چه کار می کنید ؟

[ad_1]

آیا تا کنون فکر چه چیزهایی خواهد بود اگر شما نیست, محدود روال خود را? این می تواند به معنای صرف زمان بیشتری را با عزیزان و یا در نظر گرفتن که تعطیلات است که شما حق به جای صرف آن ارزش ساعت کار یک برنامه برای کسی دیگری را به موفقیت. من می دانم که می توان آن را سخت به تصور یک زندگی که در آن شما لازم نیست برای پاسخ به هر کسی جز خودتان. در راه آن را آسان تر برای بسیاری از مردم به تجارت وقت خود را برای پول متوجه نیست که آنها در حال دست زدن به یک شمشیر دو لبه با انجام این کار. بله کار شما پرداخت صورتحساب و نگه می دارد همه چیز رفتن اما آیا این واقعا به شما شیوه زندگی شما می خواهید ؟ ما به یک روال از رفتن به محل کار و مدیریت زندگی روزمره ما و است که طول می کشد تا بیشتر از این ساعت در یک روز. ما پیدا کردن آن را دشوار برای رسیدن به جایی که ما می خواهیم و این واقعیت است که ما نیاز به یک سطح معینی از درآمد برای رسیدن به این.

تنظیم اهداف خود نقش مهمی در شکستن که معمول است و اولین گام به سوی آینده ای روشن تر. کلید این است که به مجموعه اهداف دست یافتنی است که در ساخت یک دیگر و سپس پیدا کردن زمان برای اقدام است. بیشتر خواهد شد با استفاده از کمبود وقت به عنوان بهانه ای و در عین حال آنها را به صرف زمان بی فایده انجام کارهایی مانند تماشای تلویزیون بی وقفه در حال دیدن سایت اینترنت و یا حتی خوابیدن بیش از حد! واقعیت این است; شما می توانید پیدا کردن حداقل 1-2 ساعت در روز خود را متعهد به ساخت یک تفاوت در زندگی خود را. ممکن است در ابتدا دشوار است اما من در بر داشت که اگر من مداوم در تلاش برای رسیدن به هدف من در نهایت در سراسر چیزی شبیه به این است که هدف من. اگر شما پشتکار و همت و اراده برای موفقیت شما در رسیدن به اهداف خود در طول زمان است.

بنابراین در حال حاضر که شما می دانید شما می توانید موفق چه کار می کنید اگر شما می دانستم که شما نمی تواند موفق است ؟ من متوجه شده ام که اکثر مردم در برخی از نقطه تصور آنچه در آن می خواهم به موفقیت و آزادی آنها سزاوار است. مخصوصا در ما سال جوانتر. به یاد داشته باشید زمانی که شما یک بچه بودند بدون نگرانی در جهان و تخیل زد که وحشی ؟

من همیشه شیفته این. ما به دنیا به موفقیت و در عین حال مشروط به شکست است. ما تمام زندگی ما به طور مداوم برگزار کردن چیزی. ما در یک روال و جدا می شوند و وحشت زده. ما رفتن به مدرسه و گوش دادن به معلمان که به ما بگویید که چه باید بدانید و آنچه که ما باید انجام برنامه ریزی برای آینده ما بر اساس تجربیات خود را. بسیاری از ما پدر و مادر تکرار چرخه چرا که آنها به سادگی نمی دانید بهتر است. شما شنیدن چیزهایی مانند “آیا مجموعه اهداف خود را به شما نمی تواند انجام دهد که من تا به حال هرگز آن چیزهایی که به عنوان یک بچه و نه باید به شما هیچ, هیچ هیچ”. این است واقعیت تلخ و در نهایت ما مستعد ابتلا به این محدودیت ها مجبور بر ما. چند قادر به شکستن رایگان از این فریبنده مسیر در حالی که اکثر پیدا کردن آن آسان تر شود و مصرف آن است.

من اینجا هستم تا به شما بگویم که امید است برای کسانی که می خواهند برای ایجاد یک تغییر در زندگی خود را. هر کس یک بار یک کودک; ما تا به حال رویاهای بزرگ و اعتقاد خودمان را برای تبدیل شدن به چیزی بزرگ است. برای بسیاری این باور است که صرفا مدفون زیر یک ترس ناشناخته و خود شک. همه ما باید آن را در ما خود را سمت راست وجود دارد در حال انتظار برای شما را به اقدام به ایجاد تفاوت در زندگی خود سوال…شما چطور ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *