چه YourNetBiz? – یک YourNetBiz نقد و بررسی

[ad_1]

YourNetBiz

جستجو برای کسب و کار آنلاین فرصت بازده بسیاری از نتایج جستجو. برخی از آنها مشروع کسب و کار اینترنتی که با کار سخت و سرمایه گذاری, عملکرد نتایج مثبت است. البته در حال حاضر کسب و کار کلاهبرداری است که به دنبال سود بالا خاموش unsuspecting کارآفرینان تلاش برای ساخت یک نام تجاری و یک درآمد آنلاین.

چه شما نمی دانید در مورد YourNetBiz

YourNetBiz برتر آنلاین مربیگری و فرصت کسب و کار ساخته شده است به عنوان یک جامعه اختصاص داده شده به ساختمان موفقیت مشتریان خود و همکاران. که قبلا شناخته شده به عنوان MyInternetBusiness, YourNetBiz راه اندازی شد در ماه مه سال 2009 توسط بنیانگذاران راب Hannley و دیو Garven.

این YourNetBiz سیستم نیاز به سرمایه گذاری زمان و تلاش است; آن است که ساده نیست “پولدار شدن سریع” طرح. در حالی که بسیاری از استراتژی های ممکن است در نهایت تبدیل به خودکار, فرصت کسب و کار مشروع است و نیاز به تعهد و تشویق از طریق همکاران و اینترنت مربیان. سطح تلاش شما را به سمت ساختمان کسب و کار اینترنتی توسط, درآمد, شما می توانید بیرون از آن. وجود دارد مزیت متمایز به همکاری از طریق این فرصت را به عنوان شما رشد کسب و کار شما آنلاین:

  • یک کتابخانه بزرگ از آموزش چند رسانه ای در کسب و کار و بازاریابی به شما در دسترس 24 ساعت در هر روز
  • آموزش هفتگی با کارشناسان صنعت
  • هزاران تن از محصولات در دسترس برای بازاریابی جهانی
  • یک کسب و کار شخصی دستیار با موفقیت اثبات شده تماس با چشم انداز و بسته شدن فروش
  • جریانهای چندگانه درآمد از جمله درآمد باقی مانده
  • کسب و کار بسته بندی را با توجه به هر بودجه و طرح کسب و کار

این YourNetBiz مدل کسب و کار

بسته بندی برای کسب و کار آنلاین فرصت در محدوده سطح از کاردانی به پلاتین همکاران. پلاتین صاحبان VIP دسترسی به کل سیستم اثبات شده و همه محصولات در تمام سطوح. باز کردن زرادخانه کامل از مزایای YourNetBiz سیستم شما واجد شرایط برای بالاترین سطح از کمیسیون در $2,000, و شامل دسترسی به سفارشی مربیگری و رسانه های طاق.

وجود دارد یک مزیت اضافه شده است که باعث می شود YourNetBiz مدل کسب و کار بسیار ارزشمند است که بسیاری از بلیط محصولات را شامل نمی شود. این به نفع است 2-لایه سیستم پرداخت. کمیسیون تا 2 ، 000 دلار پرداخت می شود در ردیف 1 و کمیسیون تا 500 دلار پرداخت می شود در ردیف 2.

چه این به این معنی است که اگر فرد 1 معرفی فرد 2 به YourNetBiz شخص 1 کسب درآمد تا $2000 در خالص کمیسیون. اگر فرد 2 معرفی فرد 3 به YourNetBiz شخص 2 را دریافت تا $2000 در کمیسیون و فرد 1 را دریافت تا $500 برای فرد 3 مقدمه ای از طریق فرد 2.

دلیل YourNetBiz مدل کسب و کار نسبت به دیگر بلیط مدل کسب و کار است که با توجه به درآمد انفعالی شما می توانید از طریق 2 ردیف سیستم پرداخت. این نوع از درآمد منفعل واقعا می توانید شروع به جمع آوری به عنوان دانش خود را و موفقیت ادامه خواهد داد به رشد در کسب و کار آنلاین شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *