چه Jafra بین المللی آرایشی و بهداشتی فروش ؟

[ad_1]

لوازم آرایشی و بهداشتی محصولات بسیار محبوب به خصوص در میان زنان است. آنها به فروش می رسد فقط در مورد همه جا که یک فرد می تواند تصور کنید. Jan و فرانک بعد شروع به بوسيدن, چاق, لوازم آرایشی, بین المللی, همچنین شناخته شده به عنوان JAFRA در 6 اوت 1956. هنگامی که تاسیس این شرکت از بنیانگذاران می خواست به زنان توانایی تبدیل شدن به موفق در هر راه ممکن است. آنها می تواند تبدیل به مالی امن و بسیار خوشحال با آنچه آنها را ترویج. ارائه شده توسط زنان توانایی به فروش چیزی است که آنها می تواند مربوط به آن را ایجاد انگیزه در آنها برای تبدیل شدن به موفق.

با این شرکت زنان آزادی به کار به همان اندازه و یا به عنوان کمی به عنوان آنها می خواهند. در سال 2004 یک بین المللی بر اساس فروش مستقیم تامین کننده پیوست این شرکت است. آنها یک تامین کننده عمده از کلاس صفحه اصلی محصولات. آنها سازگار با محیط زیست آگاه هستند و درگیر با بازیافت به عنوان آنجا که ممکن است. این شرکت حدود پنج نماینده در سراسر جهان است.

این شرکت ارائه می دهد محصولات برای زنان در تمام سنین است. آنها شناخته شده برای همه چیز از cremes به محصولات برای نوزادان توسط مناقصه لحظات. برخی از محصولات در حال حاضر شامل دو-در-یک را = تا, ریمل مژه و ابرو و حتی یک عطر برای مردان است.

این کسب و کار است که یک فرصت فوق العاده برای زنان است. می توانید پیوستن به آنها به عنوان یک مشاور با کسب و کار. محصولات جذب به همه زنان و خواهد بود آسان فروش. این شرکت دارای یک مقدار گسترده ای از آموزش و ادبیات برای کمک به یک فرد جدید موفقیت است. وجود دارد مقدار زیادی از جلسات برای انجام دوره های آموزشی است که کمک خواهد کرد که شما را به ایجاد کسب و کار شما. این یک فرصت عالی برای هر گونه هزینه های سربار.

به عنوان یک میزبان شما خواهد شد فرصت برای برنده شدن در موضوعات آزاد از شرکت. شما داده خواهد شد و کمک از مشاور خود که میزبانی این حزب است. افرادی که این محصول را استفاده کرده اند گفت: آنها بهتر است به دنبال پوست است. که قادر به رسیدن به موفقیت و کسب درآمد از خانه باعث می شود این خیلی جذاب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *