چگونه می توانم تنظیم مجدد رمز عبور از روتر LinkSys?

[ad_1]

هنگامی که شما در حال نصب روتر Linksys شما باید همیشه نوشتن در خود برنامه ریز جزئیات روتر را پیکربندی تنظیمات. این یک باید است. شما ممکن است نیاز به اطلاعات در آینده است. رمز عبور بسیار مهم است. اگر شما را فراموش کرده ام رمز عبور شما ممکن است منع از استفاده از روتر خود را.

شما می توانید تنظیم مجدد رمز عبور خود را با استفاده از مراحل زیر:

مرحله 1: اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است به تنظیم مجدد روتر به حالت اولیه یا تنظیمات پیش فرض. این همان تنظیمات است که شما پیکربندی شده اند هنگامی که شما برای اولین بار خریداری روتر. شما می توانید خود را تنظیم مجدد شبکه دستگاه به تنظیمات پیش فرض کارخانه به سادگی با فشار دادن دکمه تنظیم مجدد. نگه دارید آن را برای حدود 30 ثانیه تا زمانی که آن را راه اندازی مجدد به تنظیمات کارخانه. این است که به نام “سخت تنظیم مجدد”.

مرحله 2: پس از سخت تنظیم مجدد روتر خود را, شما نیاز به انجام این مراحل پیکربندی شما نیز انجام می شود زمانی که شما برای اولین بار پیکربندی روتر خود را. اتصال کامپیوتر به یکی از پورت اترنت در بر داشت در پشت شبکه دستگاه. مرورگر خود را کلیک کنید و سپس صبر کنید تا بارگذاری. با کلیک بر روی جعبه url و سپس با تایپ 192.168.1.1. این بار یک پیکربندی pop-up ورق آن را بی درنگ شما برای رمز عبور و نام کاربری.

مرحله 3: کلید در به طور پیش فرض نام کاربری و رمز عبور روتر خود را. شما می توانید این در کتابچه راهنمای کاربر دستگاه. اگر شما با استفاده از یک مدل قدیمی از روتر Linksys شما می توانید از نام کاربری جعبه متن خالی و فقط کلید در رمز عبور “مدیریت”. برای نسخه های جدیدتر نوع در “مدیریت” برای هر دو نام کاربری و رمز عبور جعبه متن.

گام 4: هنگامی که شما در حال حاضر به سیستم وارد شده, شما می توانید پیکربندی روتر خود را به تنظیمات قدیمی. رمز عبور را تغییر دهید به چیزی است که شما به راحتی می توانید به یاد داشته باشید.

گام 5: فعال خود را WAP2 تنظیمات امنیتی. برای مدل های قدیمی تر فقط فعال کردن WEP یا WAP تنظیمات شبکه خود را نمی تواند به راحتی نفوذ توسط هکرها. این را به شبکه خود را تقریبا نامرئی به همسایگان خود را. بسیاری از افراد موفق به فعال کردن WEP یا WAP از شبکه خود را. به عنوان یک نتیجه از کامپیوتر خود را از همسایه هنوز هم می توانید انتخاب کنید تا سیگنال های خود را از شبکه اصلی سیستم.

مرحله 6: به یاد داشته باشید برای نوشتن تنظیمات و رمز عبور روتر خود را به طوری که شما نمی خواهد آن را فراموش کرده ام دوباره در آینده.

به یاد داشته باشید این مراحل را هنگامی که شما در حال تلاش برای تنظیم مجدد رمز عبور خود روتر Linksys.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *