چگونه خانه هوشمند زندگی را ساده تر

[ad_1]

خانه هوشمند در حال گرفتن به طور فزاینده ای محبوب به دلیل راحتی و امنیت است که آن را ارائه می دهد. مثلا چراغ به طور خودکار کم نور هنگامی که شما می خواهید به تماشای یک فیلم و یا خانه به طور خودکار پخش موسیقی مورد علاقه خود را هنگامی که شما می خواهید برای استراحت در خانه است. اگر چه تبدیل خانه خود را به این نوع از صفحه اصلی اتوماسیون ممکن است به شما هزینه گزافی مزایای ثابت خواهد کرد که به ارزش سرمایه گذاری.

چه خانه های هوشمند?

تعریف به سادگی یک خانه هوشمند تمام لوازم و دستگاههای متصل شده به منظور برای این برای برقراری ارتباط با یکدیگر و با صاحب خانه. به عنوان طولانی به عنوان آن را با بهره گیری از برق می توان آن را متصل به شبکه و پاسخ در کنترل خود را. ممکن است آن را توسط کامپیوتر کنترل از راه دور و یا با صدای, صفحه اصلی شبکه در پاسخ هنگامی که شما فرمان آن است. با این نوع از اتوماسیون, این امر می تواند مانند در اختیار داشتن یک دستیار شخصی است که همیشه در بک تماس خود را. سیستم های رایج است که به یکدیگر مرتبط هستند عبارتند از: سیستم روشنایی, سرگرمی, خانه, تئاتر, ترموستات تنظیم و امنیتی.

تکامل از خودکار شبکه خانگی

در سال های گذشته آنهایی که می تواند استطاعت داشتن خانه های خود را خودکار هستند واقعا ثروتمند صاحب خانه که متعلق به طبقه فوقانی جامعه است. اما با پیشرفت در الکترونیک و فن آوری بیشتر و بیشتر مالکان در حال حاضر قادر به پرداخت هزینه تبدیل خانه های خود را به صورت خودکار ، هر چند از آن است که هنوز هم نسبتا گران است و در حال حاضر نه به عنوان هزینه از آن استفاده می شود.

این تکنولوژی خانه های هوشمند ساخته شد و در سال 1975 زمانی که X10 توسعه داده شد توسط یک شرکت مستقر در اسکاتلند است. X10 شد و سپس یک تکنولوژی جدید است که اجازه سازگار با لوازم و دستگاه ها برای برقراری ارتباط با هر یک از دیگر بیش از برق موجود در سیم نصب شده در داخل یک خانه است. همه دستگاه ها و لوازم عمل به عنوان گیرنده و صفحه کلید یا کنترل از راه دور عمل می کنند به عنوان فرستنده است. به عنوان مثال تبدیل یک لامپ در یک اتاق دیگر با استفاده از کنترل از راه دور را قادر به کنترل برای ارسال یک عددی کد پیام انجام فرمان. با وجود آن که یک انقلاب تکنولوژی X10 تا به حال برخی از محدودیت. برخی از این محدودیت های عبارتند از: غیر قابل اعتماد و ارتباطات در خطوط برق. یا X10 دستگاه می تواند تفسیر فرمان و یا آن را نمی خواهد آن را دریافت خواهید کرد. همه در همه ، در تلاش برای غلبه بر این محدودیت دیگر جدیدتر صفحه اصلی فن آوری های پدید آمده اند. این فن آوری های جدید در حال حاضر استفاده از امواج رادیویی به جای خطوط برق بسیار شبیه چگونه تلفن همراه سیگنال های و وای فای عمل می کند اما بهتر است. این خانه فن آوری به عنوان Z-Wave و ZigBee و هر دو مش شبکه. مش شبکه ارائه تعدادی از راه هایی برای پیام به مقصد برسد.

محصولات و عملکرد خانه های هوشمند

اکثر خانه هوشمند شامل دستگاه های زیر:

دوربین های نظارت بیرونی از خانه صرف نظر از اینکه آن را تاریک است یا نه. سنسورهای حرکتی است که می فرستد از هشدار هر زمان که وجود دارد غیر معمول حرکت در اطراف خانه. دستگیره درب باز است که با اسکن اثر انگشت و یا یک عددی کد به جای معمولی کلید خانه. اینها تنها برخی از ویژگی های امنیتی است که خانه هوشمند ارائه کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *