را

برای برخی از مردم هنگامی که آنها انجام می دهند به خوبی در بازاریابی وابسته به آنها آغاز خواهد شد برای ایجاد محصولات خود را. البته افرادی هستند که دوست ندارند بدون هیچ زحمتی از ایجاد محصولات خود را. بنابراین آنها چوب به بازاریابی و آنها هنوز هم بسیار خوب انجام با آن.

اما ایجاد محصولات خود را به شما مقدار زیادی از مزایای. اول به شما در کسب مقدار کامل به جای 75% یا 70% هر چه نرخ کمیسیون است. دوم شما می توانید در حال حاضر جذب دیگر وابسته به فروش محصول خود را برای شما.

آنها انجام این کار و شما هنوز هم جمع آوری برخی از پول است. است که استفاده از محصولات خود را. اگر شما یک محصول بسیار موفق فقط یک محصول می تواند شما را میلیون ها دلار.

البته نه هر محصول شما ایجاد خواهد شد یک ضربه بزرگ است. برخی ممکن است شما را 300 دلار در هر ماه بر روی خلبان اتوماتیک. برخی ممکن است شما را به چند هزار دلار در هر ماه. اما زمانی که شما تعداد زیادی از محصولات فروش بر روی اینترنت, این همه اضافه می کند تا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *