چگونه به قالب شعر: کتاب پیشرفته قالب بندی

[ad_1]

شعر دشوار است به شکل طرح به طور مداوم در سراسر هیئت مدیره. هر e-reader به نظر می رسد به دوست و دوست نداشتن جنبه های مختلف برنامه نویسی HTML. پس از بسیاری از تست من در بر داشت یک فرایند است که صفحه نمایش برای فروش کیندل (Kindle Kindle Previewer روشن شدن خواننده در برنامه (Mac) نرم افزار Adobe Digital Editions (Mac) و Sony Reader نرم افزار (مک).

در هنگام تایپ اشعار آن است که مشترک برای اضافه کردن یک استراحت بعد از هر خط به نگه داشتن آنها را با هم. شما همچنین ممکن است وسوسه به اضافه کردن فاصله به فاصله خطوط. انجام نمی یا. نتیجه این خواهد بود در یک کلمه زشت است.

و اگر بیننده افزایش اندازه فونت و سپس شما باید واقعا زشت ظروف سرباز یا مسافر. خوشبختانه هک شما می توانید به بهبود نگاه و طرح.

CSS یک ملک به نام text-indent است و به طور معمول استفاده می شود برای ایجاد اولین خط تورفتگی در پاراگراف. با اختصاص این اموال یک ارزش منفی شما می توانید نیروی خط اول به عقب به حاشیه کتاب است.

اگر شما فشار کل پاراگراف به سمت حاشیه سمت راست شما می توانید ایجاد یک سبک که در آن اولین خط تراز-چپ و هر خط پی در پی خواهد بود و فاصله دار.

اما برای رسیدن به اثر شما می خواهید, شما نیاز به نوبه خود هر خط از شعر به خود بند. به طوری که به معنی بدون استراحت بعد از هر خط.

یک بار وجود دارد یک سگ از دریا

که جرأت هرگز به من گوش بده

هر چند من فریاد زد و من pled,

این کور به سادگی فرار,

انتخاب برای زندگی در این شهر است.

بی اعتنایی به فضای بین خطوط در هنگام کار در مقاله خود را. به طور معمول آنها را جریان بسیار خوبی که در e-reader.

شعر در یک رمان یا متن معمولی

اگر شما در حال ایجاد یک کتاب است که گاهی اوقات مراجع شعر و یا موسیقی شعر و سپس شما نیاز به اضافه کردن یک طبقه خاص به خود را ورق سبک است که تعریف خود را از شعر سبک خواص.

ایجاد شعر خود را با هر خط خود را در آن بند. این است که چگونه خود را تبدیل Word به فایل HTML باید نگاه:

</p> <p>یک بار وجود دارد یک سگ از دریا</p> <p>که جرأت هرگز به من گوش;</p> <p>هر چند من فریاد زد و من pled,</p> <p>این کور به سادگی فرار, </p> <p>انتخاب برای زندگی در این شهر است.</p> <p>:

ما باید خط اول از پاراگراف سبک به منفی تورفتگی از, اجازه دهید بگویم 2em. که معادل به یک پایه پاراگراف تورفتگی.

در حال حاضر افست منفی تورفتگی در خط اول و زور همه خطوط به indent با افزایش حاشیه سمت چپ توسط همان مقدار.

چرا که برخی از e-خوانندگان ایجاد یک شکاف در بالا و پایین پاراگراف به طور پیش فرض, شما نیاز دارید که به نوبه خود به طوری که شما پاراگراف را نگاه مانند یک بلوک از متن است.

اضافه کردن این ویژگی های جدید به سبک خود را ورق

p.شعر {

text-indent: -2em;

margin-left: 2em;

margin-top: 0;

margin-bottom: 0;

}

نکته

اگر شما می خواهید کمتر آشکار indent تغییر افست به تعداد کمتری. من یک تست و اصلاح text-indent به منفی 0.5 em و حاشیه سمت چپ به 0.5 em به کمتر آشکار دندانه دار کردن. شما می توانید این تغییر متناسب با نیاز شما.

شما در حال حاضر نیاز به اضافه کردن کلاس به هر پاراگراف. نهایی برنامه نویسی خواهد شد شبیه به این:

</p> <p class=poem>یک بار وجود دارد یک سگ از دریا</p> <p class=poem>که جرأت هرگز به من گوش;</p> <p class=poem>هر چند من فریاد زد و من pled,</p> <p class=poem>این کور به سادگی فرار, </p> <p class=poem>انتخاب برای زندگی در این شهر است.</p> <p>

از پیش ساخته شده قالب شعر

3.0 به روز رسانی به کتاب قالب بندی کیت شامل premade شعر قالب. شامل:

خط و شعر — شعر یا lyrice در یک رمان یا متن دیگر

بند-برای کامل کتاب های شعر و یا بندهای درون رمان

از پیش ساخته شده قالب و CSS گنجانده شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *