چگونه به استفاده از اینترنت برای ساخت مالی خود را کسب و کار بازاریابی شبکه

[ad_1]

شما ممکن است یک مالی بازاریاب و یا به دنبال تبدیل شدن به یک هیچ-کمتر وجود دارد ارتقاء کمی شما نیاز به ایجاد خود را به زمان طرح بازاریابی. وجود تمایل به توان مالی کمتری بازاریابان شبکه با استفاده از استراتژی های آنلاین, اما این است که شروع به تغییر.

به این دلیل است که به احتمال زیاد وجود دارد که بسیاری از مسائل رعایت وقتی که می آید به بازاریابی خدمات مالی به مردم است. اما همه شما ممکن است واقعا نیاز به انجام کار خود را با بخش حقوقی برای دریافت پیام های ایمیل و شبکه های اجتماعی صفحات تایید شده توسط خود را در بخش پذیرش.

چند بار شما را پیدا خواهد کرد که آنها قبل از تصویب مجموعه ای از پیام های ایمیل و نامه ها و فیلم هایی که برای شما آماده برای ارسال به بازار است. هر چه زودتر شما شروع به استفاده از آن بیشتر همراه شما خواهد بود در بازاریابی بازی.

بعدی شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به انتقال خود را به روش های قدیمی بازاریابی به جدید تر و به روز رسانی مفاهیم بازاریابی. اجازه دهید's نقد و بررسی سه تغییرات عمده ای است که شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد این اتفاق می افتد.

1. نام تجاری خود

مفهوم قدیمی: شما به ندرت پیدا مالی بازاریاب شبکه بود که مارک به عنوان یک حرفه ای مالی در روز اول خود را. استفاده می شود که به زمان. هنگامی که شما امضا به مالی شرکت بازاریابی شبکه ای در روز شما می توانید به سادگی پرش از یک حرفه ای به عنوان یک بخشی از بار مالی استراتژیست; همه با قبل از استراتژی های بازاریابی.

به روز شده در: امروز شما می توانید نام تجاری خود را از سمت راست دروازه با ساخت اولین صفحه وب خود را بر روی اینترنت و با ایجاد یک حضور رسانه های اجتماعی. شما سپس اضافه کردن یک کمی مطالب در مورد که شما همراه با اطلاعات در مورد کسب و کار خود را. اما به جای پیشرو خود را با محصولات شما اول باید سرب در با شما که نه فقط آنچه شما فروش. اطلاعات در مورد کسب و کار جدید شما می آید بعدی.

2. ساخت خود را در بازار

مفهوم قدیمی: در روز شما را به دنبال خود شرکت سیستم بازاریابی است که احتمالا شامل نوشتن بالا 100 فهرست از مردم شما می دانید. سپس شما می توانید محدود کردن این لیست به چشم انداز واجد شرایط. بعد شما'd شروع خواستار آن چشم انداز بر روی تلفن آنها را دعوت به یک جلسه کسب و کار و یا یک در یک ارائه در تلاش دردناکی نیست به افشای اطلاعات بیش از حد در مورد شرکت.

به روز شده: در حال حاضر شما را که همان لیست پیدا کردن هر یک از آنها در رسانه های اجتماعی و دوستان آنها. از آنجا شما می توانید آنها را دعوت به پیوستن به لیست پستی خود را با انتخاب کردن در جعبه است. در این مرحله شما می توانید آنها ارسال اطلاعات در مورد شرکت جدید خود را بر روی خلبان خودکار.

3. جذب بازار خود را

مفهوم قدیمی: در گذشته تمام این اسکریپت شما نیاز به یادگیری به طوری که شما می توانید تماس با دوستان و خانواده خود را برای آمدن به جلسه را دریافت و آنها را به برنامه یک زمان برای شما و رهبر خود را برای آمدن به خانه خود را برای ارائه مفاهیم خود را.

به روز شده در: امروز شما شروع به ساخت یک لیست از کسانی که در حال حاضر علاقه مند در آنچه شما انجام دهد. شما انجام این کار با ارسال مطالب جالب در وبلاگ خود, سایت مقاله, سایت, صفحات رسانه های اجتماعی و بازاریابی صفحات. این محتوا خواهد شد و سپس جذب کسانی که به دنبال آنچه شما انجام دهد. شما می توانید سپس با یک تماس و حرکت آنها را به تبدیل شدن به یک مشتری و یا یک شریک کسب و کار.

بنابراین در حال حاضر خود را در صفحه ساخته شده است و شما به دنبال خوب و حرفه ای راست به جلو. کسانی که جذب می شوند به شما و آنچه شما انجام دهد به طور خودکار وارد دروازه خود را از طریق ایمیل انتخاب کردن در جعبه است. داخل آنها را پیدا خواهد کرد یک سری از خودکار پیام های که راهنمای آنها را به آرامی به محصولات و خدمات خود را. هنگامی که آنها نشان داده اند علاقه شما سپس می توانید آنها را دنبال کنید تا به. چشم انداز خود را به طور معمول بسیار شیفته این نقطه و خوشحال هستند را به گپ زدن با شما و حتی ملاقات برای گرفتن به شما می دانید بهتر است.

مطمئن باشید که برای جلوگیری تیم ما صفحه وب برای دسترسی به بیشتر محتوا رایگان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.