چگونه به منظور توسعه یک استراتژی محتوای وب سایت

[ad_1]

یک سایت محتوای استراتژی و برنامه ریزی چگونه شما می رویم به استفاده از محتوای مواد به منظور توسعه و بازار کسب و کار آنلاین شما. مطالب نیست فقط محدود به متن نوشته شده است. این می تواند شامل فیلم, نظر سنجی, گرافیک, تصاویر و بسیاری از چیزهای دیگر که وب سایت خود را جالب تر برای خوانندگان خود را.

وجود دارد دو مؤلفههای اساسی یک وب سایت و محتوای استراتژی:

  1. محتوای مواد شما در واقع انتشار بر روی وب سایت خود را. این شامل, چگونه اغلب شما در انتشار آنچه شما در مورد نوشتن چقدر در پیشرفت شما در برنامه ریزی و تولید محتوا ،

  2. مطالب شما استفاده کنید برای ترویج و بازار خود را به وب سایت های رسانه های اجتماعی مانند پست ها و ایمیل ها به لیست مشترک خود را.

به همین دلیل است که استراتژی محتوا مهم است ؟

داشتن یک استراتژی به معنی شما می توانید پیش برنامه ریزی. به جای به سادگی با انتشار یک پست جدید در هر تصادفی موضوع شما می توانید طرح موضوعات استراتژیک بر اساس پیشنهادات ویژه در این زمان از سال ، برنامه ریزی همچنین کمک می کند تا شما در پست به طور منظم و مداوم برنامه. این مهم است برای نگه داشتن خوانندگان علاقه مند و موتورهای جستجو مبارک به عنوان آنها مانند محتوای جدید.

ایجاد یک محتوای آنلاین استراتژی

بدون در نظر گرفتن چگونه ارزش خود را محتوا است اگر شما انتشار یک تکه بزرگ از متن است که به نظر می رسد خسته کننده شما نمی توانید بسیاری از خوانندگان. چشم نیست کشیده شده به بخش های زیادی از متن است. این است که چرا این بسیار مهم است که انواع مختلف محتوا در وب سایت خود را هنگامی که ترویج کسب و کار آنلاین شما.

تصویری

فیلم ها یکی از راه های بالا را در ترافیک بیشتر و نگه داشتن مردم در وب سایت خود را برای طولانی تر است. راه های متعددی وجود دارد به فیلم و این به آن معنا نیست شما باید برای ایستادن در مقابل دوربین. شما می توانید ویدئوها را با استفاده از فقط متن و عکس و صدای بیش از.

محتوای تعاملی

نظرسنجی ها و نظرسنجی ها در حال شکل بزرگ از محتوای تعاملی. مردم لذت بردن از تعامل آنلاین. آن را می سازد آن را جالب تر برای آنها و آنها را تشویق به ماندن در وب سایت خود را برای طولانی تر است. این درایو تا درآمد خود را افزایش شهرت کسب و کار خود و در نتیجه باعث آن را به رتبه بالاتر در موتورهای جستجو.

رسانه های اجتماعی

داشتن یک غذای زنده از نظرات مردم در مورد مطالب خود را می تواند مردم را تشویق به بازدید از وب سایت خود را. ارسال توصیفات که مردم داده اند در مورد کسب و کار خود و نیز ایجاد محتوای با کیفیت خوب است که مردم می خواهند به عنوان خوانده شده. شما حتی می تواند دعوت از برخی از خوانندگان به طور منظم به مصاحبه بعدی خود را پست وبلاگ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *