چک لیست عوامل اندازه گیری PSD به HTML ارائه دهنده خدمات's علامت کار

[ad_1]

یک افزایش ثابت از میلیون ها نفر از وب سایت های منجر به تقاضا برای PSD به HTML خدمات که به دلیل PSD به HTML بازار در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رقابتی روز به روز. تبدیل طراحی PSD به HTML / XHTML / CSS نشانه گذاری است که نخست بنیاد به منظور توسعه یک وب پورتال است که می تواند هرگز نادیده گرفته شده است. عملکرد و قابلیت و دسترسی به سایت تا حد زیادی بستگی به کیفیت برنامه نویسی انجام شده برای تبدیل طرح به HTML / XHTML / CSS علامت یو پی اس.

در تبدیل بازار می تواند یکی از هزار نفر از PSD به HTML ارائه دهندگان خدمات ارائه جهان کلاس خدمات تبدیل ادعا به ارائه دست کدگذاری سئو معنایی نهایی کدهای با اعتبار W3C چند مرورگر سازگار در حداقل زمان چرخش. آنها در واقع به معنای آن ایستاده و برای وعده خود را? چگونه برای اندازه گیری برنامه نویسی کار PSD به XHTML شرکت ؟ در زیر یک لیست از چند عامل مهم برای اندازه گیری علامت کار انجام شده توسط PSD به HTML / XHTML شرکت. نگاهی به:

اعتبار سنجی W3C – بررسی کدهای این که آیا آنها در حال W3C معتبر است یا نه. آزمون علامت یو پی اس اعتبار خود را با استفاده از w3.org. برای اعتبار سنجی CSS استفاده کنید jigsaw.w3.org/css-validator و برای اعتبار سنجی HTML استفاده کنید validator.w3.org.

Multi-سازگاری مرورگر – یکی می توانید وب سایت خود را در پورتال های متعدد سازگاری با مرورگر و سیستم عامل با استفاده از سازگاری با مرورگر های مختلف آنلاین خدمات در خارج وجود دارد در بازار آنلاین. Browserlabs (از Adobe), مرورگر متقابل, تست اینترنت اکسپلورر NetRenderer, NetMechanic مرورگر عکس Browsershots, BrowserCam ، بعضی از صلیب سازگاری مرورگر ابزار تست.

جداسازی محتوا از سبک – این پیش شرط که یک ظاهر طراحی شده از کدهای باید انجام شود در CSS تنها.

فایل و بهینه سازی تصویر – بررسی کنید که آیا (X) HTML, CSS و تصاویر بسیار بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو و بینگ و غیره یا نه. مطمئن شوید که تصاویر در حال تعریف درستی با ویژگی alt.

خارجی CSS و جاوا اسکریپت – بررسی برای تمام CSS و جاوا اسکریپت که آیا آنها تعریف شده خارج یا نه.

ذکر شده در بالا فهرست عوامل کمک خواهد کرد که شما در چک کردن کیفیت کد نوشته شده توسط شما, PSD به HTML ارائه دهنده خدمات.در نظر گرفتن عوامل فوق به بررسی کار انجام شده توسط استخدام توسعه دهنده وب از وب سایت شرکت توسعه استخدام PSD به کد و یا هر فرمت دیگر طراحی به صلیب مرورگر سازگار معتبر W3C HTML / XHTML / CSS علامت یو پی اس.

[ad_2]

Source by Viv Kush

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *